Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. dobre dobre iverson prawie jak spot
  2. miałem okazje na żywo widzieć lampy iversona naprawde gra warta świeczki :th:
  3. Hugo w imieniu całej (Rzeszowskieji i nie tylko załogi)dziekujemy !!
  4. panowie wymarzone warunki na drift pieknaaaaa pogoda na zabawe po śniegu :gwizdanie:
  5. gratki :oklaski:Iverson za lampki
  6. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia Iverson & ZeeBee zarzucajcie foty jak najszybciej
  7. hmmmm... w takim razie to czyja to sprawka??? [/quote może sie myle ale coś mi tu Slawqiem pachnie
  8. Panowie ja mysle ze specjalne pokłony i szacun należą sią GM'owi który wyrwał sie z pracy na pol godzinki i przyjechał dzisiaj na spota
  9. witam panowie na myjnie zapowiada Wam sie ładna (jak na luty) pogoda na spot [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 08:43 _________________________________________________już cholernie żałuje ze nie będę miał możliwości (wyjątkowo ) zjawienia się na dzisiejszym spocie (zważywszy ze sceneria dzisiejszego spotkania będzie "wyjątkowa" (po raz pierwszy inna miejscówka niż Podpromie )
  10. SPOT RZESZOWSKI DATA: 3 LUTY 2008 MIEJSCE: PARKING PRZY URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM (UW) GODZINA: 14 OBECNOŚĆ: OBOWIĄZKOWA Lista chętnych: - Szuder - Slaweq - mA4ciek - Andrzej
  11. Slaweq oczywiscie zapraszam parking duży :polew: a wtedy moge wam zagwarantowac ze bede z wami duchem,ciałem,i nawet mój samochód bedzie z wami tylko powiedz w której czesci mam zaparkować
  12. ja oczywiscie jestem chetny ale jednak nie bede w stani sie pojawic 3-go na spocie (pracuje ) ;(
  13. ja bede na 100 % z tym ze musze dojsc do siebie bo dopiero właśnie wróciłem z mocno zakrapianej imprezy
  14. szuder zgodnie z umową wez dla mnie jutro naklejki klubowe z góry dzięki[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 11:58 _________________________________________________o ile je jeszcze masz :>
  15. Bo mi tatuś nie pozwolił :polew: jak tatuś nie pozwoli to spytać mamusi , mamusia zawsze pozwoli
  16. zawsze to na spocie mozemy zorganizować sie i podjechac gdzies,gdzie bedzie dużo pań
  17. ja proponował bym na 13-ta znając zycie to i tak ludzie przyjadą później
  18. Panowie spocik juz coraz bliżej a tu taka cisza odnośnie tego tematu co jest ?
  19. jak wyląduje pod mostem (np. na Podpromiu) to bedzie stałym uczestnikiem wszystkich spotkań
  20. jak sie zona dowie to jutro szuder moze juz nie miec garażu "ani" domu :polew:
  21. witam nowego klubowicza pawelkudron zapraszamy :th:
  22. iversonale ja mam tylko 5-cio osobowy samochód
  23. szuder juz myślałem ze zapomniałeś o mnie ale jednak nie,odbiore je pewnie dopiero na spocie jesli ci to nie przeszkadza-pozdrawiam
  24. jak na mój gust to te po II lifcie nr 1 (sam na takie bede zmieniał) ale to Tobie sie maja one podobac .pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.