Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. Polecam falkeny sa w dobrej cenie i wlasciwosci jezdne tez maja na wysokim poziomie
  2. nie po to kupilem samochod zeby stal sobie w garazu takze ta wersja odpada wiecie co chyba jednak wybiore ori 18 " od S5, potem moze zawiecha regulowana bilsteina b16 i bedzie
  3. a swoja droga to ciekawe te OZ Anniversary mowicie ze takie sa modne z tyloma szprychami?
  4. chyba mnie nie zrozumiales... a nie slyszales o takiej opcji jak odbiór osobisty? rozmawialem juz wstepnie bo podobaly mi sie 2 rodzaje felg i przymierzylbym i zobaczyl jak wygladaja na aucie i wtedy dokonal wyboru... klient nasz Pan co nie no to proste ze sie sprawdza czy dana czesc pasuje
  5. przymierzy sie to sie zobaczy jak to bedzie wygladalo tak to mozna gdybac... moze jakies propozycje jeszcze fajnych felg koledzy ?
  6. A potem się użerać z mundurowymi olac ich
  7. mozna sie przyzwyczaic... tragedii nie ma ja polecam wszystkie przyciemnic
  8. no to bedzie kozacko jak bedzie wystawac troszke :>
  9. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. Życzę Wam klubowiczom, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań. Tobi_one
  10. qrcze a mi sie widza obecnie te OZ Canova black diamond... wciaz nie wiem
  11. takie drzwi bez ramek wlasnie sa w Audi A5 z tym ze to jest coupe i ma dluzsze te przednie drzwi niz sedan
  12. hmm OZ mowicie ze ladnie bedzie na granatowej perelce ?? tylko te OZ Canova black diamond jak cos wchodza w gre a takie? http://allegro.pl/item496498554_najnowszy_model_audi_a4_a6_a8_18_orginal.html
  13. no to juz masz kolezanko 2 zdjecia pakietu Riegera bylo juz na 2 stronie tego tematu
  14. http://allegro.pl/item494483517_18_audi_s5_5x112_mega_wypas_germany.html czy te odświeże troche temacik otoz: http://www.allegro.pl/item464838983_oz_canova_18_5x112_et35_vw_audi_mercedes.html czy moze jakies inne? Cena chcialbym sie zmiescic w 5-6 tyś z oponami
  15. dzieki wielkie patrykbor to teraz musze dokupic troche kabla ale mi potrzeba maxymalnie z pół metra i wtedy ladnie wszystko sie zrobi i bedzie estetycznie bez widoku zadnych kabli na wierzchu... jak to zrobie to wstawie foty na patent Cb radia do A4 B8 hehee
  16. no niestety jakies sumy kontrolne czy cos mi by styknelo z 400 Nm wyciagnac z tego silnika ale jak to bedzie to zobaczymy... ja tez myslalem o 3.0 TDI ale jak cos to od A5 wyjme i bedzie luzik poki co 2.0 wystarcza do sprawnego poruszania sie ;]
  17. ok ale czy jak dokupie sobie kabla z przedluzka to bede musial od nowa stroic wszystko?? jutro postaram sie zdjecie wstawic jak to wyglada powiem tak nie jest najgorzej
  18. wlasnie nie moge sie tego doczekac
  19. no ja juz zamontowalem sobie CB tylko przydalby mi sie ciut dluzszy kabel antenowy bo jest na styk :/
  20. a skad wiesz ze najlepszy? masz jakies potwierdzenie na to ?
  21. no niestety nie zmiesci sie jest za szerokie :/ wlozylem je do schowka... wprawdzie wystaja 3 kabelki tj. od wtyczki do zapalniczki, od anteny rzecz jasna i od gruchy ale ogolnie nie jest najgorzej... tylko glosniczek zewnetrzny by sie przydal... wprawdzie z zamknietym schowkiem slychac nawet nawet ale jak wsadze glosniczek gdzies w panel srodkowy to napewno bedzie lepiej... tylko zastanawiam sie ktory kupic bo sa takie po ok 20 zl a tez i takie co kosztuja z 50 zl np presidenta... ma ktos moze taki glosnik zewnetrzny do Cb u siebie w autku??
  22. co jak co ale w Audi nie ma za dobrych miejsc zeby CB gdzies upchnac
  23. dobra to kupie te rzepy i zobaczymy jak bedzie sie trzymac to ok a jak nie to sprobuje opcje z chowaniem do schowka i tylko kabelki puszcze tam jakos i dokupie glosniczek zewnetrzny a tego to juz sie gdzies ladnie upchnie ;]
  24. a z czego ten panel moze byc zrobiony srodkowy w B8 ?? czy to sie przyklei do tego a i jeszcze druga opcje myslalem wlasnie ale nie tak jak mowisz patrykbor ze pod siedzeniem ale w schowku normalnie od strony pasazera tylko ze nie wiem czy jakbym zamknal ten schowek to czy by wyszly mi 3 kabelki tj. od gruchy, od zapalniczki i od glosnika zewnetrznego... wiesz o co mi chodzi??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.