Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
<br><br> Jak się orientowałem to listwa progowa tylna 187 zł, listwa progowa przednia 206 zł, to razy 2 daje kwotę 786 zł. Nie wiem tylko na ile to są ceny aktualne i czy nie są to ceny dotyczące listw wewnętrznych, nakładanych na progi bo coś za tanio mi to wygląda. no właśnie bardziej to wygląda na te nakładki progowe wewnątrz samochodu, a nie te 2 ,,listwy", że się tak wyraże które idą po długości auta po obu stronach czyli 2 szt. Orientuje się ktoś ile te 2 listwy progowe ( lewa i prawa strona) kosztują? i czy pasują do ori A4 B8 Limousine 2008r?
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Bardzo fajnie to wygląda do czarnego lakieru widziałem już kilka sztuk z takim modem i jest spoko możesz jeszcze listwy te okienne pomalować na czarno, choć niekoniecznie w sumie to już zależy od Ciebie :gwizdanie: a jak sprawa z progami od S4? jaki koszt jest ich mniej więcej? orientuje się ktoś? mumen?
-
Która trasa lepsza do Mielna?
senso to tylko majtki na tyłek i heja buhahaha bajka też nie za fajnie najlepiej nam się podobało w Trolu co do trasy to w tamtą stronę czyli nad morze nie było tak źle, jedyne co było wkurzające to remonty. trasa powrotna lało akurat jak z cebra, ale im bliżej domu było juz coraz lepiej , najgorsze remonty i to co kawałek i to na A1 w dodatku ogólnie jednak wypad udany
-
Która trasa lepsza do Mielna?
dzięki za info chętnie, ale jak coś to będziemy tam nad ranem ;] ok to już mniej więcej wycyrklowałem sobie trasę ruszamy jutro nocą
-
Która trasa lepsza do Mielna?
ok dzięki za cenną wskazówke tak patrze to troche koło robi się jadąc przez to Miastko i póżniej Polonów a nie lepiej z Bobolic na Polanów jeśli już?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 21:25_________________________________________________ no ja mam nadzieję, że od tego pon, wtorku będzie już lepsza... oby
-
Która trasa lepsza do Mielna?
dzięki serdeczne wszystkim za podpowiedzi niestety nie mam cb, ale jakoś w nocy mam nadzieje, że da się radę :gwizdanie:
-
Która trasa lepsza do Mielna?
Hej czy ktoś może podpowiedzieć która trasa będzie lepsza (mieszkam okolice Łodzi): 1 opcja: Kutno, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Człuchów, Biały Bór, Bobolice, Koszalin :?: 2 opcja: trasą A2 do Poznania, Oborniki, Piła, Szczecinek, Bobolice, Koszalin :?: Pod pojęciem ,,lepsza" chodzi mi o to czy nie ma jakiś dużych przestojów, remontów, utrudnien w ruchu, na której trasie są aktywne foto i w których miejscach mniej więcej która trasa będzie poprostu dogodniejsza? Pytam tych osób które mają przyjemność jezdzić tymi trasami, lub zbliżonymi. Dziękuje za pomoc
-
Białe A4 w łódzkim - potrzebne na ślub. Kto ma?
to ja mam jeszcze bliżej tylko, że nie biały kolor, a grafit lawa perłowy B8. Kiedy ten ślub? również gratuluję
-
Spociki w Skierniewicach
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ośmiornica za***iście typuje :naughty: czyli wygra Hiszpania :gwizdanie: choć osobiście wolałbym chyba, żeby zwycięzcą była Holandia :gwizdanie:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
pozostaje Holandia :gwizdanie:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nazwiska nie grają tylko zawodnicy a Hiszpanii się przyfarciło troche, bo gdyby nie ten błąd bramkarza przy wyjściu za pole karne i podaniu piłki beznadziejnie wprost pod nogi niedaleko ustawionego Villi to mogłoby być róźnie a i jeszcze ta czerwona kartka - niezłe cwaniactwo :gwizdanie: ale wiem wiem można gdybać :gwizdanie: w każdym razie będzie ciekawy mecz Hiszpania-Portugalia- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
teraz sie dopiero zaczną mecze, widać było zdecydowanie, że niektóre druzyny grają asekurancko tylko po to zeby zdobyc 3 pkt :gwizdanie: teraz idzie juz gra o wyjscie z grupy - ostatnie mecze grupowe, tak więc czekamy na emocje- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ja czekam na poniedziałkowy mecz Portugalii :gwizdanie: mam nadzieje, że zdobędą 3 pkt. a tak ogólnie to te mistrzostwa robią się ciekawe, jak do tej pory już kilka niespodzianek, zobaczymy jak dalej :gwizdanie:- Spociki w Skierniewicach
No to GRATULEJSZYN !! :> :>[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 01:27_________________________________________________ no i co teraz? tylko nie mów, że BMW Tobi chyba nigdy dobrym BMW nie jeżdziłeś a właśnie, że tak no ja też powoli powoli będe zbierał na jakąś nowszą A4 lub R8, ale to za pare lat bo póki co to ta moja obecna nie jest taka stara no chyba właśnie jednak zdechnie nie ma juz spotów i zainteresowanie nie jest zbyt duze nie oszukujmy sie- Spociki w Skierniewicach
no i co teraz? tylko nie mów, że BMW bez urazy oczywiście dla tej marki no nie dziwie Ci się wcale, jednak troche czasu jej poświęciłeś i troche dodałeś od siebie- Spociki w Skierniewicach
ostatnio przejechałem się najnowszą A8 4.2 i nie mam pytań :kox: tym samochodem można cały świat objechać dookoła tak sympatycznie sie jedzie :> a i sorry Panowie, że ostatnio tak mało pisze tutaj, ale podwyższam swoje kwalifikacje zawodowe- Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
poszło trzeba wykosić Businesswoman- Spociki w Skierniewicach
apropo Pawła to widziałem go (tzn. jego autko) pod tesco w piątek koło południa- Liga Mistrzów 2009-2010
- Liga Mistrzów 2009-2010
jakie c*py człowieku... za to, że bronili sie umiejętnie cały mecz to nazywasz ich c*pami? eeee coś tu nie gra... ja widziałem wiele takich spotkań jednostronnych i to nie tylko takich w których grała Barcelona... Messi zatrudnił J. Cesara dobrze? chyba tylko jednym strzałem który rzeczywiscie był groźny, oprócz tego jego dryblingi kończyły sie z reguły na pierwszym obroncy... poprostu w tym dwumeczu Inter był lepszy... bo liczy się to co w siatce...i takie gdybanie teraz nic nie da... WG mnie spalony byl minimalny ale to widziales na powtorce !! Sedzia powtorki nie ma wiec mowie ze na 10 takich spalonych 2-3 by zostaly odgwizdane , po drugie zawsze sie gwizda na korzysc napastnika (wtym przypadku obroncy). A wg Ciebie Milto zdobyl bramke nie ze spalonego ? Barca grala 4 razy z interem tego sezonu, wygrala 2 razy 1 przegrala 1 zremisowala. Nie piszcie prosze jaki ten Inter jest wielki, bo oni naprawde nic wielkiego oprocz konsekwentnej taktyki nie graja. W pilce licza sie zwyciestwa , a mimo to zawsze kibicowalem i z podziwiem patrzylem na Hiszpanie ktora grala super i przegrywala jak zawsze. p.s. Eto po meczu przyznal ze Barca to wciaz najlepszy zespol na swiecie i nie ma co do tego watpliwosci , mysle ze oczyms to swiadczy . Szkoda ze staty nie graja :naughty: : strzały celne: 4 - 0 strzały niecelne: 8 - 1 żółte/czerwone kartki: 1/0 - 5/1 faule: 20 - 15 rzuty rożne: 9 - 2 spalone: 4 - 4 posiadanie piłki: 75% - 25% p.s2. KEITA TO DNO , a napewno w obecnej formie wiecej szkod niz pozytku przynosi. Wtym meczu 3-4 razy grozne tracil pilke , w porzednim stracil chyba 8-9 razy. [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:24_________________________________________________ :good: , widzielismy juz taki mecz z Arsenalem . Mowi sie ze Barcelonie ciezko sie gra przeciwko tak zorganizowanemu zespolowi w obronie jak Inter (co potwiedzil Rubin Kazan i Espanyol ostatnio) - a komu sie latwo tak gra ???. Tylko powiedzcie mi Panowie ...przed jaka inna druzyna przeciwnik sie tak muruje i gra tak jak z Barcelona ? Kazdy wie ze jak gra z Barca to w obronie musza dokonywac cudow bo oni potrafia jednym podaniem strzelic bramke . Ktora inna druzyna w Europie musi sie zmagac z 10 obroncami przez conajmniej 70min meczu? . Wg mnie to oczyms swiadczy. no to świadczy o szacunku do swojego byłego klubu ano nie grają, można mieć i 100 % posiadania piłki choć to niemożliwe, a przeciwnik wyprowadzi jedną kontre i po meczu... miejmy nadzieje jednak, że w RPA będzie troche tego piękna futbolu, zaciętych meczów w których obydwie drużyny będą grały ofensywnie, bo przecież takie mecze uwielbiamy oglądać i takie mecze cieszą oko najbardziej Podsumowując: Barca gra ładny futbol dla oka bez dwóch zdań, ale bronić się też trzeba umieć więc przydałby się tej drużynie jakiś klasowy obrońca czy też defensywny pomocnik.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:43_________________________________________________ ano nie to samo, można się było tego spodziewać bardzo dobrze zrobili Robben i Snejder odchodząc do innych klubów. Ciekawe czy Cris też dojdzie do wniosku, że nic nie osiągnie wielkiego w Realu...- Liga Mistrzów 2009-2010
w takich meczach właśnie poznaje się wielkich piłkarzy, Messi jest dobrym piłkarzem, ale z pewnością nie najlepszym na świecie :gwizdanie:- Liga Mistrzów 2009-2010
sędzia odwala maniane :> to fakt, ale większość drużyn napewno by tak grała w takiej sytuacji więc nie ma się co dziwić, wtedy idzie już o awans, a nie piękno futbolu, choć ja także lubie oglądać mecze gdzie obydwie drużyny stwarzaja sobie sytuacje, a nie jedna z nich próbuje sie przebic przez zasieki obronne... w tym przypadku to przyniosło jednak rezultaty- Liga Mistrzów 2009-2010
już wcześniej dostał żółtą Motta, ale za to zagranie na Busquetsie czy jakkolwiek sie to pisze dostał odrazu niby czerwoną sędzia narazie robi popis nie tylko Ty ale ja to tylko dlatego, że chce żeby pomścić ManUTD za poprzedni rok :gwizdanie: - RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.