Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. jak dla mnie ori zawsze będzie ori nie mówię że inne są złe ale ..........oryginalne to jest to :th: :th: w końcu chyba sztab ludzi myślał kilka lat temu nad tym jaki wzór będzie najodpowiedniejszy dla tego auta
  2. też mi się ten wzór podoba :th:troche mniej cena :> :>
  3. Sławek sprzedaj swoje i kup z 94 roku (z najuboższym wyposażeniem) w tedy to dopiero będziesz miał pole do popisu :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 01:06 _________________________________________________A tak serio to myślę że jeśli potrzebujesz coś zmienić w swoim autku to faktycznie możesz pokombinować coś ewentualnie z felami
  4. Co do zmian Wszyscy się starzejemy a moje audi powoli młodnieje :polew:, co prawda nie wielkie zmiany ale zawsze coś
  5. Ty bystrzaku :tongue4: :>
  6. ok :> czytasz w moich myślach
  7. I oby tak było bo oczywiste jest, że im więcej ludków (i oczywiście na spocie ) to tym lepiej[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:16 _________________________________________________ Najpierw musze zaplanować podwyżkę w pracy, a potem mogę zaplanować zmianę lamp, a tak poważnie to pewnie teraz w kolejności pierwsze co to właśnie lampy będą do zmiany
  8. Też mam taką nadzieję ze ekipa dopisze :th:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:10 _________________________________________________W końcu wid ujemy się tak rzadko bo tylko raz w miesiącu [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:11 _________________________________________________Podejrzewam ze co niektóre osoby może mobilizować przyjazd po odbiór gadgetów klubowych
  9. Zgadzało by się to co piszesz jestem dziś już w domu ( o dość nietypowej porze jak dla mnie ) postanowiłem wrócić dziś wcześniej aby ożywić wątek Rzeszowski :polew:
  10. Hello „ klubowicze ” co tu taka cisza :gwizdanie: ? już tylko tydzień do pierwszego grilla na ziemi Rzeszowskiej , w takim razie ponawiam zapytanie Slawqa : Jeśli nikt się nie zdeklaruje ze przywiezie grilla, to ja sam zorganizuje "autobuso-bar "z giełdy ZAŁĘŻE w którym to można kupić kiełbaskę z piaskiem który to zajefajnie trzeszczy między zębami także chyba tego nie chcecie ? jeśli ktoś z was miał okazje taką kiełbasę jeść to chyba wie o czym mówię :polew:
  11. szogun0 ok w takim razie przyjadę i wstrzymam sie z cięciem przewodów jak narazie przy skręcie mrugam wstecznym a cofając mam dwa kerunki :polew: (tylko gdzie mam przyjechać ? rozumię że miałeś na myśli przyjazd na spot 6.07.08 )
  12. GM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: czaj Baske
  13. to już wiem kto mi te żarówki z nich powykręcał [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 01:03 _________________________________________________Powiedz szczerze że pomagałeś je rezać w nocy na parkingu
  14. Pytałem i powiedział ze nie bawił się w „ wypinkę” tylko cięcie, podmianka i lut[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 00:56 _________________________________________________Pewnie też tak zrobię, ale nie daje mi to spokoju wydawało mi się że to najmniejszy problem a okazało się zupełnie odwrotnie [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 00:57 _________________________________________________"Jerzu" ok tylko proszę nie idź teraz do autka tego sprawdzać poczekam do jutra :> :>
  15. ykk ok. to wiem które przewody podmienić, ten wątek znalazłem, tylko mam problem jak te przewody wypiąć czy w ogóle jest taka opcja ? to tutaj jest nie opisane jak to uczynić (może to nie jest jakiś wielki problem, ale ja mam z tym jakąś dziwną walkę )
  16. Witam , może i już ten temat był, ale nie udało mi się tego nigdzie odnaleźć ,moje zapytanie jest odnośnie kostki tylnych lamp, czy ktoś może z was przekładał przewody w kostce ? (przekładka w celu podmiany kabla światła wstecznego z kierunkiem – wymiana lamp-tył na II lift ) teoretycznie według mnie jest to możliwe ( plastikowa obudowa kostki otwiera się w pół ) i co dalej ? próbowałem na wszystkie możliwe sposoby wypiąć przewód i nic, w ostateczności zastanawiam się nad przecięciem tych dwóch przewodów, podmienienia ich, a następnie polutowania . jeśli komuś z Was udało się poprzekładać te przewody to prosił bym o wskazówki gdzie trzeba podważyć ażeby je wypiąć. Z góry dzięki - pozdrawiam
  17. no to kox zapodaj jakiekolwiek foty
  18. miro_x a pozostałe już przydymione ?
  19. masz racje fajny bo jeden z nielicznych w który to nie musiałem iść do pracy :polew:, dlatego też mogłem uczestniczyć w spocie A4, a póżniej na żużlu
  20. tak był ale speedway Unia Tarnów- stal RzeszówMarma - chłopaki mieli zgrupowanie przed meczem który to odbył sie o 19-ej (oczywiście wygraliśmy )
  21. Nie dziwne ze się wk....łeś sam nie wiem jak bym zareagował, widzisz kamień to kamień (widocznie przeznaczony był dla mnie) ale twój klocek drewniany to ewidentna bezmyślność i głupota kolesia który to wiózł i nie zabezpieczył ładunku (bo podejrzewam ze z tamtąd wziął się on na ulicy )
  22. Mnie także tam dziś nie będzie –praca ,ale pogodę coś nie pewną mamy, także kto wie czy przy wielkich opadach deszczu zawody nie zostaną przeniesione na inny termin ( ze względu na bezpieczeństwo oczywiście )
  23. ale tu cisza :gwizdanie:
  24. prawdopodobnie ja, dziś wieczorem bede juz wiedział na 100 %
  25. Iverson sorka ,ale plany w ostatniej chwili mi sie pozmieniały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.