Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro_x dzięki za zdjęcia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pięknie panowi dopiero co spot sie skończył a tu już sa "materiały" :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O prosze jaka tu cisza :gwizdanie:.to dobry znak mam rozumieć ze wszyscy udali sie juz na spota , w takim razie do zobaczenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson TY nie zapominasz o nas my nie zapomnimy o fotach dla Ciebie ,szkoda tylko ze Cie nie bedzie na spocie ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ledwo Ojciec prowadzący napisał ze Go dziś już nie będzie Pojawia się jakiś „ bojkot” Oczywiście ze sie spot ODBĘDZIE :> i Ciebie LuCaS_gr44 widzę obowiązkowo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na twoim może nie widać opadów deszczu ale na ciemnym lakierze to nawet nie trzeba jeździć a po samych opadach już są paskudne plamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławku to raczej staraj sie dziś nie jeżdzic bo nie długo nacieszysz się tym ze jest czysta
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapewne słyszeliście ze : Maciej Zientarski kierował samochodem Ferrari, który rozbił się wieczorem w Warszawie - dowiedział się RMF FM. Znany dziennikarz motoryzacyjny wypadek przeżył, ale jest w stanie krytycznym. Pasażer samochodu, nasz kolega - dziennikarz "Super Expressu" Jarosław Zabiega, zginął na miejscu. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co do pogody to coś straszą opadami deszczu w sobotę i niedzielę jesli sie im to sprawdzi to d*pa blada
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzięki za info przykra sprawa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czy ktoś może wie o co chodzi z tym kotylionem w kol. czarnym umieszczonym przy zdjęciu a4-ki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wyrazy współczucia jeśli chodzi o szybe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ZeeBee mam nadzieje ze nie przednia [br]Dopisany: 26 Luty 2008, 11:25 _________________________________________________w sumie która to by nie była i tak bym sie wk...iał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pewnie ze nic złego,co to za praca jeśli człowiek nawet na chwile nie może sobie wejść na neta wtedy juz nie jest to praca tylko robota :polew: co do wolnego to dziś bede urabiał szefa :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq nie śpimy tylko jesteśmy w pracy , a Ty co w pracy na necie siedzisz ? ładnie to tak ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, a propos - w niedziele będziesz na spocie??? przyjedziesz na 15 minut??? czy może zostaniesz dłużej?? :polew: :polew: Czy mam to odebrać jako aluzje czy jako żart Ojca prowadzącego (ostatnie 15 min było uzależnione od instancji wyższej ) ,co do tego spota to nie wyobrażam sobie żeby mnie nie było z tym ze nie jest to jeszcze takie pewne negocjacje z szefem trwają mam nadzieje że będzie po mojej myśli .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rozumie się ze w sobotę to już na pewno przecież w niedziele jest spot jakże byś mógł się zjawić na stalówkach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
powitać , co do tych opon, to straszą coś opadami deszczu z śniegiem końcem tego tygodnia , ale znając życie sprawdzi się im ta pogoda w połowie, także będzie pewnie tylko deszcz :> , ja już zmieniłem kółeczka.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek najpierw to musiał bym tak wypucować autko,a jeszcze wcześniej zmienić na alusy co prawda nie bogate ale zawsze to alufelgi a nie kołpaki , jakoś nie miałem okazji zmienić ich na weekendzie , ale z góry dzięki za chęci.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SLAWEK rezerwuje u ciebie termin na sesje zdjęciową
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gdyby nie to ze na jednym ze zdjęć (trzecie zdjęcie) jest widoczne wgniecenie na tylnej klapie nie uwierzył bym ze to twoja :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 11:18 _________________________________________________Sławek te zdjęcia to juz pewnie robione NOWYM aparatem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek piękna , nie to autko co na stalówkach normalnie chyba jedno z tych zdjęć wyląduje u mnie na tapecie a jak się tam wszystko błyszczy prawie jak psu ja...ca :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
panowie co tu taka cisza ?,sobota ładna pogoda pewnie wszyscy zmieniają kółeczka na letnie czy to już czas na zmianę ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nieobecność Iverson-a na spocie 2,03,08 to wielka strata dla klubu Rzeszowskiego ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ile spotów Rzeszowskich już było ? witaj Andronikus Pierwszy spot Rzeszowski odbył się 28 kwietnia 2007 także już niebawem będziemy mieć I rocznice , a wszystkich było bodajże 9 z tym ze na jednym z tych 9-ciu byłem sam bo nikt się nie zjawił , ale między czasie odbywały się jeszcze tak zwane spontaniczne spoty [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 00:44 _________________________________________________ To sa cytaty kolegi Hauzer-aw W takim razie Panowie powiedzcie mi co się stało z Hauzer-em ( ja myślę że są dwie opcje ) I sprzedał II OŻENIŁ SIĘ