Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
na UŁ a propozycja lux bardzo mi sie podobaja [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 14:02_________________________________________________no spoko ale czy jak zaloze przypusmy 19" to czy to nie zamuli zbytnio autka? i jak ze spalaniem i jazda po naszych drogach bo wiadomo jakie sa:/
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
no wiem ze nie poszaleje:/ a co sadzicie o czyms takim?? http://www.allegro.pl/item443006127_felgi_aluminiowe_18_opony_5x108_5x112_et42.html oczywiscie opony bralbym lepsze od tych co sa w aukcji ale jesli chodzi o felge to jak Wam sie widzi do ciemnego koloru auta ??
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
aaaa zapomnialbym dodac ze moj budzet jest ograniczony z uwagi ze jestem studentem tak wiec za felgi z oponami to 3,5 - 4 tys to max :/ tak wiec pierwsza propozycja jest za***ista to fakt :> ale troche ogranicza mnie budzet w tym momencie takze cos do tych pieniedzy[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 12:18_________________________________________________ kolor auta to grafit lava perlowy----> w temacie pisze prosze uwaznie przeczytac
-
[B5 AFB] Podświetlenie zegarów INDIGLO
ja mialem w swoim poprzednim autku tez to podswietlenie indiglo kolor niebieski i jakos nie meczylo mi wzroku wiec jesli Ci sie podoba to bierz
-
Nie do wiary... czary-mary ;)
no to gratki a czy w Rogalotti zrobili by cos z najnowsza A4 B8 czy nie bardzo by sie chcieli podjac czegos takiego ??
-
[ALL B8] Spręzyny obnizajace do Audi A4 B8 ??
Drodzy koledzy i kolezanki nie wiecie moze czy sa jakies zestawy zawieszenia tzn sprezyny ewentualnie amortyzatory i sprezyny ktore obniza mi troche autko? ( A4 B8 najnowsza ) nie musi to byc jakies ogromne obnizenie ale wystarczy ok 30-40 mm maksymalnie. Szukalem troche w tym temacie ale jakos narazie bezskutecznie... moze dlatego, że nie ma jeszce do tego auta jakis takich gadzetow... a moze sie myle to poprawcie mnie a moze od innych Audi beda pasowac? z gory dziekuje za pomoc
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Witam szukam jakis ladnych felg do mojej Audi i w zwiazku z tym poprosze o jakies zdjęcia czy tez linki felg ktore Wam sie widza w tym moim autku ( kolor lakieru to grafit lava perlowy ) takze ciemna tonacja. za wszelkie propozycje i pomoc w doborze bede bardzo wdzieczny :cwaniak1:
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
ja tez jestem podobnego zdania co poprzednicy nie ma co kombinowac za bardzo koszta niezle wyjda za to... lepiej chyba kupic s4
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
małe ale gustowne :> ja bym nawet zalozyl tylko wlasnie troche szkoda malowac taki maly element gdzie za malowanie i tak trzeba wydac jako za 1 element ale ogolnie jestem za
-
legalizacja wyścigów ulicznych ... w Krakowie
dokładnie nie powinno byc problemu patrzac pod katem Steet Legalu w Łodzi oby sie udalo
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI S-Line
bardzo ladne auto oby dobrze sie spisywalo i milego uzytkowania
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Dzieki za zdjecia w sumie to patrzylem juz tego typu pakiety ale wiesz moze C.Mile ile taki pakiet moze kosztowac?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:07_________________________________________________i gdzie to dostac w ogole?
-
Emblematy
wg mnie te emblematy ktore teraz robia wcale nie odstaja tak bardzo od oryginalnych ale decyzja czy kupisz takie czy oryginalne za 130 zl nalezy do wlasciciela czyli Ciebie
-
[B5 AFY] bra jak wy to wdzicie
mi sie to nie widzi jakos poza tym nie jestem zwolennikiem bra
-
[B5 AJM] Jak wam sie posobaja te alu...?
4 zdecydowanie
-
Strojenie CB
Jak zdejmiesz antenę to najlepiej stawiaj ja w tym samym miejscu bo możne zmienić się swr , a antenę stroisz do samochodu w którym ma jeździć a jak przełożysz do innego to profilaktycznie można sprawdzić wartość swr bo można spalić radio ja ta wartość jest wysoka .Jak ci szkoda kasy na strojenie to kup se miernik i sam se będziesz stroił . kolega chyba powiedzial wszystko w tym temacie ale dodam tak od siebie ze lepiej jest samemu kupic sobie miernik swr i to zrobic bo niektorzy ,,pseudo" fachowcy moga to spier.... poprostu nie mowie oczywiscie ze wszyscy
-
Quattro - Jak to sie je ??
ja mialem taka sytuacje ze jechalem a5 i scigalem sie z kolesiem i byl zakret w lewo i droga lekko posypana piaskiem i czyms tam jeszcze bo tam roboty byly drogowe, wiec troche za szybko wszedlem w ten zakret i w dodatku zarzucilo mnie i wpadlbym tez na kraweznik ale uniknalem tego na szczecie, a wystarczylo ujac gazu i zwyczajnie wychamowac i jakos dalem rade... ogolnie quattro to bardzo pozyteczna rzecz moim zdaniem nie uwazacie>>??
-
[ALL B7] Kolor felg do mojego dupowozu ( 18 x 8 - a'la RS4 )
dokładnie ale symbolu to tez Ci nie powiem niestety
-
[ALL] Zderzak przedni
jak dla mnie to zderzaczek sam w sobie jest fajny nawet ale wlasnie z calym pakietem tak jak mowil poprzednik ale jesli masz juz pakiet od s4 to mysle ze nie warto ale zrobisz jak chcesz przeciez
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Dziekuje za zaproszenie ale w ten weekend mam impreze tzn. zakonczenie sezonu tuningowego w moim miescie wiec nie dam rady :/
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
ok tak zrobie :> tropico wiem ze B&O to fajna opcja ale nie byla konieczna dla mnie tak samo jak sportowe fotele itp.
-
[INNE] Audi RS6 Avant 2008
wystarczy mi
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
wcale ze nie lepszy :tongue4: AUDI to AUDI :> spoko ja tam sie tym nie przejmuje najwyzej 3.0 TDI sie wstawi albo jeszcze cos innego hehe
-
[INNE] Audi RS6 Avant 2008
widocznie nie ładne fele to są 18" czy wieksze ?? za***isty kozak a jak tam z moca? :>
-
Audi a4 avant zabudowa bagaznika fotostory
no lux to wyglada pelna profeska :>