Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...uuuu, to zapowiada sie wiele nowych twarzy :good:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pójdę na kompromis prawa strona auta na stalówkach, lewa na alu :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Polać mu oooo temat sie rozkręca , bedzie picie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ok dostosuje sie do pogody
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak przeglądałem foty z tamtego roku to właśnie widziałem, że śniegu nigdzie w okolicy audiczek nie było, a furmanki na czarnych felgach stalowych stały , więc zgupiałem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak myslisz ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...ja już w garażu siedzę i zastanawiam sie czy kręcić już te sruby czy nie [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 22:58_________________________________________________tak serio to oczywiście żart, jeszcze wyjazd do Zakopanego, także kto wie jakie tam warunki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...za polerkę, pomalowanie 3 elementów + materiały- nie znam się na tym, ale to faktycznie chyba niewiele
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
gratki za xenon , tego mi brakuje
-
[B5 AFN] Moja A4 sedan
ogólnie autko ok , zapodaj więcej fotek[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 13:30_________________________________________________....... i wrzuć aktualne zdjęcia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
.....to co TY mA4ciek za szybą wozisz kartkę o treści ; " I TAK BEDE GO MALOWAŁ " - czy coś w tym stylu ?? :naughty: tak serio to powiem Ci bracie że współczuję ;( - wiem, wiem jak to wkur..ia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witaj madas26 :gwizdanie:
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
eee to widze że na kopiato = ostro u Ciebie ze zmianami , gratulacje cały czas obserwuj Twoje metamorfozę
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:15_________________________________________________tak jest chyba najrozsądniej można wcześniej ale czy warto :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:17_________________________________________________ [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:17_________________________________________________Ja na razie cieszę nimi, ale w garażu a nie na
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
dzięki topor takie słowa podbudowują dzięki rafalekx za pozytywna ocenę całości, a co do lamp to tak jak pisałem pewnie kwestia czasu (troszeczkę wstrzymuje mnie fakt że mam lampy zintegrowane z halogenami, po wymianie zostanę bez halogenów ;( )
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
ja je kupiłem, a nie odziedziczyłem wypraszam sobie :polew: :polew: dzięki ykk - jeśli ykk mówi ze spoko to spoko :rolleyes:
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
inco coś w tym jest , a co do spota to jeśli Sławek łyknie temat to ja też obiecuje ze założe 17' [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 19:42_________________________________________________ jest tak jak pisze Czaki, co do lamp to spoko, spoko wszystko w swoim czasie [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 19:44_________________________________________________ dsz33 dzięki za chęć pomocy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
uuuu, nie fajna sprawa za to dzisiaj u mnie w robocie niedaleko szopa sie spalila - tez fajnie bylo inco zapewne ta szopa spłonęła w Twojej przerwie na papierosa :evil: :polew: :polew:
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
dzieki Dibo tak zgadłeś grzes1150 , a tak swoją drogą wczesniej pisałem że od Sławka je kupiłem , co do Sobieskiego to rzeczywiście gdzieś tam pomykałem [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 19:30_________________________________________________ nawet nie sprawdzałem w oznaczeniach wiesz sam ile to roboty :polew: ,raczej seria i dlatego tez na wiosne pewnie coś i z zawiasem trzeba będzie pomajstrować
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
ti ti ti uważaj co piszesz i nie zapominaj że masz takie same swoją drogą to wiedziałem ze to żart
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Święte słowa
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
To wszystko zasługa niejakiego Sławka , to dzięki slawqowi mam te felgi – za które to jeszcze raz chcę mu podziękować [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 12:04_________________________________________________ wiesz...chcę wreszcie ten obiecany rabat dostać Ive jeśli mówisz poważnie to ok. , wbijaj a zrobię wszystko co będzie możliwe ( na myśli mam oczywiście rabat )
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Panowie lejecie miód na moje serce i uszy
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
teraz dsz33 będzie Twoje odczucie powracać częściej ,nasze autka stają się coraz bardziej podobne :polew: