Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. qrcze ale tam na zdjeciu jest wlasnie takie radyjko jak ja mam tti i jak sie tak 3 rzepy zapoda to mysle ze powinno trzymac... qrcze to majatek nie kosztuje i nawet mozna kupic i sprawdzic czy to w ogole sie opyla czy tylko lipaaa z jednej strony to ma rzep a z drugiej jakies cos samoprzylepne jak mniemam tak ?? skoro do szafki sie trzyma to i do tego panelu tez powinno...
  2. zapodalem fotki w tym dlugim linku i tam wsrod nich jest jedno z tym panelem srodkowym... tak myslalem ze moze by na nim zapodac to radio od strony pasazera... ale qrcze nie chce wiercic tego panelu :/
  3. Hej koledzy i kolezanki mam ogromny ból glowy bo nie mam pojecia gdzie zamontowac radio CB TTi 880 ( jest dosyc duzych rozmiarów ) w Audi A4 B8 najnowszej. pod podlokietnikiem sie nie miesci :/ nie chce wiercic dziur w srodkowym panelu tj w tym oslaniajacym skrzynie biegów macie moze jakies pomysly?? a da sie to radio jakos przyczepic moze bez wiercenia?? moge podrzucic zdjecia jak to wyglada w srodku u mnie pomórzcie jak macie jakies rozsądne pomysly bardzo dziekuje [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:29_________________________________________________http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.roadlook.pl/img/galleries/aua408_46d725d2ba8ca.gif&imgrefurl=http://www.roadlook.pl/frankfurt-2007/iaa-frankfurt-2007-nowe-audi-a4-z-nowym-silnikiem-tdi-oficjalne-informacje-i-zdjecia.html&usg=__xYngxSE_M8UVUNaQgwsDSaC9iO0=&h=64&w=94&sz=5&hl=pl&start=13&um=1&tbnid=4v3WzpCnLwKKlM:&tbnh=54&tbnw=80&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Ba4%2Bb8%2B-%2Bzdj%25C4%2599cia%2Bsrodka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN tutaj widac na jednym zdjeciu jak to mniej wiecej wyglada w srodku
  4. antene widze ze dobra w sumie wybrales radyjko proponuje TTI 880 mam taki zestawik i smiga lux ale zrobisz jak bedziesz chcial...
  5. pomysle... pomysle... :> dzieks
  6. no niezle to wyglada;] mysle teraz jakie by tu felgi zapodac...
  7. prezik a jak te diody wygladaja ??[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 15:37_________________________________________________http://www.audiblog.nl/?p=8200 o cos takiego chodzi ??
  8. siemanko wszystkim ;] jak tam minal dzionek dzisiejszy ?
  9. Koledzy i koleżanki co myslicie o jakis modach w tym modelu A4 B8 ?? prosze o jakies rady co zrobic zeby ulepszyc zarowno pod wzgledem wygladu i jak i mocy moja niunie wiem ze jest piekna sama w sobie ale moze by ja troche dopiescic... co powiecie w tym temacie?? z gory dzieki za opinie
  10. no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci jakto jak? kobieca nozka hehe a akurat pakiet Riegera jest fajny moim zdaniem
  11. no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci
  12. bardzo dobre podejscie tylko ja to Ci troche wspolczuje zwlaszcza w zime przeciez cale auto odrazu brudne a na bialym tak znac ze szok bezproblemowej eksploatacji zycze
  13. ja mam ustawione optymalnie na 20 stopni w kabinie ogrzewanie i zeby sie rozgrzal do 90 stopni to potrzeba pare kilometrow tak srednio to z 8 km musze przejechac przy takich temperaturach jak teraz sa a dodam ze autko jest nowe takze chyba wszystko jest ok wiec to normalne, przynajmniej tak mi sie wydaje
  14. moim zdaniem nowy nfs ma ciekawa fabule dosyc i nawet przyjemnie sie gra ;] takze na plus jak dla mnie ale to tylko moja opinia :>
  15. jak dla mnie to tylko tania podrobka ledow z A5 bez obrazy
  16. ja gorąco polecam www.exsite.pl jest doslownie wszystko filmy rozne gry, programy, muzyka i wiele wiele innych a do napisow lux program Napiprojekt i juz przyjemnie oglada sie filmiki na kompie ;]
  17. bardzo przyjemnie siedzi na tej zawieszce HR powodzenia w dalszych modach
  18. jak cos to piszcie a chetnie sie zjawie
  19. oj tam licza sie checi a nie aura dla chcacego nic trudnego
  20. Dzieki wielkie Panowie :>
  21. jakie wyzwanie ?
  22. podlacze sie pod temat a kiedy bedzie mozliwe wprowadzenie jakiegos programiku do A4 B8 2.0 TDI z 2008 r ??
  23. witam szukam jakiegos kontaktu do tunerow Audi ktorzy zrobili jakies pakiety stylistyczne do tego modelu tj. A4 B8. Chodzi mi tu glownie o ABT i Rieger bo Caractere juz mam cennik itp dzieki uzytkownikowi C.Mile Chce sie rozeznac w temacie i prosilbym o jakies namiary oczywiscie najlepiej gdyby byly po polsku. Chcialbym znac ceny poszczegolnych czesci w pakiecie z gory dziekuje za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.