Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. slaweq ja wiem jedno juz masz zapewniony etacik (czy tego chcesz czy nie)
  2. ja takze sie pisze na spot ,dzis jestem własnie po wymianie olejów(mosty, skrzynia ,silnik)filyr powietrza.. -uzupełnieniu wszystkich płynów a wieczorkiem tego najwłaściwszego
  3. ykk tak tez sobie myśle ale skoro slaweq tak mnie straszy to niech ma jedno audi mniej na spoci [br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 15:08 _________________________________________________oczywiszie ja zartuje chocby oni rozjechali sie o16 ;30 to ja i tak tam pojade gdybym nawet tam miał byc sam
  4. to szkoda w takim raze na sam koniec nie ma sensu przyjeżdzac ,takze sobie pewnie daruje ten spot
  5. ja niestety bede pare minut po 17-ej
  6. slaweqa tak na serio to istnieje taka klasa a4 b5 99-00 ? czy to taka sciema
  7. to taki zarcik tak serio to naprawde fajne fotki
  8. nawet na jednym z nich tak pieknie wyszedł ze przypomina mi bardzo kolezanke z klubu
  9. JA juz sprawdzam [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 22:18 _________________________________________________slaweq ladne zdjecia a w szczególności to za sterami :th:
  10. ARAMIS wszystkiego naj.......
  11. :hi:witaj sofcik bedzie nam miło jak zagladniesz na spot-a 27.12.07 zapraszamy
  12. miro_x ja także przesyłam gratulacje :oklaski: :th:
  13. szuder sorka ze dopiero teraz ale jesli nie zrobiłeś jeszcze zamówienia na naklejki klubowe to tez sie pisze na 2 szt pomimo ze sa tylko ciemne pozdro
  14. wpisowe 0,7l :drunk:na głowe (co wy na to )
  15. szuder masz na myśli tłusty czwartek :polew:
  16. dziki slaweq za foty [br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 11:01 _________________________________________________sorka nie dziki a dzięki
  17. szuder Tarnów jeszcze nie powrócił do domu z sobotnich szaleństw nocnych
  18. slaweq w takim razie ide myc , narka
  19. jak mogło by byc inaczej ,tylko zastanawiam sie czy jest sens myc auto skoro pogoda taka sobie
  20. mam wilson-a takiego jak zaprezentowała "gosia" i jestem zadowolony
  21. sorka panowie ale moge sie delikatnie spóźnić ok 30 min

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.