Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. qrcze szukam zdjęć B8 na ciemnych felgach, ale jakos większosc sa białe i czarne felgi
  2. no to mozna prosic o takowego, bylbym bardzo wdzieczny myslalem juz wlasnie o takich, ale jakos te wzory od R8 i S5 bardziej mi leza, tylko czy to bedzie ladnie wygladalo jesli zaloze ktorys z tych wzorow w kolorze czarnym...
  3. na samym dole w aukcji jest ten 2 wzor od S5 w 2 linku oczywiscie
  4. 18" lub 19" nie no zostana tylko listwy chromowane zboku, grill moze zrobie w kolor auta tzn. caly pomaluje ale czy w ogole te czarne felgi beda pasowaly do koloru mojego samochodu?
  5. Hej ludziska chcialbym sie poradzic Was w dwóch kwestiach odnosnie felg, a mianowicie: 1. alu czy czarne? kolor mojej B8 to grafit lawa perlowy ( w nocy jak czarny, w dzien troszke jasniejszy moze ) jesli to mialyby byc czarne to te 2 wzory mi sie podobaja: http://moto.allegro.pl/item623519906_r8_black_5x112_5x100_audi_a5_a4_a3_a6_a8_czarne.html#gallery http://moto.allegro.pl/item636515151_r8_black_5x112_5x100_audi_r8_a5_a4_a3_a6_a8_czarne.html - ostatnie zdjęcie na dole aukcji, chodzi mi o ten wzor od S5 2. który z tych 2 wzorów wybrać ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_audi_a4_by_tobi_nowe_fotki_nowe_plany-t47221.0.html ----> tutaj jest pare zdjątek wiec jak myslicie? dzieki za wszelkie sugestie
  6. good choice
  7. byl juz taki temat wystarczy wpisac A4 B8 w szukajce, albo oglądnac temat kolegi Kuredu ja bede bral regulowany jak juz bede mial $, a jak nie to sprezyny same Eibacha najprawdopodobniej
  8. ja mam jakies sciereczki i bardzo dobrze czyszcza pozniej napisze nazwe... jak będe w stanie heh co do soboty to ciezko powiedziec bo juwenalia sa w skierkach teraz piatek i sobota ;] i w sobote mamy zawody pilkarskie wiec jak bede na silach to podjade, a jak nie to z gory sorki pzdr
  9. Kurcze, to nie takie proste.. Kazdy kraj ma swoje wady i zalety. Tak jak Polska i Norwegia. Jak narazie Norwegia ma wiecej zalet, waznych dla mnie, mojej przyszlosci i rodziny hehe, oki pozdrowie tate.. Juz wymiekal z nami podczas tej wizyty u Pachury. On "stary" samochodziarz wiec rozumie:) Z moja zona gorzej.. hehe [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 00:20_________________________________________________A moze by cos takiego zapodac Kurcze widzialem juz sporo zdjec tego ale nie na zywo. Podobno na zywo wyglada lepiej niz od 3.0TDI Q. I pomalowac to na czarny mat, tak jak tutaj?? Mam czas do konca maja zeby sie zdecydowac. ABT ma promocje na felgi i ospojlerowanie Jak narazie to czekam az moj lakiernik wyzdrowieje bo juz nie moge patrzec na moje alusy. Do niczego mi ten kolor nie pasuje Bardzo dobry pomysl z tym dyfuzorem będzie cacy i jak te felgi na czarno pomalujesz to tez
  10. gratki za wybór autka fele lux i tak jak mowia koledzy jesli zdecydowales sie juz na biale auto to najlepsza opcja zeby je robic w stylu black & white wszystko ;]
  11. 3.DUNLOP SP SPORT 01 225/50/R16 92 V te sa lux, wkoncu nie od parady maja je nowe A4 takze polecam te
  12. co Ty ćwiczysz? chyba na komisji Ci jajka wymacali i się przejąłeś bardzo zastosuj okład z młodych piersi o tak to jest niezawodny sposób mnie nie będzie na 100 % naprawde nie dam rady. Milej zabawy
  13. ja nic nie obiecuje 50/50 także jesli nie uda mi sie to z gory sorki, ale na grilla postaram sie wpasc jesli termin bedzie ok ;] czeka mnie zaprawka przed komunią w niedziele mily nawigacja narazie wszystko lux smiga także bawcie się dobrze na spociku
  14. Tobi kto jak kto ale ty ostatni raz odzywałeś sie w tym temacie 6 maja.. czyli tydzien temu :polew: bo nie było nic ciekawego poprostu ale to, że sie nie odzywałem nie musi wcale oznaczać, że nie czytałem tego tematu
  15. mamusia nie daje wejsc na neta a tak serio to pora juz sie odzywac bo zbliza sie spot, czas na cisze jest tradycyjnie miedzy spotami
  16. która to juz podobna B6 :gwizdanie:
  17. na wstępie powiem, że druga druzyna ktora lubie to Barca , bo pierwsza to ta ktora kocham czyli ManUTD ale Barca jest ok tez z ta bramka Essiena to nie do konca taki fart bo jednak dolozyl tą noge i probowal skierowac ja w strone bramki, mogla poleciec w kosmos, ale zmiescil ja, i ladnie to wyszlo wszystko, fart to moim zdaniem jest wtedy, gdy samoboj padnie, odbije sie gdzies pilka czy cos i wpada do siatki wtedy to jest taki fart ze szok... Chelsea nie lubie, ale bramka ladna to trzeba przyznac. Z przebiegu calego sezonu to Barca zasluzyla, ale wczoraj rzeczywiscie czegos im brakowalo, albo kogos Henry jednak dobrze wkomponowal sie w druzyne Barcy, przeciez to on zdobyl 2 bramki ostatnio z Realem. Jednak najbardziej równo grajaca druzyna jest obecnie ManUTD i to jemu nalezy sie mistrzostwo kraju i ligi mistrzow takze 3mam za nich kciuki mam nadzieje, ze to bedzie ladny spektakl Barca-ManUTD, wiec pozostaje tylko czekac do 27 maja pozdro dla kibiców tych najzagorzalszych
  18. tylko Manchester United :thumbup:
  19. Tylko że w tym roku może być trudniej no niestety, ale chyba juz drugi raz nie bedzie karnych jak cos
  20. zapowiada sie powtórka niestety...
  21. no ja mam juwenalia pod koniec maja, takze 16 będe swoim golasem :naughty:
  22. Dibo zeby to wszystko sie sprawdziło co mowisz to byloby za***iście
  23. no i jest lux ManUTD w finale Ligi Mistrzów :kox: :kox: :kox: :kox: kartka sie należała dla Fletchera, ale nie czerwona bez przesady no cóż trudno
  24. nie ma co sie przemęczac, bo w niedziele juz derby Manchesteru Rooooooooooooonaldooooooooooo
  25. ooo nie nie nie ManUTD musi awansować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.