Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
wszystko ok, ale one musza miec czarny środek tak jakby przypatrzcie sie na tym zdjeciu
-
[ALL] ATB-Future Memories
a mozecie podrzucic te linki z rapida np do tego albumu? bo własnie na pebie trzeba sie logowac, a mi sie nie chce
-
[ALL] ATB-Future Memories
Sluchajcie ludziska skąd moge sciagnac wszystkie piosenki z nowego albumu ATB ,,Future Memories" ? Dzieki wielkie za pomoc
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
to co proponujesz? na felgi i opony mam +- 5 tys. 18" lub 19"
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
potrzebuje jakis namiar na jakiegos dobrego sprzedawce tych felg, mile widziane jakies namiary, linki gdzie moge je dostac itp bardzo dziekuje
-
Spociki w Skierniewicach
u mnie to depend od tego czy bede mial prace, jesli bedzie wolne to sie zjawie napewno ;]
-
[ALL B8] Czy dyfuzor od wersji S-line pasuje do wersji bez S-line ?
ok dzieki jak cos to sie odezwe ;]
-
[ALL B8] Czy dyfuzor od wersji S-line pasuje do wersji bez S-line ?
a jakbym chciał załatwic sobie ten zderzak S-line z Niemiec to pomozesz mi w zalatwieniu tego?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 16:06_________________________________________________znalazłem takie cos, ale nie znam niemieckiego niestety zbytnio i nie wiem o co lotto dokładnie http://cgi.ebay.pl/Audi-A4-S4-B8-sline-Heckspoiler-Spoiler-Diffusor-S-Line_W0QQitemZ290322921835QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item439898396b&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1399%7C240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A1%7C294%3A50[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 17:02_________________________________________________jak cos to potrzebuje własnie tego zderzaka z wycieciem po lewej stronie bo mam podwojna koncowke po tej stronie
-
[ALL B8] Czy dyfuzor od wersji S-line pasuje do wersji bez S-line ?
no i o to mi wlasnie chodzilo konkretna odpowiedz czyli juz wiem ze caly zderzak musze kupic z tym dyfuzorem, a nie tylko sam dyfuzor dziekuje bardzo Muskel1
-
[ALL] Światła do jazdy dziennej LEDayLine
padaka te swiatla
-
[ALL B8] GALA - już mnie nosi powoli
jesli o to chodzi to u mnie im szybciej jade tym glosniej jest muzyczka, wiec daje rade;]
-
Spociki w Skierniewicach
u mnie 50/50
-
[ALL B8] Czy dyfuzor od wersji S-line pasuje do wersji bez S-line ?
Potrzebuje pomocy w tym temacie ( mam wersje z 2 koncowkami wydechu po lewej stronie patrzac oczywiscie z tylu ) i znalazlem wlasnie taki dyfuzor S-line i czy on bedzie pasowal do mojego autka? Wielkie dzieki za pomoc zamiescilem w nadwoziu, ale jesli bardziej pasuje do stylizacja i tuning optyczny to prosze o przeniesienie do tego działu
-
Spociki w Skierniewicach
ha ha ha będę i po 18-nastce i po 17-nastce (dziewczynie) :> ale dam radę sukcesywnie do przodu i do przodu i ciągle dalej sukcesywnie do przodu
-
Chwalicie się swoimi glebami -30, -60? Zobaczcie to -->
na takim obnizeniu jak opona sie chowa w nadkole tak znacznie to wydaje sie ze ten samochod jakis dluzszy sie zrobil, takie wrazenie jest... ogolnie to nawet fajna sprawa, do B8 10tys za takie zawieszenie Airride :gwizdanie: do innych tez pewnie cos kolo tego chyba ze ktos sam zrobi takie cos
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Wiadomo ori w B8 są lepsze ale nie każdy może się B8 bujać :gwizdanie: nie no ogolnie chodzi mi o to, ze oryginały sa z reguły najlepsze, a jesli to ma byc ,,poprawienie fabryki" to musi to byc naprawde dobre, a te lampy niby a'la A5 troche od tego odbiegaja
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
jak dla mnie nie fajne
-
Spociki w Skierniewicach
jeszcze nie jest konkretnie ustalone, ale sledz na bierząco ten temat to napewno w niedlugim czasie sie dowiesz [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:32_________________________________________________właśnie chłopaki... nie wiem jak u was.. ale mi termin spotu bedzie pasowal dopiero 27czerwca(sob)... :disgust: chyba ze pomyslimy nad jakims piatkiem lub niedzielą... Paweł, Tobi i reszta, a wy jak stoicie z weekendami w czerwcu???? no ja tez bede mogl dopiero po 20 czerwca...
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi napisał trochę a nie całkiem :gwizdanie:, zresztą nie od razu Rzym ..... spalili no dokładnie zaczne od mniejszych rzeczy, aczkolwiek tez bardzo waznych zreszta ten pakiet caractere tak srednio mi sie podoba
-
Spociki w Skierniewicach
ja moge tylko zdradzic rąbka tajemnicy, że jak dobrze pójdzie(tfu tfu zeby nie zapeszyc:P ) to po wakacjach zobaczycie troche zmienioną B8...
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
ciekawa sprawa, sam bym sie na to pisał...
-
Barcelona Manchester United 2-0
tylko, że nie ma co porównywać tamtej Barcy z tą która grała teraz w finale ligi mistrzów. Powiem krótko: Szacun dla Barcy i gratulacje dla nich szkoda mi ManUTD no ale cóż taka jest piłka, nie zawsze sie wygrywa
-
Spociki w Skierniewicach
ja tez nic nie obiecuje narazie...
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
ja kupilem navi za 300 zl ale Mio Moov 200 PL i kolega wgrał mi Automape i smiga lux jak narazie, jestem zadowolony, szybko sie uruchamia i jeszcze nie wyprowadzila mnie nigdzie w slepe pole
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
a mi tam narazie lux sie jezdzi B8