Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
a ja nie pucowalem i dobrze bo padalo troche poza tym mialem pracowity dzionek ide na druga polowe meczu cyaaa
-
[ALL B8] Obniżenie zawieszenia - propozycje
no tak tylko ze on cos mowil ze ma utwardzone amortyzatory, bo ma wersje 211 konna a ja mam 143 konna wiec wystarczy tylko wymienic sprezyny?? jesli chce obnizyc o te 30-50 mm ??
-
[ALL B8] Obniżenie zawieszenia - propozycje
Vario-tech a jak myslisz jakie zawieszenie byloby najlepsze dla mojej B8 143KM ?? oczywiscie najlepszy bylby gwint z plynna regulacja, ale niestety to juz koszt powyzej 4 tys. a takiej kasy nie mam poki co:/ jakies inne propozycje? interesuje mnie obnizenie 30-50 mm
-
[B8 CAG] "Haczenie" jedynki i dwójki
a u mnie musze powiedziec ze nie bylo problemu od samego poczatku z wchodzeniem biegów, wszystko smiga elegancko tylko troche mi hamulce piszczaly podczas zatrzymywania sie przed swiatlami, ale to tez juz jakby zniklo
-
Spociki w Skierniewicach
tak w ogóle to juz mi sie widzi wyjazd ekipa ze skierniewic i okolic na kolejny zlot ogólnopolski A4-klubu i napewno go nie przegapie, nie wiem jak Wy chłopaki
-
Spociki w Skierniewicach
ja tam jestem otwarty na wszelkie propozycje uważam jednak, że w modach, przynajmniej jak dla mnie najwazniejsze jest to zeby byc oryginalnym tzn. zeby Twoje autko bylo inne od innych, wyjątkowe mam swój plan i jego sie trzymam nie musze patrzec na innych sorki za troche OT najpierw wlasnie ogarnijmy nasze spoty, zorganizujmy jakiegos grilla czy ognisko, a driverow napewno sie skoluje ale wtedy lepiej sie poznamy czyt. zintegrujemy
-
Spociki w Skierniewicach
B8 to juz 2008 rok a nie 2007 no RS-ki fajne fury, ale mysle, że B8 tez niczego sobie Panowie jesio 25 dni do spota troche duzo a mysleliscie o tym zeby wymyslec jakies spotkania oprocz spotow? tzn. jakies wspolne nie wiem umowienie sie na gałe, kręgle, bilard itp a oprocz tego oczywiscie i by sie przydalo
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
The rim is called GMP Italy model: Buran. It's a 20" Avalible sizes are; 17x7 17x7,5 17x8 18x7 18x7,5 18x8 18x8,5 20x8,5 20x9,0 20x10
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
chyba nic się nie uda zorganizować w tym TM nie ma chętnych oprócz nas 2 no to podbijajcie do nas za 3 tyg. z hakiem tj. 18 kwietnia
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
http://allegro.pl/item578538037_audi_mmi_montaz_telefon_bluetooth_a5_a6_a8_q7.html ten sprzedajacy cos tutaj proponuje w tym temacie jakby, ale nie wiem
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
ja mam bez gałki i z kolorowym wyswietlaczem wiec musze to wszystko miec co wymieniles pre_pl tak?? a jaki koszt tego mniej wiecej i gdzie to wszystko dostac?? w ASO ?
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
no wlasnie mnie tez to interesuje, kto pomoze w temacie?
-
Spociki w Skierniewicach
ja rowniez jestem chetny do Arkadii
-
Produkcja A4
Ładnie to wszystko wygląda ciekawy filmik
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
_Makki_ a co trzeba dokupic zeby miec takie xenony w przeciwmgielnych jak u znajomka?? no to pozostaje czekac z tymi ledami... widzialem ta B8 Xileha, podoba mi sie gleba, felgi srednio, a te lampy tylnie to jak przyciemnial ??
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
hehe to wszystko wyjasnia :>
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
no wlasnie czyli nie da sie zbytnio tego zrobic raczej
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
oj barkuje mi w zimie zwykłego ręcznego, lubiłem się pobawić na śniegu a teraz ni ma jak ;( znam ten ból no ale jak ten koles to zrobil??
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
jestem ciekaw jak on to zrobil... bo w B8 jest hamulec elektroniczny a nie zwykly reczny
-
Spociki w Skierniewicach
mi nie bardzo pasuja niedziele
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
jakby koledzy z TM nas zaprosili to mozna by bylo wpasc i do Was na spota :cwaniak1:
-
Spociki w Skierniewicach
no racja miejsca tam jest galancie, ale nie wiadomo jak z ogarnieciem tego czy nie bedzie jak na ,, dzikim zachodzie "
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
ale chodzi mi czy rozstaw szyn jest taki sam? a to ze skladane to mi nie przeszkadza. Wiem, ze w A5 fotele sa przesuwane przod- tyl elektycznie a czy takie by podeszly od S5 np ?? http://www.allegro.pl/item581151154_tapicerka_skorzana_audi_a5_s5_idealna_skora.html regulacja jest widac w 2 plaszczyznach + regulacja odcinka ledzwiowego czy daloby sie zeby to tez dzialalo w mojej A4?? bo obecnie jest regulacja pokretlem oparcia kregoslupa przod- tyl i ta ,,dzwignia do podnoszenia gora dol siedziska.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Zapraszamy
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
a czy fotele od A5/S5 beda pasowac do A4 B8 Limousine ?? wydaje mi sie ze tak ale czy ktos to moze potwierdzic?