Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
jak coś to ja moge browara przywieźć
-
[ALL B7] Lampy przednie z B8 do B7 ?
no jak dla mnie to ta przeróbka a raczej sam zamiar jej zrobienia to wielka sztuka ;] szacun ale jesli chodzi o podroby diodek jak widze te swiatla a'la a5 to mnie skreca i to jeszcze w passacie albo octavi taki podroby z allegro ehh to juz jest masakra sorry za lekkie OT
-
J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
felgi lux :> bierz i nie zastanawiaj sie nawet
-
[ALL B8] Spręzyny obnizajace do Audi A4 B8 ??
odświeże temat troche co powiecie o zestawie regulowanym (gwint) firmy ta technix maja zestaw p&p do B8 ? co to za firma i czy macie z nia jakies doswiadczenia? raczej dobre czy tez nie. Wiem cos tam bylo kiedys o tym, ale prosze o konkretna opinie ok? dzięki za pomoc
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
no musze powiedziec ze ładny ten Twój ,,ride 3.0 TDI'' zapraszam do mojego tematu i do oceny
-
Mazda RX-8 opinie, zalety i wady
no to juz lepsza opcja moim zdaniem
-
Mazda RX-8 opinie, zalety i wady
RX-8 jest dla hardcorów heh a tak na poważnie to kiedys tez sie interesowalem tym autkiem, przepatrzylem wiele for no i powiem ze nie jest za wesolo, wankel jednak moze zaskoczyc takze in-minus spalanie to wiadomo sprawa względna, zreszta nawet napisales ze nie ma co na to patrzec no ale awaryjnosc to nie bardzo swiece drogie i zalewaja sie dosyc czesto zwlaszcza w zimie jak dobrze pamiętam. no i cięzko trafic wlasnie dobry egzemplarz, no ale jesli jednak chcesz to pozostaje szukac.... osobiscie ja bym wybral RX-8 jedynie do zabawy drifting i te sprawy
-
Spociki w Skierniewicach
trzeba było ich zwerbować, a nie heh
-
Spociki w Skierniewicach
no to powinienem juz byc tego 12.09 A.D 2009
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
nowe fotki na 1 stronie a także taki mały drobny mod na początek
-
Spociki w Skierniewicach
dużo to was nie było, ale moze za jakis mieeeeesiaaacc dam rade zeby znow przybyc
-
[ALL B8] Jaki chiptuning A4 B8 2.0 TDI ?
ja sie pisze na ten zabieg nawet z turbina jesli spalanie nie wzrośnie zbytnio... ale to po gwarancji bo aż tak nie będe ryzykował także za jakis czas zajrze do Ciebie Rogalotti a dużo juz zrobiliście tych silników 143 PS 350 Nm? tak z ciekawości pytam
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
no ja wróciłem chłopaki i bylo za***iście :> fajna miejscowka, niedaleko od plazy, centrum rozrywki we Władku hehe Czarny koń i Tropikalna Wyspa rulllez heheeeee
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
dzięki za informacje [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 11:33_________________________________________________no ja dzisiaj w nocy wylatuje już mam nadzieje, że coś znajdziemy
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
jak juz nie będe mial wyjscia to moze skorzystam, albo jak bedzie cieplo to zostaje nocka z Żonką na plaży
-
Spociki w Skierniewicach
no to jak wróce z nad morza to możemy coś pomyślec o jakims sparingu :> a póki co od jutra :cwaniak1: pozdro chlopaki
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
zapewne będzie element zaskoczenia
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
Poszukaj na http://www.wladek.pl/index.php osobiście byłem tutaj i było zupełnie w porządku. także zajęte szukałem juz w tym serwisie wladek.pl i przedzwonilem mase kwater wszystko pozajmowane a może jest ktos tutaj na forum co moglby taka kwatere udostepnic we wladyslawowie lub okolicy oczywiscie zeby byl wolny pokoj 2-osobowy itd jak 1 poscie. ? mój nr to 607160827 pozdrawiam Tobi_one
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
no niestety brak miejsc
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
witam szukam jakiejs kwatery na nocleg w terminie 29.07.09-5.08.09 pokój 2-osobowy z jednym łózkiem i łazienka w pokoju cena do dogadania Jeśli miałby ktos cos do zaoferowania to piszcie odrazu napewno skorzystam pozdrawiam Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
ja sie pisze
-
Jaki aparat cyfrowy do 500zl?
dzieki za porady
-
Jaki aparat cyfrowy do 500zl?
odświeże troche a co sądzicie o tym? http://allegro.pl/item689275838_nikon_coolpix_l19_lad_4_aku_futeral_2gb.html chcialbym zeby byly ladne zdjatka w dobrej cenie tzn budzet na ta cyfrówke to 300-700 zl. czy ten co podalem nadaje sie? czy moze jakies propozycje? wybieram sie nad morze teraz i jakies fajne zdjatka by sie przydaly także dziekuje za jakąkolwiek pomoc w wyborze
-
Spociki w Skierniewicach
i będzie mozna załoić w gałe ja bym zapykał w beachsoccera z miłą chęcią
-
Spociki w Skierniewicach
no mi oprocz Twojej podobaja sie jeszcze 3 inne fotki ktore na kalendarz bylyby miodzio, jesli mam glosowac po znajomosci to zaglosuje na Twoja, jesli obiektywnie to na ktoras z tych 3 pozostalych, mam 2 faworytów ale zobaczymy jesio w kazdym razie powodzenia