Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. GM odpowiedział(a) na amati88 temat w Audi A4 B5
    witaj może sie myle , ale wydaje mi sie ze rocznik tu nie ma rzadnego znaczenia bo ja mam rok 95' i mam składane jak i dzieloną tylną kanape z podłokietnikiem
  2. widzisz Sławku ze do Tomka to nie przemówiło napiszmy mu ze będą dupeczki .....
  3. [br]Dopisany: 09 Maj 2008, 02:57 _________________________________________________ja
  4. Zgadzam się z przedmówcami kozacka :th:
  5. Sztywne mosty są wdzięczniejsze :> :> :>
  6. Obecnie wypadłem troszeczkę z tematu 4x4 (chroniczny brak czasu) ledwo co z czasem wyrabiam na spoty z a4 , ale jeśli już znajdę chwile na wypad to obecnie śmigam samurajem [br]Dopisany: 07 Maj 2008, 01:29 _________________________________________________Samuraj 1,3 mały chudy ale wariat :polew:
  7. Witam każdy z nas chyba lubi od czasu do czasu posiedzieć w lesie Tu link do fotek z naszego ”mini-klubu” Rzeszowskiego http://www.4x4club.pl/
  8. wart było pośmiać
  9. padac nie pada, :laghing2: :laghing2: :laghing2: ale leje[br]Dopisany: 04 Maj 2008, 12:23 _________________________________________________Jest nadzieja coś się przejaśnia (mam nadzieje ze to nie tylko mi)
  10. Panowie nie bójmy się deszczu !!!
  11. zgłaszam swoją obecność na spocie , aczkolwiek bede po weselu
  12. ciesze sie ze jednak bedziesz slawgu, czyli spot rozpoczyna sie o 15 pod UW i koniec mieszania
  13. myć ? czy nie myć ? oto jest pytanie ...........
  14. miro_x na serio sam osobiście widziałem to zdjęcie tez byłem niesamowicie zaskoczony
  15. szogun0 dzięki za info [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 10:24 _________________________________________________Panowie co do radaru to powiem wam że cwaniaki ustawiają radary na przeciwległy pas i robią zdjęcia zadku , sytuacja taka miała miejsce np. 26,03,08 w Kraczkowej a 10 ego tego miesiąca przyszło wezwanie, cóż za szok kumpel przeżył jak zobaczył tylną klapę swojego samochodu i nie jest to kit osobiście wczoraj widziałem to zdjęcie (co prawda jechał zaledwie 86 km aczkolwiek 200 zł piechotą nie chodzi )
  16. Jeżdżę od wczoraj zdecydowanie wolniej i dlatego też tyle trwał mój powrót do domu (7km od centrum) :>[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 09:58 _________________________________________________Mam zapytanie czy ktoś z was może wie czy "żarówki" podświetlające zegary są takiej samej mocy jak te które podświetlają panel klimatronika ?( połowa prędkościomierza mi się od wczoraj nie podświetla tak od 80-do 180km) podejrzewam jest to wina "żarówki" i ze są to te same, ale dobrze gdyby ktoś z Was mi to potwierdził.
  17. Może się pochwali fotką, ocenimy czy ładnie wyszedł. Mam nadzieję że ew. nie będzie droga. Cholera akurat w niedzielę jak człowiekowi się najbardziej śpieszy ?Mam nadzieje, że dobrze wyjdę to dam sobie do paszportu niema tego złego (chyba do paszportu Polsatu) :gupek2:
  18. własnie dzis sie dowiedziałem ze kolejny kumpel kupił A4 oglądalem ja i powiem wam ze ładny avancik 1,9 tdi z podkręconym motorem obiecał ze jak znajdzie czas to zaglądnie na spota w niedziele :th:
  19. to na którą w końcu jutro ? to może ze względu na jutrzejsze wyścigi spotkamy sie na 15 ?
  20. zgadzam sie z TOBĄ ankieta ankietą a my i tak zrobimy swoje :th:
  21. Ustalmy plan spotkania na niedziele bo nikt tego za nas nie zrobi (tym bardziej ze Ojca prowadzącego - Szudera i Slawqa nie będzie )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.