Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. no nie wiem co nie którzy jadą na spot poza Rzeszów
  2. ochote to ja może i mam , ale z czasem gorzej
  3. GM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    pokazał na co go stać :> :th:
  4. szudi zajączki "króliczki" zawsze są wesołe, choć by nawet przykład-playboy [br]Dopisany: 23 Marzec 2008, 00:07 _________________________________________________Robercik pokazał klase i na co go stać :> :>
  5. http://www.playwielkanoc.pl/
  6. Wielkanocnych Świąt już pora Trzeba jaja wyjąć z wora- pomalować pofarbować i kobiecie podarować- żeby potem nie gderała, ze na święta jaj nie miała Dla wszystkich klubowiczów-Wesołych Świąt !!!!
  7. SlawquZdrowia, szczęścia,pomyślności mało smutków, moc radości Byś pogodne miał dni ... :> Dzisiaj ci życzymy MY:) Życzą ... klubowicze A4
  8. szuderdlaczego tak twierdzisz ? to co tam wszyscy na 2-ch gazach śmigają ? :polew:
  9. Kto nie bity? Właściciel, czy ta kobieta? to już tylko ta kobieta wie czy ("była bita") był bity czy tez nie ,a tak poważnie to od jakiegoś kolesia to kupił w okolicach Przeworska ? czy gdzieś tam w okolicy, ogólnie autko ok zawsze można sie doszukać jakiś nieprawidłowości w każdym z aut, aczkolwiek jak na auto 10-cio letnie to :th: ( umówmy sie ze na marce audi nie widać tego ze auto jest 8-mio czy też 13-sto letnie zawsze wygląda jak nowe :> ) [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 22:43 _________________________________________________ Slaweq już sam do mnie sms-ował ażeby mu wysłać adres strony a4 już w tym moja sprawa ażeby brał czynny udział na forum
  10. jesteśmy :> rodzina Rzeszowska (a4) nam sie powiększy, kumpla namówiłem ze jeśli ma kupić auto to tylko audi i właśnie wczoraj to tez uczynił, pozwoliłem sobie go już zaprosić na najbliższy spot Rzeszowski ( a4 avant,rok 98' 1,9-90KM el.szyby przód tył korby klimatronik,brązowa skóra itd.itp oczywiście I właściciel(kobieta) i nie bity :polew:
  11. marinero Jak zwał tak zwał ale z tego co piszecie to Szuder zaprzyjaźniał się również z schodami ( pewnie ta ostatnia przyjaźń wyszła Mu wtedy na dobre ) :polew:
  12. uuuuuuuuu SZUDER czego to ja sie tu doczytałem, to już na schodach Cie sponiewierało ? :kox:czyli jednym słowem pokazałeś w Wiśle jak Podkarpacie sie bawi moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach :polew: sokol daj mu spokój , szuder pewnie nawet nie pamięta jak usypiał na schodach
  13. oj jeszcze bardziej mi szkoda ze mnie tam nie było bede to pewnie jeszcze długo pokutował
  14. elmo zaspałem z tematem byłem w pracy i akurat zrobił mi sie ruch jak cholera wiec nie mogłem sledzić aukcji szkoda no ale cóż trudno dzięki Dawid za chęci
  15. ale cisza aż wstyd ze sie tu nic nie dzieje
  16. elmo Ojcies prowadzący wraz z Slawkiem łoją juz tam w Wiśle i to pewnie nie wino mszalne ale cos mocniejszego
  17. miłej zabawy w Wiśle
  18. szuder gratki za lampy
  19. Iverson co ty mówisz o jakiej żaróweczce? Chyba miałeś na myśli żeby Slaweq przypomniał Angeli o flaszeczce , a najlepiej to nie jednej :>
  20. Skoro wszystko gotowe to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pożyczyć bezpiecznej drogi i miłej zabawy w Wiśle
  21. ANGELA jak tam przygotowania do Wisły ? wszystko już gotowe ?
  22. wszyscy angela zapracowani, siedzą w pracy i zarabiają pieniążki na udoskonalenie swoich na sezon wiosna/lato
  23. ykk słabo Ją widać i trochę za bardzo sie zubierała jak by to nie mogła w samej bieliźnie zapozować
  24. szuder i co mają kolesie jakieś spotkania z tego klubu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.