Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. na UŁ a propozycja lux bardzo mi sie podobaja [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 14:02_________________________________________________no spoko ale czy jak zaloze przypusmy 19" to czy to nie zamuli zbytnio autka? i jak ze spalaniem i jazda po naszych drogach bo wiadomo jakie sa:/
  2. no wiem ze nie poszaleje:/ a co sadzicie o czyms takim?? http://www.allegro.pl/item443006127_felgi_aluminiowe_18_opony_5x108_5x112_et42.html oczywiscie opony bralbym lepsze od tych co sa w aukcji ale jesli chodzi o felge to jak Wam sie widzi do ciemnego koloru auta ??
  3. aaaa zapomnialbym dodac ze moj budzet jest ograniczony z uwagi ze jestem studentem tak wiec za felgi z oponami to 3,5 - 4 tys to max :/ tak wiec pierwsza propozycja jest za***ista to fakt :> ale troche ogranicza mnie budzet w tym momencie takze cos do tych pieniedzy[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 12:18_________________________________________________ kolor auta to grafit lava perlowy----> w temacie pisze prosze uwaznie przeczytac
  4. ja mialem w swoim poprzednim autku tez to podswietlenie indiglo kolor niebieski i jakos nie meczylo mi wzroku wiec jesli Ci sie podoba to bierz
  5. no to gratki a czy w Rogalotti zrobili by cos z najnowsza A4 B8 czy nie bardzo by sie chcieli podjac czegos takiego ??
  6. Drodzy koledzy i kolezanki nie wiecie moze czy sa jakies zestawy zawieszenia tzn sprezyny ewentualnie amortyzatory i sprezyny ktore obniza mi troche autko? ( A4 B8 najnowsza ) nie musi to byc jakies ogromne obnizenie ale wystarczy ok 30-40 mm maksymalnie. Szukalem troche w tym temacie ale jakos narazie bezskutecznie... moze dlatego, że nie ma jeszce do tego auta jakis takich gadzetow... a moze sie myle to poprawcie mnie a moze od innych Audi beda pasowac? z gory dziekuje za pomoc
  7. Witam szukam jakis ladnych felg do mojej Audi i w zwiazku z tym poprosze o jakies zdjęcia czy tez linki felg ktore Wam sie widza w tym moim autku ( kolor lakieru to grafit lava perlowy ) takze ciemna tonacja. za wszelkie propozycje i pomoc w doborze bede bardzo wdzieczny :cwaniak1:
  8. ja tez jestem podobnego zdania co poprzednicy nie ma co kombinowac za bardzo koszta niezle wyjda za to... lepiej chyba kupic s4
  9. małe ale gustowne :> ja bym nawet zalozyl tylko wlasnie troche szkoda malowac taki maly element gdzie za malowanie i tak trzeba wydac jako za 1 element ale ogolnie jestem za
  10. dokładnie nie powinno byc problemu patrzac pod katem Steet Legalu w Łodzi oby sie udalo
  11. bardzo ladne auto oby dobrze sie spisywalo i milego uzytkowania
  12. Dzieki za zdjecia w sumie to patrzylem juz tego typu pakiety ale wiesz moze C.Mile ile taki pakiet moze kosztowac?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:07_________________________________________________i gdzie to dostac w ogole?
  13. wg mnie te emblematy ktore teraz robia wcale nie odstaja tak bardzo od oryginalnych ale decyzja czy kupisz takie czy oryginalne za 130 zl nalezy do wlasciciela czyli Ciebie
  14. mi sie to nie widzi jakos poza tym nie jestem zwolennikiem bra
  15. Jak zdejmiesz antenę to najlepiej stawiaj ja w tym samym miejscu bo możne zmienić się swr , a antenę stroisz do samochodu w którym ma jeździć a jak przełożysz do innego to profilaktycznie można sprawdzić wartość swr bo można spalić radio ja ta wartość jest wysoka .Jak ci szkoda kasy na strojenie to kup se miernik i sam se będziesz stroił . kolega chyba powiedzial wszystko w tym temacie ale dodam tak od siebie ze lepiej jest samemu kupic sobie miernik swr i to zrobic bo niektorzy ,,pseudo" fachowcy moga to spier.... poprostu nie mowie oczywiscie ze wszyscy
  16. ja mialem taka sytuacje ze jechalem a5 i scigalem sie z kolesiem i byl zakret w lewo i droga lekko posypana piaskiem i czyms tam jeszcze bo tam roboty byly drogowe, wiec troche za szybko wszedlem w ten zakret i w dodatku zarzucilo mnie i wpadlbym tez na kraweznik ale uniknalem tego na szczecie, a wystarczylo ujac gazu i zwyczajnie wychamowac i jakos dalem rade... ogolnie quattro to bardzo pozyteczna rzecz moim zdaniem nie uwazacie>>??
  17. dokładnie ale symbolu to tez Ci nie powiem niestety
  18. jak dla mnie to zderzaczek sam w sobie jest fajny nawet ale wlasnie z calym pakietem tak jak mowil poprzednik ale jesli masz juz pakiet od s4 to mysle ze nie warto ale zrobisz jak chcesz przeciez
  19. Dziekuje za zaproszenie ale w ten weekend mam impreze tzn. zakonczenie sezonu tuningowego w moim miescie wiec nie dam rady :/
  20. ok tak zrobie :> tropico wiem ze B&O to fajna opcja ale nie byla konieczna dla mnie tak samo jak sportowe fotele itp.
  21. Tobi_one odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    wystarczy mi
  22. wcale ze nie lepszy :tongue4: AUDI to AUDI :> spoko ja tam sie tym nie przejmuje najwyzej 3.0 TDI sie wstawi albo jeszcze cos innego hehe
  23. Tobi_one odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    widocznie nie ładne fele to są 18" czy wieksze ?? za***isty kozak a jak tam z moca? :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.