Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL] zobacz jak będzie wyglądał Twój samochód na różnych felgach
eee tam lipa nie ma A4 B8
-
Spociki w Skierniewicach
jak cos to dajcie znac tylko wczesniej oczywiscie a nie na ostatnia chwile
-
Spociki w Skierniewicach
i co cisza w temacie?
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
a co powiecie o tti 770 lub 880 i do tego antena midland 145 ??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja tez sie nie moge doczekac Undercovera ;] a takto to gram troche w Fife, wszystkie serie jak dotad i PES-a
-
[ALL] Czy ta nawigacja bedzie wystarczajaca?
za 293 zl wylookalem ale nie wiem czy nie dozbierac i nie kupic troszke rozbudowanej z wieksza iloscia panstw np europy zachodniej jestem laikiem w temacie nawigacji i czy ktos mi moze powiedziec czy jak kupie ta Mio 200 PL np ta najprostsza to czy do niej moge wgrac sobie wlasnie wieksza ilosc panstw?? bo jesli tak to chyba biore ja
-
[ALL] Czy ta nawigacja bedzie wystarczajaca?
a czy mial ktos doczynienia z http://www.tylkogps.pl/product.php/1,25/5347/MIO-Moov-200pl-z-MioMap-PL-Polska-.html ?? albo z NaviRoute ??
-
[ALL] Jakie radio CD/MP3 350-400 zl ??
Dzieki koledzy za odp
-
[ALL] Czy ta nawigacja bedzie wystarczajaca?
Witam Was koledzy i kolezanki mam takie pytanie jakie nawigacje polecacie? kwota to 400-500 zl max i chodzi mi tylko o mape Polski zeby byla ok i zeby mozna bylo bez problemu zaktualizowac ja w kazdym momencie co powiecie o takim czyms? http://www.tylkogps.pl/product.php/1,25/5347/MIO-Moov-200pl-z-MioMap-PL-Polska-.html z gory dziekuje za odp pzdr Tobi_one[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 19:34_________________________________________________dzieki za odp
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
ładna jak to B8 ;] kolorek modny aczkolwiek malo praktyczny no i felgi to musowo wieksze ja tez mysle o 18/19 cali...
-
gdzie mozna ogladac "skazanego..." w necie?
ja polecam www.exsite.pl i tam sa odcinki skazanego na smierc i nie tylko ogolnie prawie wszystko
-
[INNE] 8P by Miro
ciekawe zmiany stylistyczne ten ostatni zderzeak od S3 najfajniejszy musze przyznac i fajnie komponuje sie z nakladkami na lusterka jak dla mnie to teraz tylko jakies wieksze felgi zapodac takie naprawde ladne i bedzie powodzenia w dalszych modach
-
Audi A4 B8 2.0 TDI, felgi alu
spoko nie ma sprawy a moze chcesz moje 16 stki ?? chyba ze masz takie same bo jesio nie widzialem Twojej furki
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
to nie sa od R8 ale od S5 i to one mi sie podobaja chyba najbardziej no i moze jeszcze te MAM biale
-
Audi A4 B8 2.0 TDI, felgi alu
mam ten sam problem kolego fajne sa ori od s5 zobacz sobie np. na allegro a jaki rozmiar Cie interesuje?? tak w ogole to dodaj zdjecia swojego auta i wpisz co nieco o nim w Moja A4 P.S a ten temat to chyba powinien byc bardziej w felgi i opony niz w zawieszenie
-
[B6 BFB] A4 1.8T QUATTRO RHD by Booster
ile dales za te felgi 18" firmy Finichi ?? i gdzie je mozna dostac ?
-
[ALL B7] Lampy black angel eyes
to nie sc... takze tak samo jak poprzednicy mowie stanowcze nie
-
[ALL] Jakie radio CD/MP3 350-400 zl ??
no kumpel musi miec nowe
-
[ALL] Jakie radio CD/MP3 350-400 zl ??
no tak ale to nie dla mnie ma byc to radyjko
-
[ALL] Jakie radio CD/MP3 350-400 zl ??
Witam! Otóż mam do was pytanko jak myślicie jakiej firmy jest najlepiej kupić radyjko CD/MP3? Kwota gdzieś tak 350 - 400zł ? Z góry dzięki za rady. wiem ze w waszych Audi raczej graja seryjne radyjka ale moze ktos zna sie w tym temacie i moze polecic cos naprawde dobrze grajacego za taka kase
-
Spociki w Skierniewicach
ja raczej nie dam rady w ta niedziele... ale dobrym miejscem jest parking pod lidlem na rogu ulic Rataja i Sobieskiego
-
[ALL] opony lato 235/35/19
falken fk452 - bardzo dobre opony polecam
-
[ALL B5] devil eyes
szczerze powiem ze takie sobie
-
[ALL] OPT 4Edycja i nowe pozycje programu :)
no to czekamy jak bedzie jakas ladna Audi z klubu vs jakies inne autko :D tylko dajcie znac wczesniej zebym obejrzal tez
-
[ALL B8] Body Kit Styling Options for Audi A4 B8
zobaczymy za jakis czas moze troche stanieje jednak ten pakiet do B8 jak nie Caractere to ABT albo Rieger wybor jest