Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Montaż czujnika parkowania
to nie masz czujników parkowania ori? w wawie napewno cos sie znajdzie
-
Spociki w Skierniewicach
no to ekipa sie wykrusza
-
Spociki w Skierniewicach
ja pasuje dopiero moze jakos w sierpniu/wrzesniu wpadne pozdro
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
czyli z tego wynika, że lepsze są np. Pirelli P7, P Zero, Continental Sport Contact 3 and Dunlop SP Sport Maxx TT dobrze patrze?
-
Spociki w Skierniewicach
no ja będe na plażach naszego kochanego morza gdzieś za 2 tyg i na 2 tyg więc mnie tez raczej sie nie spodziewajcie mój plan co do furki narazie 50 % progress pozdro dla tych co będą nad morzem [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 11:25_________________________________________________ żaden problem idziesz na plaże naturystów i masz
-
Wakacje nad polskim morzem
oj to chyba będzie Ci ciężko przekonac no może wybiore te Chałupy bo nie widzi mi sie przepychanie i szukanie miejsca wśród rozwalonych na plaży wielorybów wole coś spokojniejszego, a z tego co mowicie to chyba taka wlasnie miejscowka sa te Chałupy...
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
co do własciwosci jezdnych to nie wypowiadam sie bo nie wiem jakie sa, ale raczej dobre, ale jesli chodzi o rzeźbe bieznika to jest ona ponoc jedna z ladniejszych na rynku myśle ze warta tej kasy choc pomyslalbym jeszcze nad Pirelli albo Falkenami np. Goodyeary tez sa spoko
-
Wakacje nad polskim morzem
hmm... czyli mowicie Chałupy welcome to :> no ja tez sie wybieram na poczatku sierpnia bo w lipcu to ta pogoda jakas taka nieletnia wcale :gwizdanie:
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
to bierz B8 w Q i będzie dobrze
-
Spociki w Skierniewicach
mnie tez nie
-
Wakacje nad polskim morzem
a co polecacie np. w Kołobrzegu? zeby bylo za nocleg ponizej 50 zl za osobe no i niedaleko od jakiejs fajnej plazy, niekoniecznie zaludnionej:P no i zeby byla dobra baza wypadowa do innych nadmorskich miejscowosci
-
Znaleziony w necie tuning A6
trzeba byc idiota zeby tak przerobic Audi A9... pffff przod a'la Mustang bez sensu, tył zreszta podobnie lipa po calosci...
-
[ALL B6] Zestaw Bluetooth Audi UHV 5168 i Nokia E51
tak dokładnie, trzeba zmienic telefon na taki ktory bedzie kompatybilny w najnowszej A4 i A5 tez tak jest, odradzam do nich Nokie, Samsungi spoko łapią
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
A5 3.0 TDI to za***ista sprawa wiem z autopsji
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
ehh Ci ludzie to ciągle jacys zamyśleni to nie wsiadac za kółko jak sie mysli o pi.... współczuje a jakie sa obrazenia dokładnie?
-
Spociki w Skierniewicach
no to sie naoglądałes troche, pewnie teraz będzie ciężko zasnąć
-
Spociki w Skierniewicach
no u mnie tez lux klimka smiga ;] az milo wejsc do autka jak taki skwar na dworzu co do grilla u mnie jedynie niedziela zostaje choc tez nie do konca, akurat ta teraz bede mial chyba wolna...
-
Spociki w Skierniewicach
no ja tam na Hawajach jestem tak cieplo ze szok
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
to fakt, tylko troche przeginaja z cenami
-
[ALL B8] Tylny zderzak z PDC i Dyfuzor
Jakos sie tam nie moge rozeznac, ten numer to 8K5 807 303 B? Ci ma za znaczenie to 04/08 ? no ja tez wlasnie nie wiem...
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
hehe nie no nie bawi mnie takie cos z tackami ale dzieki chlopaki za pomysl [br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 22:34_________________________________________________poki co jestem w fazie szukania zderzaka od wersji S-line wydech po lewej stronie i w miare przyzwoitych pieniadzach... Muskel1 jesli mi to zalatwisz bede Ci bardzo wdzieczny za jakis czas większe felgi i gleba... progress :cwaniak1:
-
[ALL B8] Tylny zderzak z PDC i Dyfuzor
zgadza sie, dzieki Muskel1 za pomoc
-
[ALL B7] Czy ktoś widział albo ma foty NUVOLARI 18" na B7 avant (jak w linku) ?
Dibo dobrze mowi, z tych to tylko od S5 ale ja ich nie kupie juz bo za duzo ludzi takie zaklada
-
[ALL B8] Czy dyfuzor od wersji S-line pasuje do wersji bez S-line ?
PW poszło
-
Spociki w Skierniewicach
wyluzujcie Panowie to nie wyscig szczurów a o takiej Panience to mozecie sobie tylko pomarzyc i popatrzec na zdjęcia :naughty: :gwizdanie: i co wybiera sie ktos na zadębie w sobote lub niedziele? oczywiscie w zwiazku z ogloszeniem pare postow wyzej