Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
postaram sie dziś zapodac fotki [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 19:37_________________________________________________ myślę ze 16-ta bedzie ok, ale niech się reszta wypowie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja coś tam mam nagrane, ale kiedy sie zmobilizuje aby to zapodać to nie wiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sorka Grześ ale fakt faktem że ostatnio byłem nieosiągalny
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
Jak dla mnie - jasna skóra ładnie się prezentuje , pierwsze co bym zrobił, to wymienił tylne lampy w celu odmłodzenia budy lampy te po II lifcie , ale ogólnie OK. :oklaski:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A Ty kolego zaginąłeś gdzies po drodze, że nie dotarłeś Pierwszy raz oposciles spota Frekwencja to fakt Z góry przepraszam że nie dotarłem, rzeczywiście to mój pierwszy raz jak nie byłem obecny na spocie w Rzeszowie , mam nadzieje że mi wybaczycie A Ty kolego zaginąłeś gdzies po drodze, że nie dotarłeś Pierwszy raz oposciles spota Frekwencja to fakt Namierzyłem Go i pomachałem mu palcem Slaweq, z ciekawości zaglądnąłem na to drugie forum. Jakieś nowe chyba, bo mają tam góra po 4 tematy . I rzeczywiście jest tam nasz zaginiony kolega Rzeczywiście Twój ruch palcem był wymowny i zrozumiały , aż mi się głupio zrobiło ( nie będę się tłumaczył ,bo winni się tylko tłumaczą , ale dłużej mi zeszło nad Soliną )z tego wynika moja nieobecność A co do zaginionego kolegi to muszę napisać sprostowanie że chyba nie chodzi Wam o mnie ? mnie nie ma na innym forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja przyjadę obejrzeć nowe felgi
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Pięknie się prezentuje, ale widzę ze plany się pozmieniały Efekt jak dla mnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ponury dawaj , dawaj nie wstydź się jak nam zdradzisz tą datę „swojego wyroku „to zorganizujemy Ci bramę z
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ok. myślę że w okresie letnim ta godzina będzie wygodniejsza Nie narzekaj nie możesz jej dopieścić, bo "ona" sama w sobie już jest dobrze dopieszczona , po ostatnim oglądnięciu tak twierdze , ładne i ładny kolorek
-
[B5 ADR] Lampy tylne po II lifcie
Lepiej kupić Ori - nawet używki, zamienniki świecą na różowo, albo oświetlają cały zderzak, albo jeszcze coś.. Kiedyś ktoś pisał o tym.. dokładnie jest tak jak piszesz - tylko ori tym bardziej ze można je kupić w takiej samej cenie :>[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 10:10 _________________________________________________ YKK tylko nie śmiej do dzis jest tak jak było ostatnio, ale jutro mam wolne i na 100% zakończe ten temat
-
[B5 ADR] Lampy tylne po II lifcie
wszystko pasuje robisz tylko podmiankę i cieszysz sie odmłodzonym autkiem więcej w temacie : Wymiana lamp tylnych 95-98 rok na lampy II lift po 99 roku http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3382.0.html;highlight=tylne+lampy[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 01:06 _________________________________________________Sam osobiście nie tak dawno zmieniałem też na takie lampy i wszystko ok. aczkolwiek miałem problem z podmianą (wypięciem) przewodu w kostce, konieczna jest podmianka światła wstecznego z kierunkiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Także miąłem przyjemność widzieć to "lambo" podczas jazdy w poniedziałek na ul.Lubelskiej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson ZAPODAJ FOTY AUTA
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tomku co tak dalekim terminem rzucasz, nie przewidujesz wcześniej nas odwiedzić ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W końcu zapowiada się nam ładna pogoda na spota
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: :polew:dokładnie jest tak zastanawiam sie czy to mam pozmieniać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
JUŻ 21.06.08 długo nie leżały na regale :> z tym że do dziś nie mam pinów podmienionych i skręcając migam wstecznym, czekam szogun na spocie mówił że może mi to podmieni a jesli nie to cięcie, podmianka,lut :polew:
-
[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'
Ładny kolor :th: (ogólnie trochę niebiesko :> ), rzeczywiście na fotkach wygląda na zadbaną , i co ważne quattro - gratki :oklaski:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:th: :drool: To się pięknie zapowiada spot (spot z nową mocą )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ZeeBee Rób ten chip tuning, każda złotówka wsadzona w audi jest złotówką nie straconą, a co najważniejsze żę później procentuje i cieszy użytkownika :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co zrobić widzę ze to jakaś fala przyszła „chłopy” kolejno podpisują na siebie wyroki :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro_x Jak u mnie sprawa lampek to temat na pewno nie wcześniejszy niż za ok. 2-3 miesiące teraz czas urlopów, wesel i innych wydatków :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w takim razie dzięki za wsparcie zawsze to przyda się pomoc, choćby nawet po to żeby ktoś trzymał piwo - co by sie nie wylało :> no i żeby było z kim wznosić toasty i potem oblewać nowe zmiany w aucie :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mi one też najbardziej leżą
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba innych nawet nie biorę pod uwagę jedynie co to trochę zniechęca mnie to podcinanie błotników, ale to się jeszcze zobaczy, myślę że dojrzeje do tego :>