Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
to już lepiej poczekac aż gwarancja minie i zrobić to u Rogalottiego skoro to tak wygląda z AP z tego co mówicie...
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
no to dawajcie miejsce, czas i zeby było pare autek
-
[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
i tak da się nim jeździc nawet z tymi katalogowymi 143 PS, no ale wiadomo w miare jedzenia apetyt rośnie co nie znaczy, że ja tez nie będe nic robił w tym temacie bo chcialbym przynajmniej ze 200 PS wyciągnać... a ile taka przyjemność kosztuje u nich?? Można prosić na PW ?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
jak ktos chętny zapykac w piłke przy okazji spota to Zapraszamy 10 października godzina jeszcze nie ustalona.... prosze sledzic w temacie spoty skierniewickie
-
Spociki w Skierniewicach
skovroon tez bys wziął ze sobą kogos chętnego do gry? i jesio malin01 chyba cos mówił... a także kolega mily jakby kazdy z nich wziął kogoś chętnego do gry to juz by było 12 osób a może ktoś wiecej tutaj z zalogowanych chłopaków w klubie by pograł z nami??
-
Spociki w Skierniewicach
to chłopaki wpisujcie kto ilu chłopaków zbierze do grania? 1.Tobi + 1 2. .... i o której godzinie tego 10 Wam pasuje?? sprężmy się troche z tą organizacją ok? także licze na udzielanie się większej ilości zainteresowanych, a jak nie grający to kibice tez sie przydadza
-
Spociki w Skierniewicach
no to Panowie zaklepujemy boisko na 10 października tj. sobota o której godzinie Wam pasuje? co Wy na to? Paulo zajmiesz sie tym? czy kto pierwszy ten lepszy? no i oczywiscie to będzie spot połączony z meczykiem
-
Spociki w Skierniewicach
taki sobie
-
Spociki w Skierniewicach
no ciekawe tylko, że ciekawe po raz drugi czy będzie coś w ogóle np. do mojej B8
-
Spociki w Skierniewicach
Pod sceną było za***iście ;] na akcencie zwłaszcza ;] reszta chała ;p wytańczylismy sie z moja ukochana, że dzisiaj nóg nie czulismy heh. Ale na Dodzie to scisk i chała do potęgi n-tej
-
Spociki w Skierniewicach
co racja to racja jak tam byliście wczoraj na Dodzie? :>
-
Spociki w Skierniewicach
to panuje tam zasada kto pierwszy ten lepszy? na innych orlikach jest ktos kto ustawia mniej wiecej kiedy kto gra... tutaj tak nie jest? i to nie jest płatne? 10 października o tej porze będzie juz ciemno to przy jupiterach:P no i zimno raczej bedzie
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
odgrzebuje temat bo jestem ciekaw czy komus udało sie zainstalowac ledy na tył do A4 B8? jesli tak to moze sie pochwali, a najlepiej jeszcze jakby napisał co i jak zrobic zeby to działało wszystko bo samo założenie nie jest chyba czyms trudnym
-
Spociki w Skierniewicach
no to rozglądaj sie jak tam sprawy stoja z tym boiskiem i zaklepuj juz termin na 10 października przypuscmy bo juz kilku chłopakom pasuje z tego co widac powyżej
-
[ALL B8] Zimówki już niedługo
najwazniejsze zeby miały odpowiednie wymiary tj. szerokosc profil no i oczywiscie właściwości jezdne dobre jesli zalezy Ci zeby w zimie bylo jak najmniej poślizgów niewymuszonych itp a co do czynników nośności i indeksów prędkości wszystko zapewne znajdziesz na googlach
-
Spociki w Skierniewicach
aha no to skoro jest otwarte juz to ustalamy date spota meczowego co nie?? ja proponuje 10 października.... mam nadzije ze nie bedzie jeszcze za zimno no to chłopaki wezmiecie ziomkow swoich do tego meczyku? jesli tak to paulo77 jak ustalimy date tego spota to mozesz zaklepac tam u kogos kto sie tym zajmuje ten termin no i gdzies na 2 h mysle krócej raczej nie ma sensu...
-
Spociki w Skierniewicach
no to Paweł skoro tak blisko mieszkasz to może zarezerwujesz nam boisko i dowiesz sie co i jak ok? na 2 h ja mysle zeby sie wychasac :> poza tym jestes Prezesem naszego klubu tzn. ze tak powiem oddziału w skierniewicach i okolicach to zalatwisz cos w tym temacie?? mi pasuje nawet wrzesien chyba ze nie mozna jeszcze tam grac czy cos... to wiecie co jak nie ma nas w klubie 10 osób chociaż to moze byście wzieli (kazdy kto tam ma mozliwosc) jakiegos brata, kuzyna, kolege itd zeby bylo z 10 osob minimum a najlepiej 12 podziałajmy cos Panowie będzie fajnie ;] a potem można zrobić jakieś bro na zakwasy czy cos
-
Spociki w Skierniewicach
dobra 6 chętnych na gałe bramkarze sa jeszcze 4 chętnych na gałe no Panowie nie ociągać się troche ruchu dobrze nam zrobi [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 12:41_________________________________________________koledzy z lodzi zrobili meczyk co widac w temacie ,,spociki lodzkie", ale z frekwencja na spotach jest problem nie tylko u nas... może ta wspólna rozrywka w postaci meczu piłki pomoże troche zwiększyc frekwencje?
-
[ALL B8] Zimówki już niedługo
pod jakimi względami? :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
to staniesz na bramce :naughty: no własnie no to juz 3 zawodnikow jest kto jeszcze sie pisze?
-
[ALL B8] Zimówki już niedługo
a coś mniej ekstremalnego? chodzi mi o zimówki w 16 calach oczywiscie mieszkam na nizinach i nie mam potrzeby zakupu aż takich opon, choc w sumie na sroga zime z tego co mowisz nadawalyby sie, choc teraz krotkie te srogie zimy sa...
-
Spociki w Skierniewicach
coś w tym musi być [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 15:50_________________________________________________Niedługo wreszcie będzie można pograć szkoda tylko, że oddanie boisk (do piłki i kosza) nastąpi praktyczni na jesień, ale dobre i to własnie byłem tak niedawno i widzialem, że juz praktycznie prace na wykonczeniu to przy okazji następnego spota może zagramy jakiegos meczyka? będzie chociaż z 10 chętnych? kto byłby chętny na meczyk w piłke? wpisujcie sie
-
Spociki w Skierniewicach
sprzedazy moze i tak, ale nikt nie powiedzial, że swoich napojow nie bedzie mozna sobie wypic hehe no ja moze bede mial kierowce, ale musze ze szwagrem pogadac w środe instaluje -35 mm
-
Spociki w Skierniewicach
ja tam będe ze swoja lubą, ale jak cos dajcie znac
-
[ALL B8] Zimówki już niedługo
wracajac do tematu jakie opony 16" polecacie do B8 na zime? do 2500 komplet max