Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
no to co ustalamy na 16?
-
Spociki w Skierniewicach
dobra pitu pitu, ale może ustalimy o której godzinie spotykamy się w sobote tego 13 marca?
-
[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie
Dzięki Carlos* za odp w takim razie polece na katowicka do Auto Unii
-
[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie
Będe bardzo wdzięczny za opinie na temat Auto Unia Warszawa Wolica Al. Katowicka 43, a także Szewczyk Radzymińska 78. zastanawiam się co wybrać czy Szewczyka czy też Auto Unie? dlatego też prosze jesli macie jakies wiadomosci jaki jest u nich serwis, jakie podejscie do klienta itp to napiszcie tutaj pozdrawiam
-
Spociki w Skierniewicach
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sochaczew_i_okolice-t104578.0.html;topicseen może uda się zwerbować więcej ludzi
-
[ALL B8] Czy ta kierownica podejdzie do A4 B8 ? Pytanie do znawców
odgrzeje troche http://www.audizine.com/forum/showthread.php?348240-Interest-in-DIY-Steering-wheel-Stalk-Swap i mam tez pytanie czy ktoś pomógłby mi w doborze kierownicy i zamontowaniu jej u mnie w aucie? oczywiscie nie za darmo
-
IO 2010 Vancouver
wspaniała determinacja brawo Justyna Kowalczyk :brawo:
-
Spociki w Skierniewicach
ja chętnie wpadne także możecie na mnie liczyć
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
-35 to takie rozsądne rozwiązanie na nasze drogi
-
Spociki w Skierniewicach
ja bym jeszcze poczekał :gwizdanie:
-
IO 2010 Vancouver
gratulacje dla Justyny Kowalczyk za upór i walke do samego końca
-
Spociki w Skierniewicach
a co dopiero Audi R8
-
IO 2010 Vancouver
tak jest szacun dla Małysza
-
IO 2010 Vancouver
jest szansa na medal :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
to teraz klan B6 będzie w ekipie skierniewickiej gratki nowego wozidełka
-
[ALL B8] Upgrade seryjnych hamulców w A4 B8 2.0 TDI FWD 143KM
jakbyście czasem natchneli sie na taki zestaw pasujący do mnie to prosze o kontakt w tym temacie dziękii
-
[ALL B8] Upgrade seryjnych hamulców w A4 B8 2.0 TDI FWD 143KM
nie widziałem tych zestawów dedykowanych do B8... możesz zapodac link jakiś? Jestem pewien, że będzie, jak się trafi to i 345 z eski. Jeżeli chcesz podjąć takie kroki to konieczna będzie wymiana: tarcz jarzm zacisków klocków osłon blaszanych tarcz Szukaj ofert na allegro, czasem trafia się coś ciekawego w niskiej cenie. to mam szukac tych rzeczy od A5?
-
[ALL B8] Upgrade seryjnych hamulców w A4 B8 2.0 TDI FWD 143KM
w B8 to już całkiem inna bajka [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:29_________________________________________________ Coś nie tak z Twoimi hamulcami? Masz u siebie seryjnie hamulce 314x25mm, potrzebujesz czegoś więcej to szukaj 320x30 z A5. nie, wszystko ok, tylko pytam dlatego, że będe podnosił troche moc w swojej B8 i zastanawiam się czy nie poprawic troche hamulców wobec tego... czy różnica będzie odczuwalna pomiędzy tymi seryjnymi 314x25mm a 320x30 z A5? jesli chciałbym zrobic taki swap hamulców z a5 to co do tego potrzeba? same tarcze, klocki czy cos jeszcze? i jeszcze jedno pytanie czy jest sens robic ten upgrade hamulców w ogóle? bo te seryjne co mam nie są takie złe oczywiscie, powiedziałbym, że nawet bardzo dobrze sie spisują.
-
[ALL B8] Upgrade seryjnych hamulców w A4 B8 2.0 TDI FWD 143KM
Pierwsze moje pytanie do Was moi mili to jakie sa wymiary seryjnych tarcz i zacisków w modelu podanym w temacie wątku. Natomiast druga rzecz to taka, co potrzebuje żeby ulepszyc jeszcze ta siłe hamowania? większe tarcze, zaciski czy tez np rozmiar taki jak seryjne z tym, że tarcze nawiercane czy tez nacinana i do tego jakies lepsze klocki hamulcowe? Pytanie od laika w temacie, także będe wdzieczny jak ktoś z forum znający sie na tym pomoże w tej kwestii
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
furka fajna szczególnie silnik Dokladnie tak i jestes wstanie latac bardzo glebokimi bokami na bardzo glebokiej kontrze ? i nie bedzie ingerowal w skrajnych przypadkach ? - nie wydaje mnie sie , jest to w stanie ktos potwierdzic , zawlaszcza kto ma quattro ? u mnie jest tak, że niestety, ale ingeruje... nawet jak wyłącze ESP, nie wiem czemu tak jest, ale całkowicie nie moge tego wyłączyć, żeby polatać sobie bokami lepiej
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
trzymać tak dalej :> wszystkiego dobrego
-
Spociki w Skierniewicach
głos poszedł
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
no nie mówcie, że aż tak źle to wygląda wiem, wiem większość z Was pewnie myśli, że tutaj lusterka a'la S4 a mocy jedynie 143 PS katalogowo
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
narazie nie potrzebne mi zmiany w audio teraz większa felga i chip sa priorytetem
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Pochwal się po wizycie u Rogala