Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
no to tylko pogratulowac
-
Spociki w Skierniewicach
no ja lecialem hmm po 23 i jakos pusciutka nie byla tak do konca ;p wiem wiem głupi nie jestem zdarza mi sie myslec czasem
-
[ALL B8] NOWE Foty Setup2010 SILVER HURRICANE
no popieram Cię w tej kwestii przydałby sie manual zalozenia xenonow w przeciwmgielne z 6000-6500 k
-
Spociki w Skierniewicach
tu potrzebna jest prosta droga i nie zaludniona, bez przejsc dla pieszych itp apropo przechwalania sie no to ze 160 KM moze ma moj, ale to moze heh przekładki
-
Spociki w Skierniewicach
to wszystko jest katalogowo, ogólnie u mnie jak i u Ciebie moze byc biecej niz te 131 czy 143 KM, w moim przypadku bardziej chyba prawdopodobne ze mam troche wiecej ze 150-155 KM wiem, że nawet jednemu kolesiowi wyszlo na hamowni cos kolo 160 PS ale ja nie wiem dokladnie moge sobie gdybac tak jedynie;] nie doczytalem tak w ogole myslalem ze z A5 chcesz sie scignac ;] bo ja mowilem o A5 akurat, tez B8 jakby nie patrzec (A5 B8 ) a czy bardzo to przy takiej roznicy to tez troche zalezy od kierowcy i warunkow itp itd :>
-
Spociki w Skierniewicach
info na PW zajrzyjcie tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_audi_a4_by_tobi_nowe_fotki_na_1_stronie-t47221.75.html i komentujcie
-
[ALL B8] NOWE Foty Setup2010 SILVER HURRICANE
zgadza sie kolego ja tak samo będe robił jesli chodzi o felgi no to bez urazy, ale wzór troche oklepany, aczkolwiek ładnie sie prezentuje ogólnie ładne autko a mam pytanie kolego qbic piszesz ze chcesz zmienic xenon w przeciwmgielnych na 7500k i czy moglbys zrobic jakies zdjecia co pokolei trzeba robic zeby zrobic tego moda tzn. tak zwanego manuala ?? byłbym wdzięczny bardzo pozdrawiam i zycze bezkolizyjnej jazdy bo jakies fatum bylo z B8 swego czasu u nas na forum...
-
Spociki w Skierniewicach
3.0...
-
Spociki w Skierniewicach
to na tym wam tak zalezy Łobuzy :>[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 22:00_________________________________________________a chce sie ktos scignac zaraz z A5 w skc? bo będe leciał akurat
-
Spociki w Skierniewicach
tak w ogole to mogles to w moim wątku o aucie napisac heh;] to lepiej moze tam to przeniesiemy, chyba ze chlopakom nie przeszkadza ta konwersacja, choc lepiej by bylo jednak to w moim wątku i zachęcam do dyskusji w nim 1. chlapacze wywale ale z czasem, to nie jest najwazniejszy priorytet poza tym jednak w zime sie przydaja:P 2. gleba będzie -35 mm Eibacha, na gwint musialbym ze 4k wydac zeby to mialo rece i nogi, a na bilsteina z 7k taki porządny 3. fele myslalem o wiekszych, ale wrzuce dopiero ze 20" jak troche moc sie podniesie czyli za ok 2 lata 4. wydech tez z czasem 5. tzn. ? co emblematy czy np. nakładki na progi, grill S4 itp o to Ci pewnie chodzi... 6. w tanszej cenie widzialem ze 2k z malym hakiem, ale cos tam jakies problemy z przeprogramowaniem tego byly wiec tez pare $ za samo to zalozenie 7. no tak szybki mam ciemne wszystkie, nie tylko z tylu, z przodu tez mam, ale troche za lekko i mysle zeby bardziej jeszcze sciemnic, tylko qrcze wacham sie bo te policjanty to roznie do tego podchodza, jeden powie ok looz, a drugi :/ jak mowicie sciemniac czy nie sciemniac przod bardziej? wiem wiem... pewnie powiecie ze za tyle kasy auto, a teraz nie ma na modzenie... otóz wszystko pokolei małymi kroczkami do celu, przynajmniej mam taki zamiar
