Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. spoko furka bardzo ladne fotele ale przede wszyskim moc
  2. no zajrzałem wlasnie i qrcze az takiego blysku to sie nie spodziewalem normalnie
  3. ja rowniez witam co do 18" to nie bedzie to przesada moge Was zapewnic jestem bardzo zadowolony z tego autka bardzo chcialbym byc w tym klubie i z wielka przyjemnoscia miec naklejke na autku albo nosic jakas koszulke czy inny gadzet
  4. siemka moze i ja do Was wpadne ale to zobaczymy...
  5. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja chętnie bym Was odwiedzil po raz pierwszy ale niestety mamy impreze w Skierniewicach takie Zakonczenie sezonu tuningowego wiec 5.10 odpada u mnie :/ a powiedzcie to gdzie dokladnie sie spotykacie ?? kolo Manufaktury czy gdzies indziej?
  6. ale za***ista opcja serio 1500 zl za takie cos ?
  7. sorki wlaśnie za jakosc zdjęc niektorych :/ tak zrobie no ale niestety tak już jest seryjnie
  8. Witam oto moje nowe autko: Audi A4 B8 silnik: 2.0 TDI 143 KM 320 Nm manual 6-biegów felgi i opony: 7 J x 16 205/60 R 16 komfort: za***isty a tak serio to radio Audi Concert z 8 głosnikami, klima automatyczna, ekran 6,5 " itp itd. nie chce mi sie wymieniać wnętrze: tapicerka tkaninowa Cosinus: Arkana w kolorze jasnoszarym elementy dekoracyjne : aluminium Hologram dzielona i składana tylnia kanapa itd. Lakier Grafitowy Lava Perłowy Zużycie paliwa w l/100 km: w zależnosci od nastroju Plany: 1. felgi 18 " + oponki letnie są 19" 2. zawieszenie gwintowane H&R lub Bilstein, albo na początek Eibach -35 mm 3. fotele sportowe S-line lub cos w podobie (być może kiedyś) 4. program- chiptuning 5. jakis bodykit lub pojedyncze czesci np leciutki spojlerek na klape Postaram sie realizowac po mału te plany, ale w zyciu jak wiadomo czasem trudno o szybką realizacje Mam nadzieje jednak, że chociaz pare punktow uda mi sie spelnic i autko będzie sie prezentowalo jeszcze ladniej i bedzie sprawialo mi jeszcze wiecej przyjemnosci pozdro dla Wszystkich klubowiczów oceniajcie i piszcie swoje refleksje na temat tego auta Oto pare fotek: Topornia 2009 tarpan na seryjnym zawiasie :-P i już po obniżeniu :-) and lusterka S4 ori enjoy watching ;-)
  9. witam wszystkich milosnikow i posiadaczy Audi A4 Mam na imię Tobiasz i jestem ze Skierniewic tj. woj. łódzkie. Mam skonczone 21 lat i posiadam najnowsza Audi A4 B8 2008 2.0 TDI 143 PS pozdrawiam Tobi :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.