Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Emblematy


Krzysiek290785r

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 (B5)

Na tylnej klapie mojego auta nie ma logo Marki a także oznakowania jaki to model i rodzaj silnika.

Wiem że nawet nowe auta mogą tego niemieć. Tyle że w moim aucie tego nie zbadam czy tak było od nowości.

Widziałem sporo samochodów takich jak mój gdzie znaczek modelu i silnika był w równej linii z logiem marki, bądź poniżej na wysokości tylnych lamp.

A dokładniej na wysokości świateł cofania. Myślę że wiecie o co mi chodzi. Na początku myślałem że umiejscowienie tych znaczków zależne jest od tego czy ma się benzynę czy diesla.

Jeśli diesla to wszystkie trzy znaczki w jednej linii A4 OOOO 1.8.

A jeśli benzyna to OOOO mniej więcej tak.

A4 1.8

Ale ostatnio myślę że to zależy tylko od gustu właściciela auta.

I jeszcze jedno pytanie czy lepiej wydać około 30 zł za emblematy nieoryginalne czy wydać ok 130 zł za oryginały, ja wizualnie przedstawia się sprawa.

Czy oryginalne prezentują się dużo lepiej.

Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na allegro znaczki które wyglądały jak oryginalne. Wyglądały bardzo dobrze. Wg. mnie to sprawa gustu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy schemat (wszystko w jednej linii) był stosowany przed II liftem, po II lifcie (99-01) oznaczenia modelu i pojemności przeniesiono niżej. z tego, co wiem, można było wziąć auto bez oznaczeń, ale tylko modelu i pojemności, :audi: było zawsze ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO_GDA o 90 stopni to się można przewrócić po :drunk:

obrócona o 180 stopni to już poprostu zboczenia właściciela :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 (B5)

Na tylnej klapie mojego auta nie ma logo Marki a także oznakowania jaki to model i rodzaj silnika.

Wiem że nawet nowe auta mogą tego niemieć. Tyle że w moim aucie tego nie zbadam czy tak było od nowości.

Widziałem sporo samochodów takich jak mój gdzie znaczek modelu i silnika był w równej linii z logiem marki, bądź poniżej na wysokości tylnych lamp.

A dokładniej na wysokości świateł cofania. Myślę że wiecie o co mi chodzi. Na początku myślałem że umiejscowienie tych znaczków zależne jest od tego czy ma się benzynę czy diesla.

Jeśli diesla to wszystkie trzy znaczki w jednej linii A4 OOOO 1.8.

A jeśli benzyna to OOOO mniej więcej tak.

A4 1.8

Ale ostatnio myślę że to zależy tylko od gustu właściciela auta.

I jeszcze jedno pytanie czy lepiej wydać około 30 zł za emblematy nieoryginalne czy wydać ok 130 zł za oryginały, ja wizualnie przedstawia się sprawa.

Czy oryginalne prezentują się dużo lepiej.

Proszę pomóżcie.

wg mnie te emblematy ktore teraz robia wcale nie odstaja tak bardzo od oryginalnych ale decyzja czy kupisz takie czy oryginalne za 130 zl nalezy do wlasciciela czyli Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym nie miał tych oznaczeń,to bym nie naklejał :no:.Są tacy którzy celowo je usuwają. Jeżeli chodzi o wyposażenie i oznaczenia Audi jest w tym bardzo elastyczne.Klient który kupuje (zamawia) nowe auto wybiera sobie odpowiedni pakiet,i dlatego jedna coś ma ,druga nie.

Moja np ma naklejone oznaczenie TDI1.9 co jest rzadko spotykane,raczej jest 1.9TDI :mysli:.Auto kupiłem osobiście w Niemczech.

FOTO:

9f8be8e24ccc51f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne oznaczenie dla 1.9TDI to jedynie literki TDI (I było czerwone dla 110/115 KM).

Dodawanie 1.9 przed lub za TDI oznacza, że ktoś coś zamieszał - auta nie wyjeżdżały z fabryki z takimi emblematami.[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 10:40_________________________________________________Uzupełnię, że dotyczy to B5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, pomerdałem nieco samo TDI było w VW, w Audi było 1.9 TDI, ale nie było róznych możliwości oznacznia tego samego silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...