Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] olej do wspomagania


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. chciałbym zasięgnąć opinii przed zakupem. Muszę uzupełnić olej do wspomagania. Posiadam Audi A4 B6 z 2002 z kodem silnika AKE. Na zbiorniczku mam zapis : Use only mineral hydraulic fluid G 002000

Z tego co wyczytałem na forum, to juz go nie produkują, a ten, który widnieje na aukcji, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=437849825&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

to podobno zamiennik, ale wiekszość go stosuje.

Polecacie zakup tego oleju?

Z góry dzięi za opinie

POzdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sam też w ostatnim czasie nabyłem ten olej/płyn , ale w sklepie motoryzacyjnym w cenie 21zł także zastanów się czy Ci się opłaca płyn 18zł + koszty przesyłki > 21 zł :> poszukaj u Siebie w sklepach, co do płynu jest to podobno najodpowiedniejszy płyn do audi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za litr takiego FEBI M6162 płaciłem u siebie 20 zł. I jest w prawie każdym sklepie motoryzacyjnym :]

Sam robiłem dolewke jakiś tydzien temu bo pompa sie odzywała.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej jest produkowany tylko ma nowe oznaczenie i jest gęściejszy od tego zamiennika oferowanego przez Febi. Polecam oryginalny ponieważ sam wymieniłem u siebie na tego Febiego i wspomaganie zaczeło gorzej pracować po wymianie na oryginalny wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej Total Fluide LHM OLEJ HYDRAULICZNY PSA NR.B712710 MINERALNY MIESZALNY Z ZIELONYM

To ten? Według hurtowni jest zamiennikiem Febi 06162 cena jak za febi 20zł. Bo jeszcze jest Total LHM plus.

Ja spróbuję tego LHM praca wspomagania mogłaby być lepsza. Kierownica powinna lżej chodzić.

Edytowane przez VTG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...