Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobre dobre iverson prawie jak spot
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miałem okazje na żywo widzieć lampy iversona naprawde gra warta świeczki :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hugo w imieniu całej (Rzeszowskieji i nie tylko załogi)dziekujemy !!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
panowie wymarzone warunki na drift pieknaaaaa pogoda na zabawe po śniegu :gwizdanie:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
gratki :oklaski:Iverson za lampki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia Iverson & ZeeBee zarzucajcie foty jak najszybciej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmmm... w takim razie to czyja to sprawka??? [/quote może sie myle ale coś mi tu Slawqiem pachnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie ja mysle ze specjalne pokłony i szacun należą sią GM'owi który wyrwał sie z pracy na pol godzinki i przyjechał dzisiaj na spota
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam panowie na myjnie zapowiada Wam sie ładna (jak na luty) pogoda na spot [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 08:43 _________________________________________________już cholernie żałuje ze nie będę miał możliwości (wyjątkowo ) zjawienia się na dzisiejszym spocie (zważywszy ze sceneria dzisiejszego spotkania będzie "wyjątkowa" (po raz pierwszy inna miejscówka niż Podpromie )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SPOT RZESZOWSKI DATA: 3 LUTY 2008 MIEJSCE: PARKING PRZY URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM (UW) GODZINA: 14 OBECNOŚĆ: OBOWIĄZKOWA Lista chętnych: - Szuder - Slaweq - mA4ciek - Andrzej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq oczywiscie zapraszam parking duży :polew: a wtedy moge wam zagwarantowac ze bede z wami duchem,ciałem,i nawet mój samochód bedzie z wami tylko powiedz w której czesci mam zaparkować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja oczywiscie jestem chetny ale jednak nie bede w stani sie pojawic 3-go na spocie (pracuje ) ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja bede na 100 % z tym ze musze dojsc do siebie bo dopiero właśnie wróciłem z mocno zakrapianej imprezy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szuder zgodnie z umową wez dla mnie jutro naklejki klubowe z góry dzięki[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 11:58 _________________________________________________o ile je jeszcze masz :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bo mi tatuś nie pozwolił :polew: jak tatuś nie pozwoli to spytać mamusi , mamusia zawsze pozwoli
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zawsze to na spocie mozemy zorganizować sie i podjechac gdzies,gdzie bedzie dużo pań
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja proponował bym na 13-ta znając zycie to i tak ludzie przyjadą później
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie spocik juz coraz bliżej a tu taka cisza odnośnie tego tematu co jest ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak wyląduje pod mostem (np. na Podpromiu) to bedzie stałym uczestnikiem wszystkich spotkań
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak sie zona dowie to jutro szuder moze juz nie miec garażu "ani" domu :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam nowego klubowicza pawelkudron zapraszamy :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
iversonale ja mam tylko 5-cio osobowy samochód
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szuder juz myślałem ze zapomniałeś o mnie ale jednak nie,odbiore je pewnie dopiero na spocie jesli ci to nie przeszkadza-pozdrawiam
-
[B5 AAH] Opinie na temat świateł tylnych do B5
jak na mój gust to te po II lifcie nr 1 (sam na takie bede zmieniał) ale to Tobie sie maja one podobac .pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
powitać