Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
ooo to jest dobre tak jest qr... nasi piłkarze za mało kasy mają to pewnie by im się nie chcialo tego robic... poza tym po co nam te stadiony, zamiast tego lepiej by ta kase na autostrady i drogi poprawili zeby sie jezdzilo chociaz przyzwoicie wkoncu jestesmy w UE ogólnie brak pytan
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
tyaaaaa.... niech juz dostana te 5:0 albo i nawet 7:0, jak nie umieja grac i graja jak dzieci z przedszkola to nie wychodzic na murawe tylko zostac w domq i ogladac dobranocke, a nie robic z siebie posmiewisko... jeszcze z siebie jak z siebie, ale co gorsze z reprezentacji :wallbash:
-
Spociki w Skierniewicach
to Ty zagadaj wkoncu jestes z A4klubu
-
Spociki w Skierniewicach
zapraszam do mojego wątku o A4 B8 [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 17:44_________________________________________________niedlugo nowe zmiany ;]
-
Spociki w Skierniewicach
dla mnie niedziele odpadaja bo widze sie z moją ukochaną i jestem niedostępny :kox:
-
Spociki w Skierniewicach
spot jest robiony 1 w miesiącu po to zeby byla jak najwieksza liczba ludzi, a nie raptem 2 czy 3 gdyby spoty byly przypuscmy co piatek to rozumiem, ze mogloby cos wypasc, albo zmienmy dzien w ktorym te spoty maja sie odbywac....
-
Eliminacje MŚ Polska-Irlandia Północna 1-1
nie wiem czy nawet to starałem sie byc optymistą, ale Polska reprezentacja, a raczej zawodnicy w niej grajacy odstaja cała epoke od innych reprezentacji... baza szkoleniowa od kitu jest u nas, i po co to zgrupowanie bylo jak i tak efektow zadnych ja sobie daje spokoj i nie wierze w cuda jesli chodzi o Reprezentacje Polski... kibicuje jedynie paru drużynom klubowym w których zawodnicy mają ducha walki i chca przede wszystkim grać o cos i cos zdobyc, a nie tylko $
-
Eliminacje MŚ Polska-Irlandia Północna 1-1
fucktycznie
-
Eliminacje MŚ Polska-Irlandia Północna 1-1
to optymistycznie postawiłeś
-
[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
hmm
-
Eliminacje MŚ Polska-Irlandia Północna 1-1
ja to tylko jedno moge powiedziec w tym temacie :doh1:
-
[ALL B8] Zimówki już niedługo
ja będe kupował zimówki 16 cali i biore raczej 225
-
Spociki w Skierniewicach
no i znow kicha
-
Spociki w Skierniewicach
mi raczej tak ;]
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
i poinformuj co i jak z tymi ledami jak mozesz
-
[ALL B8] Czy ta kierownica podejdzie do A4 B8 ? Pytanie do znawców
jesteś pewny na 100 % ? czy moze ktos inny tez to potwierdzic ze poduszka z kierownicy 4 ramiennej nie podejdzie do 3 ramiennej takiej jak w temacie np dzięki za odp [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 16:09_________________________________________________http://www.allegro.pl/item708349200_kierownica_sportowa_wielofun_skora_a4_a5_soul.html http://www.allegro.pl/item705853917_poduszka_3_ramienna_airbag_audi_a4_a6_a8_q7.html a czy ten zestaw podejdzie razem jako taki komplecik p&p czy nie da rady i dlaczego?
-
[ALL B8] Czy ta kierownica podejdzie do A4 B8 ? Pytanie do znawców
a mógłbys podrzucic mi jakiegos linka czy cos ? dziękuje z góry
-
[ALL B8] Czy ta kierownica podejdzie do A4 B8 ? Pytanie do znawców
http://cgi.ebay.pl/Steering-wheel-multi-sports-leather-Audi-A4-8P0419091BL_W0QQitemZ360181400550QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_212?hash=item53dc7c03e6&_trksid=p3286.c0.m14 możecie mi powiedziec czy bedzie ona pasowała do A4 B8 2008 sedan? Mam obecnie ta kierownice z 4 ramionami i bez multifunkcji, nie musi nawet ona działac, no chyba ze da sie jakos to zrobic, poprostu pytam czy będzie pasowała p&p ?? I nie ma w niej poduszki powietrznej z ta zaslepka z logiem Audi, czy da sie przelozyc np poduszke z tej kiery co mam obecnie i czy ta zaslepke da sie gdzies dostac czy cos takiego? bardzo bym chcial w ogole taka kierownice zalozyc 3-ramienna. Dziękuje za wszelka pomoc w tym temacie
-
Spociki w Skierniewicach
wyjmowalne to chyba bedzie jedynie radio i reszta sprzętu grającego, bo tylne lampy raczej nie podejdą do nowszego modelu ps. chłopie co Ty robisz o 5 rano na forum interes kwitnie [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 12:52_________________________________________________http://www.allegro.pl/item720674094_audi_a4_sluby_wesela_i_inne_lodz_i_okolice.html dużo klientów jest?
-
Spociki w Skierniewicach
to qrcze szybko zmieniasz auta :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Twoim dopiero za dwa latka do tego czasu napewno pozbede sie B6 ale przy pozostane no co Ty przeciez B6 jest fajna ale ile mozna jednym autem jezdzic ?? :> a ile je juz masz?
-
Spociki w Skierniewicach
Twoim dopiero za dwa latka do tego czasu napewno pozbede sie B6 ale przy pozostane no co Ty przeciez B6 jest fajna
-
Spociki w Skierniewicach
i po moim :gwizdanie:
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
od 60 kkm a5 juz fajnie jezdzi tak samo, coraz szybciej zapitala jak mowisz
-
Spociki w Skierniewicach
z czego he? :bicz3: pas startowy za chociwiem oczywiscie w nocy