Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. ja zazwycza tak wracam do domu :) w końcu młodosc sie ma jedną
  2. Slaweq cos w tym musi byc :> [br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 04:45 _________________________________________________ekipa siedzi cichutko bo spot sie zbliża
  3. od strony oparcia siedzenia podnies połke do góry (musisz delikatnie szarpnąć sa tam trzy "kołki" zatrzaskowe) pociag do siebie (oczywiście jak masz 3-je swiatło stopu to go wczesniej rozłącz
  4. Slaweq ja mysle ze zamawiac bo 2008 r juz tuz ,tuz kto bardzo by chciał to juz by sie okreslil pozdrawiam i pamietaj ze ja 50 sztuk :> [br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 12:36 _________________________________________________ ja takze sie pisze na 8.12.07
  5. ja takze jestem zainteresowany 50 - sztuk
  6. Szuder dzieki za foty wszystko działa ok[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 18:42 _________________________________________________ykk powodzenia ja juz przegladam galerie zdjec z Tarnowa
  7. ja takze juz pobieram 88% juz mam :>
  8. miałem okazje widziec" ja "( ) na zywo panowie naprawde piękna
  9. Slaweq to zapewne był taki zarcik ze strony kolegów
  10. ykk ok kończymy ten temat
  11. dzieki a tak szczerze to i tak sie juz czułem zaproszony jako człowiek z klubu :polew:
  12. podczas jazdy po miescie szuder juz cos ustalił na cb odnosnie slawqa, ale jak cos to niech sam o tym wszystkich poinformuje :> (slaweq na szczescie nie mial radia )
  13. ja sprawdzam i tylko slaweq sie postarał i zdjecia juz sa gratulacje ale wierze takze w szuder-a
  14. a ja mam jeszcze letnie kapcie znowu mnie zima zaskoczyła prawie jak drogowców co rok :polew:
  15. :drool: koledzy coż za poswiecenie nie musicie dla mojej osoby zmieniac ewentualnego terminu mini mini spota ale miło SZUDER ze próbujesz dograc odpowiednia date i godz. dla nas wszystkich. pozdro
  16. osobiscie mam zimówki 195/65 15' i jestem z nich zadowolony bynajmniej w duzym sniegu kola mogą sie obracać do tego wszystkiego mamy przeciez quattro z tym ze praw fizyki nie oszukamy z hamowaniem czy czy tez nie jest podobnie. pozdrawiam
  17. SZUDER[ co do spotkania w piatek to ja koncze prace po 20-ej wiec na 19 ta sie nie wyrobie ewentualnie w czwartek koncze po 17 ej jesli cos to spotkaj sie z "Slawqiem" omówcie co gdzie i o której a ja sie tego wszystkiego dowiem od Was tu na forum pozdrawiam
  18. Angela no prosze powiedz ze ty tez masz 5 min na Podpromie :> :polew:
  19. ja takze mam 5 min na podpromie ale dopiero po 17 ej koncze prace :polew:
  20. tez rozważam zakładanie kołpaków na zimę ten wzór jest w miare tez go biore pod uwage (wg mnie jeden z lepszych z oferty )ale niestety zawsze to bedzie tylko kołpak. wszystko to kwestia gustu ja jeszcze zastanawiam sie nad :http://moto.allegro.pl/item267654405_kolpaki_audi_14_15_16_warszawa_cena_za_komplet.html .pozdrawiam
  21. Dziekuję za wpis na listę :rolleyes:w takim razie nic innego mi nie pozostaje w tej chwili jak tylko przygotowywanie sie do wyjazdu :> widze ze zadecydowano juz za mnie no i dobrze ,teraz tylko zeby nic nie wypadło mi na 24.11.07 Pozdrawiam (wszystkich z pod znaku )
  22. Ja bede sie starał wygospodarowac wolna sobote w pracy,ale jak na chwile obecna nie jestem w stanie sie okreslic na 100 %- choc nie ukrywam ze bardzo chetnie bym pojechał ,jesli cos to bedziemy panowie w kontakcie.pozdrawiam
  23. brawo :oklaski: ciesze sie zawsze to o jedno bedzie wiecej ,trzymam za słowo, w takim razie do zobaczenia na kolejnym spocie Rzeszowskim
  24. Witaj "slaweq" autko bardzo ładne szkoda tylko ze nie zjawiłes sie na spocie w sobote ,poogladalibysmy ja zna zywo :> moze zaglądniesz na kolejny spot .Pozdrawiam
  25. brawo "harylog" sa pierwsze zdjecia z tego spota pierwsze i pewnie jedyne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.