Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
To już ładniejsze są te szprychowe :gwizdanie: mozesz podac jakis przykład??
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
http://www.tomason.de/tn5_przedstawienie.php a co powiecie na takie?? Będzie fajnie na A4 B8 ?? (jest nawet fotka w tej budzie) Dzięki za opinie
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Tobi, zastanawiaj się, żebyś w razie co zdążył podjechać na nich na sobotni spocik nie no az tak prędko to napewno nie poczekam do lata
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
no musze przyznac ze ladnie wygladaja na mojej budzie zastanowie sie nad nimi Dzięki paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
moze byc 16:00
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
techno, trance, house, hip-hop i ostatnio pare fajnych piosenek z soundtracku ,, Kochaj i tancz ''
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
no z tymi felami bedzie sie lepiej prezentowal
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
w dalszym ciągu poszukuje, czekam na jakies nowe wzory
-
Spociki w Skierniewicach
a jaka miejscowke masz na mysli paulo77 ??
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
no bo zapowiada sie ze bedzie to wpadaj zapraszamy
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
chcesz zdazyc na spocik pewnie pochwal sie pochwal masz racje
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
ooo qrcze no to niezly zonk
-
Spociki w Skierniewicach
no i bierzcie cyfrówki to jakies fotki sie porobi ;] ja tez napisalem paru osobom
-
Spociki w Skierniewicach
mozna by zapodac info o dacie spota i godzinie w temacie wątka czy cos w tym stylu no wiecie tak jak to jest w innych tematach o spotach naszych kolegów z forum
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
bardzo fajne mi tez sie podobaja ogólnie te co zapodałes teraz tomasony to sa o niebo lepsze od tamtych aluteców
-
[B8 CAH] Ciężko wchodzą biegi 1 i 2
u mnie jest wszystko ok, mam troche inny problem lub nie problem a mianowicie piszczenie hamulców przy zatrzymywaniu sie powolnym tj. dojezdzanie wolno do skrzyzowania gdy jest czerwone swiatlo. U was tez tak jest? jesli cos nie teges to sorka za OT a jesli spoko to odp dzieki wielkie
-
Spociki w Skierniewicach
mi wszystko jedno o której dostosuje się [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________swoją drogą jest około 36 użytkownikow ze Skierniewic zalogowanych w A4-klub.pl nie liczac jesio tych z okolic, a ciekawe ile będzie ludzi na spoty przyjeżdżało ale to tylko taka moja osobista dywagacja
-
Spociki w Skierniewicach
no to moze wstępnie 14 marca o której godzinie :gwizdanie:
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
będzie nas coraz więcej bo wzorek jest naprawde sympatyczny bierz je i nie zastanawiaj sie
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
osobiscie bardzo podoba mi sie ten wzór nie wiem czy do siebie nie bede ich wrzucał na lato
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
dla mnie chyba jednak wygląda, szału nie robi
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
sprawdziłem i jest to zarówka h11 55W ale szukalem na roznych stronkach i nie mogłem znalesc czegos konkretnego:/[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:47_________________________________________________chodzi mi o ten rodzaj 5000k konkretnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:57_________________________________________________http://allegro.pl/item564511199_osram_night_breaker_h11_super_cena.html takie coś bedzie dobre ??
-
Spociki w Skierniewicach
mi pasuje 14 marca
-
Spociki w Skierniewicach
w ten weekend jest dzien kobiet wiec nie mozna zaniedbac swojej kobiety
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
opcja numbero 2 jesli o mnie chodzi, 1 mi sie nie widzi ale to Twój wybór