Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. to nie masz czujników parkowania ori? w wawie napewno cos sie znajdzie
  2. no to ekipa sie wykrusza
  3. ja pasuje dopiero moze jakos w sierpniu/wrzesniu wpadne pozdro
  4. czyli z tego wynika, że lepsze są np. Pirelli P7, P Zero, Continental Sport Contact 3 and Dunlop SP Sport Maxx TT dobrze patrze?
  5. no ja będe na plażach naszego kochanego morza gdzieś za 2 tyg i na 2 tyg więc mnie tez raczej sie nie spodziewajcie mój plan co do furki narazie 50 % progress pozdro dla tych co będą nad morzem [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 11:25_________________________________________________ żaden problem idziesz na plaże naturystów i masz
  6. oj to chyba będzie Ci ciężko przekonac no może wybiore te Chałupy bo nie widzi mi sie przepychanie i szukanie miejsca wśród rozwalonych na plaży wielorybów wole coś spokojniejszego, a z tego co mowicie to chyba taka wlasnie miejscowka sa te Chałupy...
  7. co do własciwosci jezdnych to nie wypowiadam sie bo nie wiem jakie sa, ale raczej dobre, ale jesli chodzi o rzeźbe bieznika to jest ona ponoc jedna z ladniejszych na rynku myśle ze warta tej kasy choc pomyslalbym jeszcze nad Pirelli albo Falkenami np. Goodyeary tez sa spoko
  8. hmm... czyli mowicie Chałupy welcome to :> no ja tez sie wybieram na poczatku sierpnia bo w lipcu to ta pogoda jakas taka nieletnia wcale :gwizdanie:
  9. to bierz B8 w Q i będzie dobrze
  10. mnie tez nie
  11. a co polecacie np. w Kołobrzegu? zeby bylo za nocleg ponizej 50 zl za osobe no i niedaleko od jakiejs fajnej plazy, niekoniecznie zaludnionej:P no i zeby byla dobra baza wypadowa do innych nadmorskich miejscowosci
  12. trzeba byc idiota zeby tak przerobic Audi A9... pffff przod a'la Mustang bez sensu, tył zreszta podobnie lipa po calosci...
  13. tak dokładnie, trzeba zmienic telefon na taki ktory bedzie kompatybilny w najnowszej A4 i A5 tez tak jest, odradzam do nich Nokie, Samsungi spoko łapią
  14. A5 3.0 TDI to za***ista sprawa wiem z autopsji
  15. ehh Ci ludzie to ciągle jacys zamyśleni to nie wsiadac za kółko jak sie mysli o pi.... współczuje a jakie sa obrazenia dokładnie?
  16. no to sie naoglądałes troche, pewnie teraz będzie ciężko zasnąć
  17. no u mnie tez lux klimka smiga ;] az milo wejsc do autka jak taki skwar na dworzu co do grilla u mnie jedynie niedziela zostaje choc tez nie do konca, akurat ta teraz bede mial chyba wolna...
  18. no ja tam na Hawajach jestem tak cieplo ze szok
  19. to fakt, tylko troche przeginaja z cenami
  20. Jakos sie tam nie moge rozeznac, ten numer to 8K5 807 303 B? Ci ma za znaczenie to 04/08 ? no ja tez wlasnie nie wiem...
  21. hehe nie no nie bawi mnie takie cos z tackami ale dzieki chlopaki za pomysl [br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 22:34_________________________________________________poki co jestem w fazie szukania zderzaka od wersji S-line wydech po lewej stronie i w miare przyzwoitych pieniadzach... Muskel1 jesli mi to zalatwisz bede Ci bardzo wdzieczny za jakis czas większe felgi i gleba... progress :cwaniak1:
  22. zgadza sie, dzieki Muskel1 za pomoc
  23. Dibo dobrze mowi, z tych to tylko od S5 ale ja ich nie kupie juz bo za duzo ludzi takie zaklada
  24. wyluzujcie Panowie to nie wyscig szczurów a o takiej Panience to mozecie sobie tylko pomarzyc i popatrzec na zdjęcia :naughty: :gwizdanie: i co wybiera sie ktos na zadębie w sobote lub niedziele? oczywiscie w zwiazku z ogloszeniem pare postow wyzej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.