Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. trafiłes w sedno vario-tech a gwint bedzie, ale w przyszlosci...
  2. popieram im szybciej założysz obniżony zawias tym szybciej nauczysz sie na nim jeździć juz jezdzilem wczesniej z obnizonym zawiasem... tylko ze innym autem -40 mm mialem w nim...
  3. ok w takim razie jutro obnizam furke dzieki za rade
  4. to zdjęcie jest autorstwa kolegi marshalla podoba się?
  5. dzieki przeczytalem caly wątek od A do Z i wciaz mam wątpliwosci qrcze... najgorzej zeby zderzaka nie uszkodzic, albo tej oslony silnika... ale -35 mm to chyba nie jest az tak duzo biorac pod uwage, że nie mam seryjnie obnizonego zawieszenia, wersji S-line itp
  6. nie no raczej jezdze po terenach nizinnych, tylko ze odstraszaja mnie opinie, że ta zima bedzie ostrzejsza od poprzednich....
  7. dzięki za udział w ankiecie jesli mozecie powiedzcie czemu tak, lub czemu nie... czy jednak to obnizenie -35 mm bedzie bardziej uciazliwe czy tez bardziej pomocne w zimie??
  8. będzie z czasem
  9. co masz na myśli? no niekoniecznie bo moge sobie przelozyc spowrotem na zime na serie zawias... ale chyba takie przekladanie tez nie jest za bardzo dobre dla auta? mniejszy szok powiadasz no zmienie, ale kiedy to trudno powiedziec... tak sobie dywaguje teraz, jesli obnize teraz to wiadomo bedzie nizszy srodek ciezkosci, co za tym idzie chyba tez przyczepnosc, a w zimie jednak ona jest potrzebna... dodam, że kupuje juz niedlugo zimowki jakies przyzwoite... z drugiej strony krawezniki, rozne rzeczy moga byc przykryte warstwa sniegu i bede przychaczal
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/b7b8_pazdziernik_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosowanie-t67126.255.html oceniajcie, komentujcie, moze Wam sie spodoba akurat moja fotka pozdrawiam
  11. no to dla mnie zostaje juz tylko LM, Premier League and Primiera Division [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:40_________________________________________________tam nie ważne że koleś ma 35 czy 40 lat, ale gra jeszcze na jako takim przyzwoitym poziomie czego nie mozna powiedziec o naszych odpowiednikach w kadrze... przyszłość to młodość, a baza treningowa u nas to dno więc nie ma szans na młodych Rooneyów, Benzem, Ronaldo itp wspomne tu jeszcze ze C.Ronaldo ( pewnie niektórzy go nie lubią bo lalus bo tamto...) ale ja go cenie za jego gre w piłke- reszte rzeczy niekoniecznie i wyszedl z biednej rodziny w portugalskich slamsach, ale zap... od switu do nocy z pilka przy nodze i taki czlowiek cos osiagnie... a nasi przyjda se na trening troche pobiegaja, spoca se grzywki i tak maja kase wiec im to wisi czy wygraja czy przegraja czy zremisuja nawet fartem...
  12. Witam mam takie pytanko czy jest sens obnizac auto teraz na zime? czy wstrzymac sie do wiosny? jakie są plusy obnizenia na zime, a jakie minusy? polecacie obnizanie teraz czy tez jednak poczekac.... dzieki za odp pozdrawiam Tobi_one
  13. ta wypowiedz to rzekomo kapitana Lewandowskiego... ale nie wiadomo czy ktoś przekręcił ją czy tez rzeczywiscie tak powiedzial...
  14. popieram w 100 % i zastanawiam się nad zmianą obywatelstwa... dobrze jedynie, że nasi siatkarze i siatkarki nie daje tak ciała
  15. u mnie nie ma żadnych drgań na kierownicy, jedynie jakieś dziwne są na lewarku skrzyni biegów...
  16. u mnie też nie ma problemu tylko trzeba ustalić termin i miejsce i zrobic rezerwacje najlepiej
  17. czemu uważasz, że nie jest? wiadomo, że im większy silnik tym większą moc możesz wykrzesac i więcej możliwości jest tuningu, ale przeciez z 2.0 też można porezac
  18. jako, że poczyniłes kolejną rzecz z Twoich planow moge pogratulowac, że idzie Ci to w miare sprawnie jest coraz ładniej
  19. a Ty mogłeś zamalować moją tablice rej.
  20. no cos opustoszal nasz temat spotowy, i frekwencja na spocie tym bardziej [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 17:37_________________________________________________no więc tak to wyglądało... na początku było nas dwóch... potem nadciągnęły posiłki... number 3 and 4 w tle piłka do kosza (dzięki Paulo77 za zaopatrzenie w sprzęt ) and reklama sprzętu klubowego podsumowujac szkoda, że było nas tak mało, ale było bardzo sympatycznie, troche się pograło w kosza, pośmiało no i mamy pewne plany co do następnego spota tym razem więc może będzie więcej chętnych :gwizdanie: prawda Panowie? i Panie?
  21. nie jest najgorsza ta pogoda, wiec nastawiam sie na meczyka oby dopisalo graczy...
  22. czyli chyba nici z piłki no nic ja tam podjade o 15 nad zalew zobaczymy...
  23. słuchajcie hala jest po 60 zł za 1 h 30 min wiec jak bedzie z 10-12 osob to koszty nie za duze wyjda ( mowa tutaj o classicu ) tylko czy bedzie wolne, jak podjedziemy ekipa to napewno gdzies cos znajdziemy, jak nie w classicu to na tetmajera np.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.