Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. mi tam jakos Panda nie zamula kompa
  2. ja polecam Panda Internet Security 2009 -99 zeta, ale spisuje sie bardzo dobrze;]
  3. a w Antwerpii jest cos ciekawego jesli chodzi o akomodacje i o prace??
  4. Tobi to jest w SKC przy dworcu pod wiaduktem:) własnie pierwsza rzecz to o tym miejscu pomyslalem, ale to bylo zbyt proste hehe no to wystawiaj ktores zdjęcie w konkursie pod tym wiaduktem bo naprawde fajnie wyszły
  5. pogrom Realu... no cóż... dobrze jest :> Gra Barcy lux co tu dużo mówić
  6. szczerze wolałbym R8 lub S5 4.2 V8, ale do RS4 nic nie mam oczywiscie bo tez fajne autko napewno stopniowo mam nadzieje bede sie przenosil na mocniejsze autka, ale to czas pokaze...
  7. obydwa sa fajne te zdjecia pod tym mostem a mozna wiedziec gdzie to jest dokladnie? dzieks z gory
  8. a amorki tez zmieniales ?? czy zostaly oryginalne?
  9. Tobi_one odpowiedział(a) na marmaj temat w Audi A4 B8
    przeciez to jest Caractere ten pakiet to fakt Rieger jest fajniejszy poza tym B8 nie przypomina mi zupelnie w srodku zadnej ,,japonii" Honda Accord to sie zgodze, ale nie Audi A4 B8 bez przesady
  10. moje nastepne to bedzie mam nadzieje R8 :gwizdanie: ale to za pare latek, chyba ze cos lepszego wyjdzie
  11. polecam B8 ;] co do Hondy Accord az taka fajna nie jest Wam powiem... myslalem nad kupnem wlasnie jej i B8 i wybor padl jednak na Audi ---> czyt. porzadna firma :kox: no to czekamy na zdjecia jakies po zmianie zawiasu troche Wam zazdroszcze bo tez juz mnie korci do modow, ale spokojnie co sie odwlecze to nie uciecze pozdro i milego weeekendu majowego :>
  12. dokładnie popieram w 10000000000000000 % nom powinno byc ze 2-0 spokojnie, ale cóz lepsze 1:0 niz 0:0 u siebie :gwizdanie: ManUTD ManUTD ManUTD
  13. no i szkoda tylko ze jedna brameczka, ale za to po dobrej stronie
  14. ja tam ok. 10 tkm docieralem
  15. No to w takim razie niedługo i mi doopsko wytrzęsie Ale nie martw się Tobi, bo czytałem na czyimś temacie o B8, że tam na 18" nie ma tragedii i jest minimalna różnica między 17" a 18" a wiadomo, że w wyglądzie to już duża różnica [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:44_________________________________________________A pozostali co nic nie piszą ? Nie planujecie żadnych modów w swoich furkach Ja przed glębą robie jeszcze jeden mały modzik, a mianowicie ramki klubowe nie wiem jak Ty ale ja tam lubie jak jest sztywno i nisko;] nie przeszkadza mi to w ogole wiec nie moge sie juz doczekac jak uda mi sie doprowadzic do tego. Jednak trzymanie sie drogi lepsze to za***ista sprawa juz niedlugo wakacje i robota bedzie
  16. mozecie mowic ze wynik jest najwazniejszy a nie styl, ale nienawidze takiego antyfutbolu jaki grala Chelsea :kwasny: no cóż 0:0 dzisiaj, oby jutro byly bramki i to po dobrej stronie
  17. narazie Barca nie moze znalezc sposobu na przebicie sie ja tam oglądam na sopcascie na n sporcie
  18. nie no 18" zobacze pojezdze jak jest, a potem moze 19" ale to zobaczymy... fele mam upatrzone juz teraz tylko czekam na wakacje zeby troche kaski przyplynelo i bedzie pierwszy mod zrobiony mam nadzieje
  19. Koledzy a co powiecie o takich oponkach? 235/40 R18 HANKOOK VENTUS V12 EVO K110 95Y ma ktos doswiadczenia jakies z nimi?? czy nie sa zbyt glosne? i jak zachowuja sie podczas deszczu? i jeszcze jedno pytanko co lepsze 235/40 czy tez 225/40 ?? jak to sie ma do wygladu, a takze komfortu?
  20. otóż plany mam i to dosyć zacne... koncepcja tez jest... tylko funduszy brak bo co jak co ale roznego rodzaju mody w mojej furce to nie koszta rzędu paru stówek lecz paru k po wakacjach mam nadzieje ze uda mi sie zmienic felgi i oponki na wieksze zreszta jak przeczytasz pierwsza stronke w moim temacie to zobaczysz co planuje
  21. Tobi_one odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    Ładne zmiany hamulce i felgi
  22. no własnie tez zauwazylem, ze cisza jak makiem zasiał poruszenie jest jak zbliza sie spot, a takto cisza taka prawidlowosc zauwazylem, a przeciez mozemy pisac o roznych rzeczach dotyczacych naszego regionu skierniewickiego i naszych furek jeeest tu ktos? jak robimy z ta sesja? na kiedy sie umawiamy i gdzie proponujecie jakies fajne miejsca? chetni pisac
  23. ja tez jestem za mozna zrobic grupowa sesje ;] tylko dajcie znac kiedy jak będą ładne dziewczyny to też się piszę na grupową sesję hehe bez tego ani rusz najpierw trzeba by sie umowic na ta grupowa sesje i potem pogadac z marshallem czy by mu pasował termin :gwizdanie:
  24. fajna B8 sie zapowiada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.