Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. tzn. ? a u stefana batorego co z komina leciało i w jakiej ilości ? a ja wiem z historii byłem cienki hehe a co powiecie o v-tech, ale chodzi mi głównie o oddział w Łowiczu :?: bo ten w Krakowie chyba trzyma poziom prawda :?:
  2. luzujcie łydki Chelsea w du.pe :decayed:
  3. tzn. ?
  4. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nom namnożyło się ich teraz ostatnio jak grzyby po deszczu na jesieni :naughty: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:15_________________________________________________ja jak ostatnio widzicie śledzę temat i w weekendy będe w Łodzi, także jak coś to dajcie znać mi na PW i możę podskocze jak coś uzgodnicie ok :?: miłego wieczorka ide umyć furke
  5. ano właśnie dzięki cantona chociaż jeden odpisał
  6. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Heh, skąd ja to znam. Raz takiego kufa miętowego cwaniaczka miałem na lewoskręcie z Aleksandrowskiej w Traktorową. Tam też o 16-17 jest sznureczek do skrętu, ja się nie załapałem na swoim zielonym i zostałem jako pierwszy do skrętu na następnym. Czyli stałem sobie tuż przed przejściem dla pieszych. A tu mi jakiś kutafon w połatanej i powiązanej sznurkami Vectrze A się wpierdziela z pasa do jazdy na wprost. Stanął ZA przejściem i ZA sygnalizatorami, więc świateł nie widział. No i czekałem cierpliwie, aż zapalą się wszędzie czerwone (czyli dla jadących Traktorową miało się zaraz zapalić zielone), jedynka, puściłem sprzęgiełko i lekko potoczyłem się do przodu. W tym samym momencie ruszyły samochody Traktorową, bo zapaliło im się zielone. A ten kretyn w Vectrze patrzył na mnie cały czas w lusterku ( bo sygnalizatorów nie widział, bo wisiały nad nim :> ) i też ruszył :> . Zanim się połapał i cofnął, obtrąbili go i zebrał trochę wiązanek od tych, co im zajechał drogę. Pewnie i tak go to niczego nie nauczyło. oj tak to też standard niestety :gwizdanie: rzadko, ale spotyka się takiego typu zachowania lece byeeeeee
  7. no właśnie, a co to za marka i gdzie je można :?: dostać bo mi się podobują
  8. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nieźle go pojaśniłaś ale nie do końca się zgadzam zwłaszcza z ostatnim zdaniem :gwizdanie: lepsze byłoby słowo dzungla hehe [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:31_________________________________________________a tak w ogóle to siemka wszystkim i odrazu uciekam bo mam wyjazd miłego dzionka
  9. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja się łape tequila is very good
  10. co takiego wniosła Twoja wypowiedz??? Jeśli nie umiesz pomóc-to nie zabieraj głosu zasugerowałem właśnie , że to sprawa poduszek czyli air bag i kolejna osoba zbyszek7791 też to potwierdziła
  11. co jak co, ale ta felga od S5 wcale nie jest oblatana moim zdaniem
  12. co to za felgi :?: gdzie je można dostać :?: pytam bo jestem zainteresowany nimi. dzięki za odp
  13. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja na 100% Możesz wpisać mnie na listę jako pierwszego [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________ wypraszam sobie :bicz3: - przecież jestem ja też jesio na chwilke no to może lepiej mariuszzgierz Ty zrób liste Ty chyba jesteś stały bywalec na spotach i na forum to Ciebie się bardziej posłuchają
  14. no ciekawe ciekawe
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158712.msg1845688;topicseen#msg1845688 http://allegro.pl/show_item.php?item=1244296029 podejdzie ta kierownica do A4 B8 w manualu :?: dzięki serdeczne za odp
  16. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ide kimać bo padam na cycki :gwizdanie: ale serio pomyślcie kto byłby chętny na te ,,spoty w piłce nożnej na hali"
  17. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jo tego nie wim
  18. Po pierwsze to na PS3 nie ma czegoś takiego jak nie oryginal, a po drugie to ciężko grać w grę której jeszcze nie ma w sprzedaży - tylko demo jest i to mi wystarcza do wyciągnięcia odpowiednich wniosków nie no spoko rozumiem w sumie to bylo pytanie retoryczne sorry że zapytałem :gwizdanie: a co możecie polecić ze strzelanek najnowszych stosunkowo na PC :?:
  19. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    może odkręca żarówke i nie ma czasu na pierdoły
  20. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ładnie tak podglądać może zorganizujecie jakiś meczyk w piłke nożną :?: albo meczyki na weekendzie np pod wieczór albo jakoś tak tak serio to ja jestem jak najbardziej za :good: tylko co w dwóch będziemy grać jak by co to ja na pewno bym jeszcze kogoś skołował nie no chociaż zeby było z 12-14 osób wtedy najlepiej moim zdaniem gra się na hali [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:44_________________________________________________ biorąc pod uwagę jego nick Kimi to pewnie ćwiczy tam na gokardach pod M1 <zarcik>
  21. Trampoliny też nie lubię A co do wspólnego grania to ja i Nosfer też mamy LBP Zależy jak leży Ja osobiście wolę FIFE, a co do 11 to jak dla mnie rewelacja 10 sobie odpuściłem, 11 muszę mieć ale rozumiem, że jeszcze nie grałeś w oryginala :?:
  22. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    będe teraz w weekendy w Łodzi także być możliwe, że oblookasz
  23. może zagadaj do nich http://www.nawigacjakrakow.pl/audi-a4-a6-a8-q7-mmi-(multi-media-interface)-pl-menu,12.html
  24. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z Portugala będe walił to tylko kawałeczek drogi spoko loko
  25. szczerze mówiąc ja nie mam tego problemu, może ktoś kto pracuje w serwisie bądź tez czai ten temat by coś więcej powiedział... ja jestem laikiem i mimo szczerych chęci nie pomoge być może to sprawa poduszek właśnie... nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.