Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
Zlot ku pamięci tragicznie zmarłego klubowicza klubu skierniewickiego ITCS więcej info tutaj------> http://discserv.cal.pl/itcs/Publikacja6.pdf Zapraszamy serdecznie
-
F1, Rajdy i Motorsport
chyba jak sobie nitro jeszcze dołoży jak będzie na punktowanym miejscu to będzie dobrze
-
PS3 vs XBOX360
podobnie jak większość użytkowników piszących w tym temacie polecam PS3 bo grywalnosc i grafika jest naprawde lux nie będe sie rozpisywal----> poprostu PS3
-
Spociki w Skierniewicach
cicho wszędzie głucho wszędzie co to będzie co to będzie
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
to wybrałeś czy nie? i tak i nie tak mnie kusicie tymi Tomasonami, ale te od R8 tez niczego sobie i to w 19"
-
Spociki w Skierniewicach
spokojnie chłopaki, sytuacja jaka jest taka jest, kryzys wkoncu ale wole poczekac na cos dluzej, ale miec cos naprawde dobrego i tak bedzie tez w przypadku felg i gleby. Wszystko powolutku sukcesywnie do przodu pozdro
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
R8 19" byc moze, troche będzie muł, ale jak zrobi sie programik to bedzie wszystko git
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
ile masz % ściemy?
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
juz wybrałem
-
[ALL B5] Nakładki na oba duże lusterka A4 z USA
poszukaj na niemieckim albo amerykanskim ebay-u...
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
najpierw wale w 18", u mnie w łódzkim jak wiadomo drogi sa piękne wiec nie będe odrazu szalał tak ostro, czyli mowicie, że 18" tomasonow nie ma co brac? pojezdze troche i potem coś większego sie kupi po virusie jesli juz to RS6 II czyli opcja 1
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Flyer no to jakie felgi radzisz?
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
powiem Wam, że jednak to będa na poczatek 18", dopiero jak podniose troche moc autka to wtedy beda 19" albo nawet 20" wszystko pokolei... czyli z wynikow ankiety widac, ze polowa glosow jest na tomasony, na drugim miejscu R8, ale co do R8 to moja druga połówka mówi, że za bardzo będzie widac hamulce wiec tak jakos dziwnie, poza tym do takich felg przydalyby sie tarcze z 312 mm przynajmniej
-
Spociki w Skierniewicach
pudło poza tym jestem zaobrączkowany
-
Spociki w Skierniewicach
ja mam prace od 17 akurat więc mi zupełnie nie pasuje termin tego spota, takze mnie przez najbliższe półtora, dwa miesiące nie zobaczycie na spocie, dopiero pod koniec sierpnia, wrzesien maybe no chyba, że będzie jakas niedziela wolna np i zrobicie spota w niedziele, albo poprostu o wczesniejszej porze, choc wiem lepiej jest wieczorkiem zrobic spota pozdronx
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
racja ja popieram w pełni, a poza tym większosc aut ma zwykle swiatła, a B8 ze swoimi diodkami wyróznia sie w tym szarym swiecie :>
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Tak, dokładnie temu rozmiarowi odpowiada 245/35/19. Ale również 235/35/19 może być a który lepszy pod względem wyglądu?
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
18" lub 19" , ale niektorzy kusza mnie na 19" jednak slaweq tamte wczesniej to byly przymiarki, ten jest ostatecznym tematem co zreszta widac w tytule wiec nie bedzie juz nastepnych
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
RS6 S5 R8 Tomason TN5 MTM Forged (czarny środek) Dziękuje serdecznie za pomoc
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Dibo oj tak ja bym powiedzial nawet ogromniasty no tak tylko ze 16" a 19" to róznica bedzie znaczna... nie wiem czy nie za duza juz troszke zwazywszy ze przydaloby sie miec te no ok 200 PS chociaz...wiem, że troche glupio mówic o spalaniu, ale pewnie podniesie sie, a mowi się ze do 5 zl dojdzie paliwo to mi sie nie usmiecha troche, tylko pytanie o ile gdzies sie podniesie? i druga sprawa to do profilu 225/55 R 16 to jaki będzie zamiennik w 19" ? to już bedzie profil 35 gdzies co nie? i chcialbym obniżyć troche autko tzn sprezyny Eibacha -35 mm. Także trzeba ładnie to zgrać te felgi z oponami i obnizenie, żeby wygląd był
-
[ALL B8] GALA - już mnie nosi powoli
ja mam tak ustawione i jest wszystko ok;] a GALA to mozna jeszce wziasc na 7 a ja mam na 5 jak widac.
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Moc może sobie podnieść. Ale za to wygląd a pewnie że może ale to jeszcze troche, poza tym na hamowni wykazalo 150 PS a niby w serii jest 143 PS takze nie jest zle no i mysle wciaż czy 18 " czy 19" ale chyba zdecyduje sie jednak na 18" najwyzej potem sie wlozy cos wiekszego jak mi bedzie mało tylko qrcze motam się które tu wybrac, te MTM Forged fajnie wygladaja, Tomason TN5, te od S5, RS6 i R8 tez wchodza w gre
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
a ile gdzies moze kosztowac pomalowanie środka tej felgi tzn tak jak na zdjęciu w 1 poscie? ktoś może robił taki zabieg?
-
[ALL] ATB-Future Memories
dobra znalazlem ;] dzieki serdeczne chłopaki szacun
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
ale sami przyznacie ze ta felga z ciemnym środkiem pasuje do B8 co nie? [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 11:13_________________________________________________właśnie popatrze zaraz na ebay.de