Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. a ja nie pucowalem i dobrze bo padalo troche poza tym mialem pracowity dzionek ide na druga polowe meczu cyaaa
  2. no tak tylko ze on cos mowil ze ma utwardzone amortyzatory, bo ma wersje 211 konna a ja mam 143 konna wiec wystarczy tylko wymienic sprezyny?? jesli chce obnizyc o te 30-50 mm ??
  3. Vario-tech a jak myslisz jakie zawieszenie byloby najlepsze dla mojej B8 143KM ?? oczywiscie najlepszy bylby gwint z plynna regulacja, ale niestety to juz koszt powyzej 4 tys. a takiej kasy nie mam poki co:/ jakies inne propozycje? interesuje mnie obnizenie 30-50 mm
  4. a u mnie musze powiedziec ze nie bylo problemu od samego poczatku z wchodzeniem biegów, wszystko smiga elegancko tylko troche mi hamulce piszczaly podczas zatrzymywania sie przed swiatlami, ale to tez juz jakby zniklo
  5. tak w ogóle to juz mi sie widzi wyjazd ekipa ze skierniewic i okolic na kolejny zlot ogólnopolski A4-klubu i napewno go nie przegapie, nie wiem jak Wy chłopaki
  6. ja tam jestem otwarty na wszelkie propozycje uważam jednak, że w modach, przynajmniej jak dla mnie najwazniejsze jest to zeby byc oryginalnym tzn. zeby Twoje autko bylo inne od innych, wyjątkowe mam swój plan i jego sie trzymam nie musze patrzec na innych sorki za troche OT najpierw wlasnie ogarnijmy nasze spoty, zorganizujmy jakiegos grilla czy ognisko, a driverow napewno sie skoluje ale wtedy lepiej sie poznamy czyt. zintegrujemy
  7. B8 to juz 2008 rok a nie 2007 no RS-ki fajne fury, ale mysle, że B8 tez niczego sobie Panowie jesio 25 dni do spota troche duzo a mysleliscie o tym zeby wymyslec jakies spotkania oprocz spotow? tzn. jakies wspolne nie wiem umowienie sie na gałe, kręgle, bilard itp a oprocz tego oczywiscie i by sie przydalo
  8. The rim is called GMP Italy model: Buran. It's a 20" Avalible sizes are; 17x7 17x7,5 17x8 18x7 18x7,5 18x8 18x8,5 20x8,5 20x9,0 20x10
  9. chyba nic się nie uda zorganizować w tym TM nie ma chętnych oprócz nas 2 no to podbijajcie do nas za 3 tyg. z hakiem tj. 18 kwietnia
  10. http://allegro.pl/item578538037_audi_mmi_montaz_telefon_bluetooth_a5_a6_a8_q7.html ten sprzedajacy cos tutaj proponuje w tym temacie jakby, ale nie wiem
  11. ja mam bez gałki i z kolorowym wyswietlaczem wiec musze to wszystko miec co wymieniles pre_pl tak?? a jaki koszt tego mniej wiecej i gdzie to wszystko dostac?? w ASO ?
  12. no wlasnie mnie tez to interesuje, kto pomoze w temacie?
  13. ja rowniez jestem chetny do Arkadii
  14. Ładnie to wszystko wygląda ciekawy filmik
  15. _Makki_ a co trzeba dokupic zeby miec takie xenony w przeciwmgielnych jak u znajomka?? no to pozostaje czekac z tymi ledami... widzialem ta B8 Xileha, podoba mi sie gleba, felgi srednio, a te lampy tylnie to jak przyciemnial ??
  16. no wlasnie czyli nie da sie zbytnio tego zrobic raczej
  17. oj barkuje mi w zimie zwykłego ręcznego, lubiłem się pobawić na śniegu a teraz ni ma jak ;( znam ten ból no ale jak ten koles to zrobil??
  18. jestem ciekaw jak on to zrobil... bo w B8 jest hamulec elektroniczny a nie zwykly reczny
  19. mi nie bardzo pasuja niedziele
  20. jakby koledzy z TM nas zaprosili to mozna by bylo wpasc i do Was na spota :cwaniak1:
  21. no racja miejsca tam jest galancie, ale nie wiadomo jak z ogarnieciem tego czy nie bedzie jak na ,, dzikim zachodzie "
  22. ale chodzi mi czy rozstaw szyn jest taki sam? a to ze skladane to mi nie przeszkadza. Wiem, ze w A5 fotele sa przesuwane przod- tyl elektycznie a czy takie by podeszly od S5 np ?? http://www.allegro.pl/item581151154_tapicerka_skorzana_audi_a5_s5_idealna_skora.html regulacja jest widac w 2 plaszczyznach + regulacja odcinka ledzwiowego czy daloby sie zeby to tez dzialalo w mojej A4?? bo obecnie jest regulacja pokretlem oparcia kregoslupa przod- tyl i ta ,,dzwignia do podnoszenia gora dol siedziska.
  23. Zapraszamy
  24. a czy fotele od A5/S5 beda pasowac do A4 B8 Limousine ?? wydaje mi sie ze tak ale czy ktos to moze potwierdzic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.