Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. oprocz B8-emek ktore podabaja mi sie najbardziej B6 takze lubie i widac ze zadbana jest nawet mody tez widze ze w dobrym kierunku ida pozostaje zyczyc tylko powodzonka w realizacji sukcesywnie do przodu i do przodu i wciaz do przodu...
  2. to sie nazywa natychmiastowa reakcja qrcze tez mi sie one podobaja i nadaja bardziej sportowego charakteru B8 a jesio jedna sprawa moze ktos widzial fotele przednie sportowe ze skory lub alcantary za mniej niz 5 tys komplet za cala tapicerke?? Interesuja mnie tylko same fotele przednie jakby ktos wylookal cos w tym stylu to niech podesle linka tutaj oki??
  3. koledzy czy ktos mógłby zrobic mi VT mojego autka - zdjecie ktores z 1 posta najlepiej, zeby byly felgi od S5 ?? bardzo bede wdzieczny
  4. chyba juz pod lidlem co nie?? no napewno to niecodzienny widok tyle w jednym miejscu
  5. ledy mi sie podobaja ale nie sa dla mnie priorytetem
  6. Nowe fotki w pierwszym poscie zapraszam do oglądania
  7. wdzieczna to ona bedzie bardziej jak zrobie pare modow jeszcze marza mi sie wieksze felgi, gwint B16 Bilsteina lub H&R a takze fotele sportowe i jakis programik za jakies 2-3 latka, ale to powoli na spokojnie i mam nadzieje ze to osiągne Chętnie bym zrobil jakas fajna sesje mojej B8, ale nie znam zadnych fajnych miejsc w skc w ktorych mozna by to zrobic a tak w ogole to dzieki no i czekam na fotencje bo kazdy tam pykal z tego co widzialem
  8. marshall to ja poprosze o wiecej fotek
  9. a jaka folie polecacie na obklejenie tylnich swiatel?? nie musi to byc na maxa wystarczy ze troszke bedzie ciemniej, czy czyms innym to zrobic niz folia? sorry za OT lekki
  10. najfajnieszy byl przejazd widok tych wszystkich Audi w lusterku bezcenny :> no pokazcie jakies foty
  11. no to czekamy na wiecej fotek było sympatycznie nawet ale jak dla mnie to najlepsza integracja to
  12. ładna B8 i ten silniczek lux :> mam prośbe jak bedziesz rezal ledy na tył to daj jakis opis po kolei co i jak w ,,zrób to sam" bardzo mi sie przyda i to byc moze nie tylko mi z góry dziekuje
  13. no to do zobaczonka jutro na spocie
  14. tak jak w temacie czy to w ogole jest mozliwe?? mam A4 B8 4 ramienna bez tych przyciskow na kierownicy do glosnosci i suwak góra dół chcialbym zamienic na taka?? http://allegro.pl/item578706647_audi_a4_2008_kierownica.html lub cos w podobie?? co mi jest do tego potrzebne? jestem laikiem zupelnym w tym temacie wiec jesli cos wiecie na ten temat jak to zrobic co musze zakupic ewentualnie to piszcie jasno w miare oki?? Dziekuje za wszelkie odpowiedzi
  15. nom należe, ale nikt poza mna nie ma tam A4 takze nie bardzo[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:41_________________________________________________a moze chcesz sie zapisac??
  16. rozmiar to 8x18 cali ET 35
  17. koledzy sluchajcie jakie ET bedzie lepsze 45 czy 35 do A4 B8 ?? felga to 18" opona jeszcze nie wiem... Dzieki za pomoc
  18. no wlasnie ostatnio sie dziwilem przy kontroli, ze wzial tylko dokumenty a nie wołał o OC
  19. jesli z logiem audi to mysle ze tylko felgi od S5, a jesli nie to tomasony tn5, ale cierpliwie poczekam, nie spieszy mi sie i zobaczy sie jakie sa nowosci na rynku. Najwazniejsze zeby wybrac wszystko z głową
  20. no gratki ładnie sie prezentuje teraz autko oblookamy dokładniej w sobote
  21. nie no tak tylko sobie gdybam :gwizdanie:
  22. tylko nie wiem czy nie będą za duze 19" do mojego silnika 143 PS... ( dodam, ze jeszcze nie jezdzilem na takich rozmiarach ) i nie chciałbym tez zeby spalanie wzroslo bardzo...
  23. 1.Pulpit 2.Malin01 3.Skovroon 4.Tobi_one
  24. no tez sa fajne qrcze i wciaz nie wiem na jakie sie zdecydowac
  25. widziałem juz te felgi z audizine i te HRE M40 nawet fajne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.