-
Spociki w Skierniewicach
w sumie racja bo szkoda gwarancji.. ale ja bym jednak parę rzeczy zmienił Stary to ty juz chajtnięty jestes?? :shocked: hehe no jeszcze nie, ale już tak do siebie mowimy a co byś zmienił dokładnie? chętnie zobacze jaki masz gust i w jakim kierunku zmierzasz z modami... Pulpit zadowow fota ta pierwsza z tym ferrari czerwonym ;] hehe best deal
-
Spociki w Skierniewicach
skovroon tak będe to robił z tym, że mam nowe auto i dopiero za jakis czas to bedzie, byc moze nawet po gwarancji z wiadomych przyczyn... takze moze za rok, albo 2 lata nawet. Ale mysle ze bedzie warto poczekac ;] po kolei realizuje swoj plan malymi kroczkami, w sumie moglbym nic w nim nie robic juz... bo jak to powiedziała moja Żonka ,,on jest sam w sobie śliczny i nie trzeba w nim nic robic"
-
[ALL B6] Hamownia w Łodzi
zgadza sie Tomek
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
ogólnie nowe mody u Ciebie widze na +, lecz to przerobienie (wywalenie diodek) na tyle nie bardzo moim zdaniem
-
Spociki w Skierniewicach
no fajne to lambo, ale jednak wolałbym ta nowke niebiesciutka np jak ta na fotce R8 tez fajna ogólnie za taka kase jest w czym juz wybierac hehe :> no i niestety nie uda mi sie wszystkiego zrobic co zaplanowalem do mojego autka w ciagu jednych wakacji, niestety co by nie mowic to kryzys w mojej branzy no i wiadomo co za tym idzie... musze sie zadowolic jedynie gleba narazie... no i jeszcze moze taki maly akcencik bedzie, ale nie chce zapeszac...
-
[ALL B6] Hamownia w Łodzi
ja też jestem zdania, że lepiej podjechac do Rogala bo te 100 km to przecież żaden dystans
-
Spociki w Skierniewicach
kiedyś sobie kupie lambo, ale nówke :naughty:
-
Spociki w Skierniewicach
no moze teraz frekwencja będzie lepsza
-
Spociki w Skierniewicach
przyjezdzaj śmiało choć ja mam troche uczulenie na młodych kierowców bez urazy oczywiscie chłopaki, ale chyba wiecie o czym mowie co nie? łepek miesiąc miał prawko i w toruniu a'la rondko tak jakby, wyjechal mi z podporzadkowanej normalnie nawet sie nie spojrzal, na szczescie zdazylem odbic na lewy pas ktory akurat byl wolny... o takie akcje mi chodzi... postaram sie byc 12 haczkolwiek różnie to moze byc
-
Spociki w Skierniewicach
niezle chlopaki czekam na wypłate, a potem
-
[ALL] Jakie opony letnie polecacie? 18" max 2200 zl
jak w temacie co mozecie polecic w tych pieniadzach? zalezy mi na tym zeby na mokrym dobrze sie zachowywala, a takze zeby byla cicha no i wyglad tez zeby byl niczego sobie aha to maja byc 235/40 lub 225/40 18" dziękuje za odp
-
Spociki w Skierniewicach
spoko tak tylko dodałem to zdjęcie zeby zobaczyc jaka bedzie reakcja jak tylko znajde chwile czasu to porobie lepsze foty w fajnych miejscach mam juz pare pomysłów
-
Spociki w Skierniewicach
dzięki chłopaki;] mam juz pare pomysłów na fotki ale zobaczymy jak z wykonaniem i przede wszystkim czasem
-
Spociki w Skierniewicach
http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/b7b8_sierpien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67126.0.html;new jakby ktos chcial w razie zaglosowac to bede wdzieczny ale i tak szans raczej za duzych nie mam, musze sie bardziej postarac z tłem chyba :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Paulo napisales coś nie ktoś ale mniejsza z tym;] ej co to jest kącik gorących towarów? :gwizdanie: