Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Swap silnika 2.0 tdi na 3.0


leone1988

Rekomendowane odpowiedzi

ale na 3.0 TDI??

ja nie widze innej opcji niz przekladka z innego rozbitego albo z anglika. majac oba kompletne przynajmniej z przodu...

tam rozni sie chyba wszystko co może, od pasa czolowego, chlodnic, wzmocnieniach, coolerach osprzecie. chyba wlasciwie wszystko co jest pod maska jest inne, skrzynie, most (bo 3.0 jest tylkow quattro a to juz inna podloga niz FWD) sprezyny i milion innych rzeczy....

nie wyobrazam sobie takiej operacji bez posiadania kompletnego dawcy. sam silnik to 10% problemu...

nie sadze zeby mialo to jakikolwiek sens ekonomiczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, tu nie tylko silnik jest inny, do tego wszystkiego dochodzi układ wydechowy, zbiornik paliwa i wiele wiele innych rzeczy o których się nawet filozofą nie śniło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą wyżej to chyba nie ma sensu. Tutaj masz SWAP 2.0 na 2.0... http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_swap_uszkodzonego_silnika_blb_na_bkd-t73643.0.html

Widziałeś to? Może jednak cos takiego jak już chcesz coś robić... :mysli:

P.S. Powodzenia. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslałem. alew chodzi mi o wieksza moc. bo 2.0 to nie jest odpowiednia jednostka do tuningu

czemu uważasz, że nie jest?

wiadomo, że im większy silnik tym większą moc możesz wykrzesac i więcej możliwości jest tuningu, ale przeciez z 2.0 też można porezac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslałem. alew chodzi mi o wieksza moc. bo 2.0 to nie jest odpowiednia jednostka do tuningu

Od Mirona kuzyn do A3 wrzucał własnie 2,0 tdi bo z 1,9 nie dało sie już wiecej wycisnąć no i w Compsporcie wycisnęli coś ponad 240KM i bardzo dobrze sobie gość radzi na 1/4 mili. Po co Ci wiecej na tych naszych drogach jak nie ma gdzie tym pojeździć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Byl temat z dolozeniam Q do 1.9TDI i wszyscy doszli do wniosku, ze nie. Ty idziesz 2 kroki dalej tzn 2.0 >3.0Q. Jak dla mnie watek do zamkniecia. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...