Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. ooo to jest dobre tak jest qr... nasi piłkarze za mało kasy mają to pewnie by im się nie chcialo tego robic... poza tym po co nam te stadiony, zamiast tego lepiej by ta kase na autostrady i drogi poprawili zeby sie jezdzilo chociaz przyzwoicie wkoncu jestesmy w UE ogólnie brak pytan
  2. tyaaaaa.... niech juz dostana te 5:0 albo i nawet 7:0, jak nie umieja grac i graja jak dzieci z przedszkola to nie wychodzic na murawe tylko zostac w domq i ogladac dobranocke, a nie robic z siebie posmiewisko... jeszcze z siebie jak z siebie, ale co gorsze z reprezentacji :wallbash:
  3. to Ty zagadaj wkoncu jestes z A4klubu
  4. zapraszam do mojego wątku o A4 B8 [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 17:44_________________________________________________niedlugo nowe zmiany ;]
  5. dla mnie niedziele odpadaja bo widze sie z moją ukochaną i jestem niedostępny :kox:
  6. spot jest robiony 1 w miesiącu po to zeby byla jak najwieksza liczba ludzi, a nie raptem 2 czy 3 gdyby spoty byly przypuscmy co piatek to rozumiem, ze mogloby cos wypasc, albo zmienmy dzien w ktorym te spoty maja sie odbywac....
  7. nie wiem czy nawet to starałem sie byc optymistą, ale Polska reprezentacja, a raczej zawodnicy w niej grajacy odstaja cała epoke od innych reprezentacji... baza szkoleniowa od kitu jest u nas, i po co to zgrupowanie bylo jak i tak efektow zadnych ja sobie daje spokoj i nie wierze w cuda jesli chodzi o Reprezentacje Polski... kibicuje jedynie paru drużynom klubowym w których zawodnicy mają ducha walki i chca przede wszystkim grać o cos i cos zdobyc, a nie tylko $
  8. to optymistycznie postawiłeś
  9. ja to tylko jedno moge powiedziec w tym temacie :doh1:
  10. ja będe kupował zimówki 16 cali i biore raczej 225
  11. no i znow kicha
  12. mi raczej tak ;]
  13. i poinformuj co i jak z tymi ledami jak mozesz
  14. jesteś pewny na 100 % ? czy moze ktos inny tez to potwierdzic ze poduszka z kierownicy 4 ramiennej nie podejdzie do 3 ramiennej takiej jak w temacie np dzięki za odp [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 16:09_________________________________________________http://www.allegro.pl/item708349200_kierownica_sportowa_wielofun_skora_a4_a5_soul.html http://www.allegro.pl/item705853917_poduszka_3_ramienna_airbag_audi_a4_a6_a8_q7.html a czy ten zestaw podejdzie razem jako taki komplecik p&p czy nie da rady i dlaczego?
  15. a mógłbys podrzucic mi jakiegos linka czy cos ? dziękuje z góry
  16. http://cgi.ebay.pl/Steering-wheel-multi-sports-leather-Audi-A4-8P0419091BL_W0QQitemZ360181400550QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_212?hash=item53dc7c03e6&_trksid=p3286.c0.m14 możecie mi powiedziec czy bedzie ona pasowała do A4 B8 2008 sedan? Mam obecnie ta kierownice z 4 ramionami i bez multifunkcji, nie musi nawet ona działac, no chyba ze da sie jakos to zrobic, poprostu pytam czy będzie pasowała p&p ?? I nie ma w niej poduszki powietrznej z ta zaslepka z logiem Audi, czy da sie przelozyc np poduszke z tej kiery co mam obecnie i czy ta zaslepke da sie gdzies dostac czy cos takiego? bardzo bym chcial w ogole taka kierownice zalozyc 3-ramienna. Dziękuje za wszelka pomoc w tym temacie
  17. wyjmowalne to chyba bedzie jedynie radio i reszta sprzętu grającego, bo tylne lampy raczej nie podejdą do nowszego modelu ps. chłopie co Ty robisz o 5 rano na forum interes kwitnie [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 12:52_________________________________________________http://www.allegro.pl/item720674094_audi_a4_sluby_wesela_i_inne_lodz_i_okolice.html dużo klientów jest?
  18. to qrcze szybko zmieniasz auta :gwizdanie:
  19. Twoim dopiero za dwa latka do tego czasu napewno pozbede sie B6 ale przy pozostane no co Ty przeciez B6 jest fajna ale ile mozna jednym autem jezdzic ?? :> a ile je juz masz?
  20. Twoim dopiero za dwa latka do tego czasu napewno pozbede sie B6 ale przy pozostane no co Ty przeciez B6 jest fajna
  21. i po moim :gwizdanie:
  22. od 60 kkm a5 juz fajnie jezdzi tak samo, coraz szybciej zapitala jak mowisz
  23. z czego he? :bicz3: pas startowy za chociwiem oczywiscie w nocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.