Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq ja wiem jedno juz masz zapewniony etacik (czy tego chcesz czy nie)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja takze sie pisze na spot ,dzis jestem własnie po wymianie olejów(mosty, skrzynia ,silnik)filyr powietrza.. -uzupełnieniu wszystkich płynów a wieczorkiem tego najwłaściwszego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk tak tez sobie myśle ale skoro slaweq tak mnie straszy to niech ma jedno audi mniej na spoci [br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 15:08 _________________________________________________oczywiszie ja zartuje chocby oni rozjechali sie o16 ;30 to ja i tak tam pojade gdybym nawet tam miał byc sam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to szkoda w takim raze na sam koniec nie ma sensu przyjeżdzac ,takze sobie pewnie daruje ten spot
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja niestety bede pare minut po 17-ej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a4 :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweqa tak na serio to istnieje taka klasa a4 b5 99-00 ? czy to taka sciema
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to taki zarcik tak serio to naprawde fajne fotki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nawet na jednym z nich tak pieknie wyszedł ze przypomina mi bardzo kolezanke z klubu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
JA juz sprawdzam [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 22:18 _________________________________________________slaweq ladne zdjecia a w szczególności to za sterami :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ARAMIS wszystkiego naj.......
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi:witaj sofcik bedzie nam miło jak zagladniesz na spot-a 27.12.07 zapraszamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro_x ja także przesyłam gratulacje :oklaski: :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szuder sorka ze dopiero teraz ale jesli nie zrobiłeś jeszcze zamówienia na naklejki klubowe to tez sie pisze na 2 szt pomimo ze sa tylko ciemne pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wpisowe 0,7l :drunk:na głowe (co wy na to )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nr 4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szuder masz na myśli tłusty czwartek :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dziki slaweq za foty [br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 11:01 _________________________________________________sorka nie dziki a dzięki
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
szuder Tarnów jeszcze nie powrócił do domu z sobotnich szaleństw nocnych
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i po spocie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq w takim razie ide myc , narka- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak mogło by byc inaczej ,tylko zastanawiam sie czy jest sens myc auto skoro pogoda taka sobie- [B5 AFN] jaka antena do ok 1m na magnes do unidena 520xl?
mam wilson-a takiego jak zaprezentowała "gosia" i jestem zadowolony- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sorka panowie ale moge sie delikatnie spóźnić ok 30 min - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE