Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. Tygrysiczki nie można określać jako "przyszłą". Na spocie była juz dawno temu i każdy z większym stażem ja zna zdjęcie podglądowe na grillu :naughty: jak zajada kiełbachę ( 9-te zdjęcie - zdjęcia z 25.04.2010)
  2. Grzegorz trafiłeś na zagorzałego fana DiODY, tak więc oczywiste że mech15 odgadł .
  3. Stefani Germanotty- pseudonim artystyczny - Lady GaGa :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 18:12_________________________________________________ :mysli: :mysli: ale to nie zespół
  4. Michaś spot planowo jest 11-ego, ale chłopaki coś wspominali o spotkaniu w tygodniu 5.12.2011, ale czy dojdzie do skutku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ogólnie cisza w tym temacie
  5. Michałek jeszcze raz gratulacje zakupu :cool1: na wiosnę ładne kółko itd.
  6. :polew: Piotruś to 5-go o 6-ej rano
  7. ja na tak ( tylko kiedy ? )
  8. :mysli: może i ja wezmę ślimaqu nie ma cię na liście ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0 zamawiałeś już , czy ewentualnie zrobimy zbiorcze zamówienie ? :naughty:
  9. Witaj Szymon w klubie
  10. :polew: :tongue4: wiem,wiem powiesz że to literówka , a to zapewne Tobie paluch zamarzł i "Z" nie masz jak na klawiaturze przycisnąć :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:38_________________________________________________ Grześ żartuje
  11. .......... kto Grzesiu zmarł ???
  12. :kox: :kox: :kox: ......... coś się zaczyna w klubie dziać , spot na tygodniu jaja miażdży :wink4:
  13. Bierz .... OKAZJA :gwizdanie: Z tego co pamietam to wisi od wiosny A możecie mi powiedzieć jak laikowi dlaczego wisi od wiosny i nikt go nie kupuje? za 27k to przecież ja za B6 dałem więcej! o co kaman, tam jest jakaś homologacja na ciężarowe to pewnie cena netto? :mysli: ..... a moze autko jest jeszcze w leasing-u i pozostaje jeszcze kredyt do splaty
  14. Witaj w klubie
  15. rozmawiałeś z shark-iem
  16. ale za to jakie udane wyjścia bania jeszcze do wieczora następnego dnia ooooooo :kox: -to fakt, przyznaje racje- zawsze na grubo......
  17. ja jestem otwarty na wszelkie propozycje ..... no prawie wszystkie [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:07_________________________________________________no coz, z nasza ekipa rzeszowska juz tak jest............. jesli przyjdzie co do czego, to w efekcie max 3/4 osoby biora w tym udzial np: -wyjazd do Tarnowa 4 osoby - spot Bukowina - 3 osoby - wyjscie na piwo 3 w porywach 4 ludki - ustawka na zdjecia na miescie :gwizdanie: - itd. ....... ale ok , ja jestem za tym , a zeby juz ugadywac sie na lipcowego grilla - moze wypali sorrka za OT
  18. Witamy na forum Audi
  19. Witamy na forum Audi
  20. Pany !!! dzis chyba jest gala boksu na Podpromiu o 18-ej, tak wiec z parkingiem moze byc roznie :gwizdanie:
  21. wow .........BEDE....... [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 12:03_________________________________________________virus , a ty bedziesz ?
  22. bystra bestia :oklaski:
  23. Witaj w klubie
  24. zgadza się , teraz większość czasu moja tam odpoczywa pozdrawiam
  25. Pod ziemią jestem zaledwie średnio ok 2 min. dziennie, jak parkuję auto + jest ten, że nie będzie trzeba w zimie skrobać szyb Powiem tak-są stałe wolne miejsca na parkingu, gdzie rzadko kiedy potencjalny klient jedzie tam parkować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.