Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no nie wiem co nie którzy jadą na spot poza Rzeszów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ochote to ja może i mam , ale z czasem gorzej
-
Formuła 1 2008
pokazał na co go stać :> :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szudi zajączki "króliczki" zawsze są wesołe, choć by nawet przykład-playboy [br]Dopisany: 23 Marzec 2008, 00:07 _________________________________________________Robercik pokazał klase i na co go stać :> :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.playwielkanoc.pl/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wielkanocnych Świąt już pora Trzeba jaja wyjąć z wora- pomalować pofarbować i kobiecie podarować- żeby potem nie gderała, ze na święta jaj nie miała Dla wszystkich klubowiczów-Wesołych Świąt !!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SlawquZdrowia, szczęścia,pomyślności mało smutków, moc radości Byś pogodne miał dni ... :> Dzisiaj ci życzymy MY:) Życzą ... klubowicze A4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szuderdlaczego tak twierdzisz ? to co tam wszyscy na 2-ch gazach śmigają ? :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto nie bity? Właściciel, czy ta kobieta? to już tylko ta kobieta wie czy ("była bita") był bity czy tez nie ,a tak poważnie to od jakiegoś kolesia to kupił w okolicach Przeworska ? czy gdzieś tam w okolicy, ogólnie autko ok zawsze można sie doszukać jakiś nieprawidłowości w każdym z aut, aczkolwiek jak na auto 10-cio letnie to :th: ( umówmy sie ze na marce audi nie widać tego ze auto jest 8-mio czy też 13-sto letnie zawsze wygląda jak nowe :> ) [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 22:43 _________________________________________________ Slaweq już sam do mnie sms-ował ażeby mu wysłać adres strony a4 już w tym moja sprawa ażeby brał czynny udział na forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jesteśmy :> rodzina Rzeszowska (a4) nam sie powiększy, kumpla namówiłem ze jeśli ma kupić auto to tylko audi i właśnie wczoraj to tez uczynił, pozwoliłem sobie go już zaprosić na najbliższy spot Rzeszowski ( a4 avant,rok 98' 1,9-90KM el.szyby przód tył korby klimatronik,brązowa skóra itd.itp oczywiście I właściciel(kobieta) i nie bity :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
marinero Jak zwał tak zwał ale z tego co piszecie to Szuder zaprzyjaźniał się również z schodami ( pewnie ta ostatnia przyjaźń wyszła Mu wtedy na dobre ) :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
uuuuuuuuu SZUDER czego to ja sie tu doczytałem, to już na schodach Cie sponiewierało ? :kox:czyli jednym słowem pokazałeś w Wiśle jak Podkarpacie sie bawi moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach :polew: sokol daj mu spokój , szuder pewnie nawet nie pamięta jak usypiał na schodach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oj jeszcze bardziej mi szkoda ze mnie tam nie było bede to pewnie jeszcze długo pokutował
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
elmo zaspałem z tematem byłem w pracy i akurat zrobił mi sie ruch jak cholera wiec nie mogłem sledzić aukcji szkoda no ale cóż trudno dzięki Dawid za chęci
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale cisza aż wstyd ze sie tu nic nie dzieje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
elmo Ojcies prowadzący wraz z Slawkiem łoją juz tam w Wiśle i to pewnie nie wino mszalne ale cos mocniejszego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miłej zabawy w Wiśle
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szuder gratki za lampy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson co ty mówisz o jakiej żaróweczce? Chyba miałeś na myśli żeby Slaweq przypomniał Angeli o flaszeczce , a najlepiej to nie jednej :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Skoro wszystko gotowe to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pożyczyć bezpiecznej drogi i miłej zabawy w Wiśle
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ANGELA jak tam przygotowania do Wisły ? wszystko już gotowe ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wszyscy angela zapracowani, siedzą w pracy i zarabiają pieniążki na udoskonalenie swoich na sezon wiosna/lato
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
elmo gratki :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk słabo Ją widać i trochę za bardzo sie zubierała jak by to nie mogła w samej bieliźnie zapozować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szuder i co mają kolesie jakieś spotkania z tego klubu ?