Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. To już ładniejsze są te szprychowe :gwizdanie: mozesz podac jakis przykład??
  2. http://www.tomason.de/tn5_przedstawienie.php a co powiecie na takie?? Będzie fajnie na A4 B8 ?? (jest nawet fotka w tej budzie) Dzięki za opinie
  3. Tobi, zastanawiaj się, żebyś w razie co zdążył podjechać na nich na sobotni spocik nie no az tak prędko to napewno nie poczekam do lata
  4. no musze przyznac ze ladnie wygladaja na mojej budzie zastanowie sie nad nimi Dzięki paulo77
  5. moze byc 16:00
  6. techno, trance, house, hip-hop i ostatnio pare fajnych piosenek z soundtracku ,, Kochaj i tancz ''
  7. no z tymi felami bedzie sie lepiej prezentowal
  8. w dalszym ciągu poszukuje, czekam na jakies nowe wzory
  9. a jaka miejscowke masz na mysli paulo77 ??
  10. no bo zapowiada sie ze bedzie to wpadaj zapraszamy
  11. chcesz zdazyc na spocik pewnie pochwal sie pochwal masz racje
  12. ooo qrcze no to niezly zonk
  13. no i bierzcie cyfrówki to jakies fotki sie porobi ;] ja tez napisalem paru osobom
  14. mozna by zapodac info o dacie spota i godzinie w temacie wątka czy cos w tym stylu no wiecie tak jak to jest w innych tematach o spotach naszych kolegów z forum
  15. bardzo fajne mi tez sie podobaja ogólnie te co zapodałes teraz tomasony to sa o niebo lepsze od tamtych aluteców
  16. u mnie jest wszystko ok, mam troche inny problem lub nie problem a mianowicie piszczenie hamulców przy zatrzymywaniu sie powolnym tj. dojezdzanie wolno do skrzyzowania gdy jest czerwone swiatlo. U was tez tak jest? jesli cos nie teges to sorka za OT a jesli spoko to odp dzieki wielkie
  17. mi wszystko jedno o której dostosuje się [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________swoją drogą jest około 36 użytkownikow ze Skierniewic zalogowanych w A4-klub.pl nie liczac jesio tych z okolic, a ciekawe ile będzie ludzi na spoty przyjeżdżało ale to tylko taka moja osobista dywagacja
  18. no to moze wstępnie 14 marca o której godzinie :gwizdanie:
  19. będzie nas coraz więcej bo wzorek jest naprawde sympatyczny bierz je i nie zastanawiaj sie
  20. osobiscie bardzo podoba mi sie ten wzór nie wiem czy do siebie nie bede ich wrzucał na lato
  21. dla mnie chyba jednak wygląda, szału nie robi
  22. sprawdziłem i jest to zarówka h11 55W ale szukalem na roznych stronkach i nie mogłem znalesc czegos konkretnego:/[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:47_________________________________________________chodzi mi o ten rodzaj 5000k konkretnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:57_________________________________________________http://allegro.pl/item564511199_osram_night_breaker_h11_super_cena.html takie coś bedzie dobre ??
  23. mi pasuje 14 marca
  24. w ten weekend jest dzien kobiet wiec nie mozna zaniedbac swojej kobiety
  25. opcja numbero 2 jesli o mnie chodzi, 1 mi sie nie widzi ale to Twój wybór

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.