Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. ładne fele lepiej teraz wygląda zdecydowanie
  2. troche OT ale widzialem Cie dzisiaj skovroon jak jechales w strone hortexu
  3. mnie niestety nie bedzie chlopaki, wazna sprawa nie pytajcie o wiecej... sorry
  4. dla mnie te 10:0 to nic nie znaczy... o niebo bardziej bede cenil wygrana 1:0 z mocniejszym przeciwnikiem niz z taka amatorszczyzna... no ale wyniki pozostale rzeczywiscie niezbyt korzystne dla Polski... no cóż
  5. ja tam bym nie popadal w hurraoptymizm jesli chodzi o mecz... to tylko San Marino i te 10:0 nie robi na mnie wiekszego znaczenia a jesli chodzi o obecnosc w sobote to : 1. Tobi_one 2. paulo77 3. skovroon 4. misiek_23 5. Pulpit ? 6. Tommi 7. sebastian_ marat ? osoby ze znakami zapytania potwierdzcie czy bedziecie na 100 % czy tez nie ? ktos jeszcze chętny?
  6. Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut. Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka. Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika. Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów. Tommi tylko na pizze ? Pulpit dawaj nie pękaj, poza tym miejsca starczy dla wszystkich dobrze mowisz paulo77
  7. ciekawy ten pakiecik Autoglym autko swieci sie jak psu ... :> ładnie wygląda ta S3 po umyciu tym...
  8. czyli co ta sobota aktualna? godzina, miejsce ?
  9. mi tam wszystko pasi, tylko powiedzcie gdzie i o ktorej w sobotni wieczor balujemy :>
  10. moze byc nad zalewem ;] ja tam juz mam drivera
  11. Panowie co powiecie na ta sobote tj. 4 kwietnia ?? godziny wieczorno-nocne oczywiscie a miejsce to juz do ustalenia jakie tam proponujecie? ale wstępnie pasowałoby Wam?
  12. ale co Wy chcecie tam tylko zrobic spota takiego wiekszego wojewodzkiego tak?
  13. kolego spotujemy sie nad zalewem na Zadębiu tj. ulica Konwaliowa
  14. dobra widze ze niepotrzebnie w ogole napisalem... zamknijcie go jesli chcecie w takim razie...
  15. im więcej tym większy banan na twarzy
  16. a wiesz jak za***iście sie gra no to moze na nastepnym zlocie udaloby sie cos takiego?
  17. no to co bedzie jakis meczyk na zlocie? reflektujecie na to?
  18. a moze tak troche na temat bardziej?
  19. no to jesli będzie taki mecz czy tez turniej na zlocie to sie przekonamy czy tak bedzie rzeczywiscie
  20. Hej mam pewna propozycje, a mianowicie może byscie zorganizowali jakies konkurencje ciekawe na nastepnym zlocie, mam tu na mysli głownie konkurencje druzynowe jak np. mecz piłki noznej, beach soccera, siatkówki itp podział na druzyny mogłby byc ze wzgledu na przynaleznosc do danego regionu ,,spotowego" badz tez np. B8 na B7, B6 na B5 itp co Wy na to?? trzeba rozwijac troche sportowy tryb zycia, a poza tym to by bylo miłe dla oka i dobrze robi taka zdrowa konkurencja P.S poza tym zobaczylibysmy jakich mamy kibicow w klubie co o tym myslicie Klubowicze??
  21. nom oby oby :gwizdanie:
  22. no ja tam lubie F1 mam nadzieje ze Kubicy sie chociaz powiedzie, nie to co naszym piłkarzom... masakra ja tez kituje do Rogala, ale troche pózniej i mierze w xxx koni :tongue4:
  23. jedyne co to Jelen i Sagan brawo za bramki :oklaski: reszta dno, a Boruc to juz w ogole ogólnie masakra, nie ma juz co liczyc na nich...
  24. a ja mam Presidenta Harry II w schowku pod podlokietnikiem i miesci sie lux ;] tu gdzie masz Cb ja czesto klade telefon wiec nie bardzo mi pasuje
  25. ja tam nie licze na zbyt duzo z ich strony, ten remis bylby nawet dobry przy tym co oni graja ale moze im sie pofarci zycze im tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.