Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. :polew: :polew: A Ty co się tak cieszysz? Na spocie byłeś? :>[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 23:24_________________________________________________No i dzieci poszły spać offline:confused4: pewnie że byłem
  2. Mi to rybka , ja mam wszystkich na miejscu także jak najbardziej mogę sie zjawić, ale rozumię że co niektórzy mągą wyjechać,alllleee ! może i z tego tytułu nas ktoś odwiedzi z poza naszych okolic
  3. moge to zrobić aczkolwiek pomyslałem że to bez znaczenia bo i tak są zdjęcia wcześniej z naszymi blachami ( albo to jakieś złudzenie, mnie przesladuje)
  4. <a href="http://pl.tinypic.com" target="_blank"><img src="http://i35.tinypic.com/29bm4wn.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 23:43_________________________________________________pozostałe zdjęcia w : Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
  5. 7.09.2008 :> http://i37.tinypic.com/2moau07.jpg http://i34.tinypic.com/icnuyg.jpg http://i38.tinypic.com/2evrdav.jpg http://i38.tinypic.com/25i5i51.jpg
  6. pogoda git , bede sie starał wyskoczyć na chwile z pracy
  7. ja się nie będe wypowiadał bo sam jeszcze nie wiem czy zdołam się zjawić ,ale bede próbował , jeśli mogę zasugerować to wydaję mi się ze w przypadku deszczu to standardowo najlepiej byłoby pod Galerią Rzeszów
  8. witamy witamy jak Ive już po modach ?
  9. będę się starał , bo już czekam i czekam na spota a tu dowiaduję sie w ostatniej chwili że musze iść do pracy szlak , tak czy tak będe się starał wyskoczyć na chwile ok 16-ej pozdrawiam
  10. w takim razie gratki czekamy na foto
  11. w czarnym aucie mogą ciekawie wyglądać, co do przekładki to podejrzewam że bez większego problemu p&p (raczej bez zmieniania pinów) rozłożenie swiateł jest takie jak w lampach z I liftu, po II lifcie lampy miały odwrotnie kierunek z wstecznym i tam jest potrzeba podmianki w kostce. powodzenia jak się zdecydujesz zapodaj fotki - ocenimy pozdrawiam
  12. uuu Ive rezanko się szykuje , idzie zima moc się przyda
  13. witam sam też w ostatnim czasie nabyłem ten olej/płyn , ale w sklepie motoryzacyjnym w cenie 21zł także zastanów się czy Ci się opłaca płyn 18zł + koszty przesyłki > 21 zł :> poszukaj u Siebie w sklepach, co do płynu jest to podobno najodpowiedniejszy płyn do audi pozdrawiam
  14. człowiek nie wielbłąd jeść musi , także jak w okolicy planujecie wypad , to postaram się wyskoczyć z Wami na obiad, ale podejrzewam że Wy raczej gdzieś w centrum się ustawicie więcej miejsc z dobrym jedzonkiem pozdro i już życzę smacznego :> :>
  15. A co dużo CI pali ?? chyba tyle co powinien (krótkie przejazdy- cykl miejski- silnik jeszcze dobrze się nie zagrzeje a ja już jestem u celu i go gaszę - (spala +-14,3l/100km ) a tak swoją drogą to był żart że pracuję w sobotę na Pb
  16. co zrobić takie życie (paliwko drogie ,musze urobić siana )
  17. jak będziesz w okolicy to zapraszam Was bede w pracy ;( (zawsze to szybciej czas minie
  18. ja tak się zastanawiam, obserwuje czy ktoś zgłasza się na wyjazd i widzę ze nie ma chętnych z Rzeszowa i okolic
  19. GM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    możliwe że już było : W celu rozproszenia nudy podczas dlugiego lotu (wakacyjnego, biznesowego): 1. Wyjmujemy laptopa z torby i kladziemy na kolanach; 2. Powoli i spokojnie otwieramy go; 3. Wlaczamy; 4. Upewniamy sie, że ciekawska osoba obok nas patrzy na ekran; 5. Właczamy Internet Explorer; 6. Zamykamy oczy, wznosimy głowe ku niebu i poruszamy bezgłosnie wargami; 7. Bierzemy głeboki wdech i klikamy na nastepujący link: http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. Upajamy sie widokiem miny osoby obok! i wreszcie coś się dzieje...
  20. podobno włascicielem jest ten kolo co pisze inco , tak na marginesie wim ze ma jeszcze Bentley Continental GTC - KABRIOLET
  21. jest tak jak pisze Dibo ja mam to już za sobą
  22. filmik ok szkoda tylko że zakończył się spot wrześniowy i nagle zapadła cisza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.