Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja zazwycza tak wracam do domu :) w końcu młodosc sie ma jedną
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq cos w tym musi byc :> [br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 04:45 _________________________________________________ekipa siedzi cichutko bo spot sie zbliża
-
[B5 AFN] Jak sciągnąć tylną półkę z podszybia ?
od strony oparcia siedzenia podnies połke do góry (musisz delikatnie szarpnąć sa tam trzy "kołki" zatrzaskowe) pociag do siebie (oczywiście jak masz 3-je swiatło stopu to go wczesniej rozłącz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq ja mysle ze zamawiac bo 2008 r juz tuz ,tuz kto bardzo by chciał to juz by sie okreslil pozdrawiam i pamietaj ze ja 50 sztuk :> [br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 12:36 _________________________________________________ ja takze sie pisze na 8.12.07
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja takze jestem zainteresowany 50 - sztuk
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Szuder dzieki za foty wszystko działa ok[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 18:42 _________________________________________________ykk powodzenia ja juz przegladam galerie zdjec z Tarnowa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja takze juz pobieram 88% juz mam :>
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
miałem okazje widziec" ja "( ) na zywo panowie naprawde piękna
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Slaweq to zapewne był taki zarcik ze strony kolegów
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk ok kończymy ten temat
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzieki a tak szczerze to i tak sie juz czułem zaproszony jako człowiek z klubu :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
podczas jazdy po miescie szuder juz cos ustalił na cb odnosnie slawqa, ale jak cos to niech sam o tym wszystkich poinformuje :> (slaweq na szczescie nie mial radia )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja sprawdzam i tylko slaweq sie postarał i zdjecia juz sa gratulacje ale wierze takze w szuder-a
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ja mam jeszcze letnie kapcie znowu mnie zima zaskoczyła prawie jak drogowców co rok :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:drool: koledzy coż za poswiecenie nie musicie dla mojej osoby zmieniac ewentualnego terminu mini mini spota ale miło SZUDER ze próbujesz dograc odpowiednia date i godz. dla nas wszystkich. pozdro
-
[B5 ABC] Jakie felgi do B5 2,6 V6?
osobiscie mam zimówki 195/65 15' i jestem z nich zadowolony bynajmniej w duzym sniegu kola mogą sie obracać do tego wszystkiego mamy przeciez quattro z tym ze praw fizyki nie oszukamy z hamowaniem czy czy tez nie jest podobnie. pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SZUDER[ co do spotkania w piatek to ja koncze prace po 20-ej wiec na 19 ta sie nie wyrobie ewentualnie w czwartek koncze po 17 ej jesli cos to spotkaj sie z "Slawqiem" omówcie co gdzie i o której a ja sie tego wszystkiego dowiem od Was tu na forum pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela no prosze powiedz ze ty tez masz 5 min na Podpromie :> :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja takze mam 5 min na podpromie ale dopiero po 17 ej koncze prace :polew:
-
KOŁPAKI na zimę
tez rozważam zakładanie kołpaków na zimę ten wzór jest w miare tez go biore pod uwage (wg mnie jeden z lepszych z oferty )ale niestety zawsze to bedzie tylko kołpak. wszystko to kwestia gustu ja jeszcze zastanawiam sie nad :http://moto.allegro.pl/item267654405_kolpaki_audi_14_15_16_warszawa_cena_za_komplet.html .pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziekuję za wpis na listę :rolleyes:w takim razie nic innego mi nie pozostaje w tej chwili jak tylko przygotowywanie sie do wyjazdu :> widze ze zadecydowano juz za mnie no i dobrze ,teraz tylko zeby nic nie wypadło mi na 24.11.07 Pozdrawiam (wszystkich z pod znaku )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bede sie starał wygospodarowac wolna sobote w pracy,ale jak na chwile obecna nie jestem w stanie sie okreslic na 100 %- choc nie ukrywam ze bardzo chetnie bym pojechał ,jesli cos to bedziemy panowie w kontakcie.pozdrawiam
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
brawo :oklaski: ciesze sie zawsze to o jedno bedzie wiecej ,trzymam za słowo, w takim razie do zobaczenia na kolejnym spocie Rzeszowskim
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Witaj "slaweq" autko bardzo ładne szkoda tylko ze nie zjawiłes sie na spocie w sobote ,poogladalibysmy ja zna zywo :> moze zaglądniesz na kolejny spot .Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
brawo "harylog" sa pierwsze zdjecia z tego spota pierwsze i pewnie jedyne.