Treść opublikowana przez GM
-
[B5 ADP] stuki przy ruszaniu
witam mam bardzo podobne objawy ale mam ten stukot w prawym tylnym kole i tez nikt nie potrafi mi tego zdiagnozowac ,sa dni ze jest ok(cisza),a sa i takie ze mi juz nerwy puszczaja(jak jade to sie ludzie oglądaja )-taki hałas,sam juz nie wiem czy to zawieszenie czy cos z napedami (quattro) z góry dzieki za ewentualne uwagi-pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam,czyli mam rozumiec ze data 27.10.07 godz. 15-ta to aktualna sprawa ? oczywiście obecność obowiązkowa!!!!!
-
[B5 ABC] Moje A4
Przychylam sie do opinii schiller-a wrzuć wiecej fotek (ogólnie OK) pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder miejmy nadzieje ze to nie tylko obietnice ze strony kolegów :afro:z , ale rzeczywiscie dotrą na spota ,pozdrowionka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja osobiście w ten odpadam (13/10/07) ale na 27-ego jak najbardziej sie pisze.pozdrawiam
-
ja rozroznic lampy europejskie od anglikow
mam pytanko do suchys4 po zamontowaniu co było nie tak ? i z którego roku ten twój kumpel ma to autko (bo napewno wiesz ze lampy po II lifcie domagaja sie podmiany kabli w kostkach jezeli masz audi z 95') pozdrawiam
-
CB radio UNIDEN a prawo...
takze mam takie radio i zadnych z tego tytułu nie miałem problemów przy kontroli ,radio mam bez homologacji (zakupione w latach 90' i nie spełniało norm było za mocne czy cos takiego a z tego co słyszałem to jak narazie nic im do tego i choc by chcieli to nic nie moga zrobic) teraz hohologacja podobno jest niepotrzebna -pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak na chwile obecną tez sie pisze na 27.10 zobaczymy co dalej (mam nadzieje ze bedzie nas wiecej niz trzech na tym spocie ) tak sobie mysle czym by mozna było zmobilizowac ludzi do przyjazdu - moze jakies darmowe talony na paliwo dla uczestników tego spot-a? pozdrawiam wszystkich z
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam !!towarzystwo cos cichutko siedzi (posprzedawaliście samochody czy co ?) ,moze ustalimy jakąś date ewentualnego spotkania ? Pozdrawiam
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
witam takze jestem zwolennikiem :audi:quattro przy silniku 2.6 V6 srednie spalanie 12,5/14,5 moze ktos powie ze sporo ,ale wg mnie warto.Pozdrawiam
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
witaj moze kiepska jakosc paliwa( skoro to tylko na mrozie) miałem jednego razu podobny przypadek zatankowałem zupełnie przypadkowo na nieznajomej"stacji paliw ......" ale problem nigdy póżniej sie juz nie ponowił (pod warunkiem ze juz tam nie takuje ) pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jaka jest różnica miedzy radiem z europy(polski) a z USA ???
jest problem z tym ze nie złapiesz wszystkie stacje radiowe radio z usa "lapie nieparzyste wartosci ale da sie to scierpiec sam mam taki w pozdro
-
[B5 ADP] Wyświetlacz temperatury od klimatronica nie działa
jezeli chodzi Ci o wymiane żarówek w panelu climatronika to o ile sie nie myle sa 4 SZT. 12V 1.0W oryginalme OSRAM (zamienniki ALBA ) musisz wymontowac sterownik i znajdziesz je w gornej "sciance" panela
-
[B5 ABC] Co sądzicie o takim zestawie ??
Witam Gajzer jak mozna prosić zrób fotke autka z tymi tylnymi lampami .pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Tom-68- w "rodzinie"
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
pierwsze co to zakupiłem a poźniej podobnie jak wiekszosc przez www.google.pl
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
tez miałem ten sam problem ze panel klimatronika był w trybie awaryjnym i migał ok 1-2 min -po odpaleniu silnika(dmuchał tylko na szybe), trzy razy poprawiałem luty i nic z tego wszystko działało ok miesiaca i problem sie ponawiał ,wyskoczył błąd ze klapka na podszybiu sie przycina i dlatego tez rozkodowywało panel climatronika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w "rodzinie"
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
witaj grippen moze sie myle ale wg mnie II lift bedzie najlepszy ,ewentualnie zastanawiał bym sie nad lampami które zaprezentował ykk (całkiem ciekawe)w sumie twoja kasa - twoja decyzja to Tobie sie musza podobac i bedzie ok pozdrawiam
-
Ostatni łikend wakacji
widze ze wszystkich jedno łączy wiec ja tez sie nie bede wyłamywał ,ostatni weekend spedzam na rajdzie 4x4 Czarnorzeki - pozdrowionka (oczywiście mojej nie topie w bagnie) :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
CHETNY TO I JA JESTEM Z TYM ZE AKURAT TAK WYPADŁO ZE NIE BEDE W STANIE SIE JUTRO ZJAWIC ALE BACZNIE SLEDZE LOSY TEGO SPOTA .POZDRAWIAM I ZYCZE UDANEGO SPOTKANIA "LUDZI Z POD ZNAKU :audi:"
-
[B6 AWX] Numer modulu komfortu
podobno jest tak właśnie jak kolega MACIEK mówi ,ja takze mam ten sam problem i tez poszukuje sterownika 8D0
-
[B5 ABC] Stukot w tylnym kole (quattro)
różnie tak naprawde nie ma zasady jest dzien ze stuka kolejny nic nie słychac aczkolwiek jest to denerwujące,moze sie mylę ale mam niekiedy odczucie ze w chwili stukania wyrzucając na "luz" jest troszeczke ciszej najbardziej słychac tak od momentu ruszania do 70 km,później im wolniej jade tym bardziej ten stukot sie nasila -niewiem czy to istotne ale od początku miałem cos takiego ze po nocy (kiedy to autko stało) ruszając dynamicznie na wstecznym jest takie "pyrkotanie" w tylnym zawieszeniu ale to tak naprawde jest zupełnie inny odgłos i podobno to normalne,przy ponownym cofaniu nie ma juz tego odgłosu ale zadaje zagadki z góry dzieki za info
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak jak pisałem ja raczej sie nie zjawie ,ale bede próbował do ostatniej chwili cos wymyślec chocby nawet po to zeby wpaść na 15 min ,mam nadzieje ze spot sie odbedzie i przyjedzie kilku wiernych klubowiczów
-
[B5 ABC] Stukot w tylnym kole (quattro)
witam ponownie,szukałem przez wyszukiwarke ale tam znalazłem tylko odnosnie przedniego zawieszenia (mozna powiedziec ze standardowy problem ) ten mało przyjemny stukot jest słyszalny w kabinie jak i na zewnątrz ale na zewnątrz oczywiście jest głośniejszy zaobserwowałem także ze w chwili kiedy uniose auto na podnośniku (do mometu ze koło oderwie sie od ziemi ) stukanie mozna powiedziec (ale nie zawsze ) ustepuje takze winikało by ze moze cos z zawieszeniem ? fakt ze jest to quattro i martwi mie to ze moze cos z tymi napedami jest nie halo jeszcze raz dzieki za ewentualne uwagi. pozdrawiam