-
[B6 AKE] (gaśnie mi samochód podczas jazdy )
juz drugi raz mi zgasł jechałem z 80 km/h nie redukowałem ani nie zmieniałem biegu nie wiem co jest mieliście takie przypadki
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
mój kolega ma audi a3 1.8 t +Q ma 150 ps i pali mu duzo 10-12 przy mieszanej jeździe ale on nie jeździ powoli ... to sie nie martw ze Ci tak pali bo to jest naprawde mało .. pozdrawiam
-
[ALL] CB radio ręczniak - które ??
ja mam takie cb i nie narzekam poręczne szybko mozna podłączyc i rozłączyc . http://allegro.pl/item447040666_cb_radio_alan_42_multi_sklep_warszawa.html
-
[ALL B5] Avant A4 V6 ALF, nowe kolka na zime str.3!!!
ładne autko
-
[B6 AKE] MOJE A4 =$
Witam mam audi a4 2.5tdi 180 ps 2001 rok przejchane 200000tys km . kupiłem je pół roku temu zrobiłem nie całe 20 tys km . powiem szczerze to skarbonka .. na poczontku turbina poszła nastepnie problem z braniem oleju przez silnik , wymiana potencjometru , wymiana wałków rozrzadu , renegeracja głowice , wymiana zaworu , kłopot z regulacja lap (ksenon ) . koszt utrzymania duzy jest tego samochodu ale frajda z jazdy nie zapomniana .................. jak odbiore go od mechanika to wstawie pare fotek
-
[B5 AKN] Problem z odpalaniem na ciepłym silniku - złe rozwiązanie!
mój kolega miał podobny problem weś zobacz czujnik temperatury cieczy chłodzącej pomoze odpięcie tego czujnika ale za każdym razem bedziesz musiał go odpiąc zeby odpalic go jak bedzie ciepły .
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
moim zdaniem 1 l to duzo na 1000km ... dopuszczalna norma to 0.2-0.3 litra oleju [br]Dopisany: 07 Październik 2008, 19:49_________________________________________________a jaki olej jest dobry do 2.5 tdi 180 ps . silnik ma 200000tys przejechane
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
castrol 10w 40 jest tez dobrym olejem . ja chyba mam problem ze szczelnością turbiny nidługo bede wiedział bo oddałem do mechanika .
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
a dopuszczalne splanie oleju w tym silniku 2.5 tdi 180 ps przy przebiegu 200tys
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
mozliwe bo jak samochud jest juz rozgrzany i turbina sie troche uszczelnia to nie dymi .... musze oddac ja na gwarancje
-
[ALL B6] CIĘKO MI GRA Z TYlU subufer audi z roku 2001 (nie sytem bose )
w półce mam go nie jest poszarpany ale bardzo cieko gar ... długo sie bawiłem radyjkiem i ustawiałem ale nic nie dało tylnie głośniki graja cieko z przodu o wiele lepiej . JVC miałem na myśli
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
bialy dymek jak jest zimny puszcza .. mialem klopoty z turbina ale mam ja po regeneracji i nie wiem moze jest ona nie dobrze zrobiona [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 21:08_________________________________________________tez nie dawno zmienilem przeplywomierz to sie odmulil ale dajej bierze olej ..
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
Witam mam audi a4 2.5tdi 180ps 200tys przejchane.. bierze mi 1 l oleju na niecaly 1000tys km ...
-
[ALL B6] CIĘKO MI GRA Z TYlU subufer audi z roku 2001 (nie sytem bose )
WItam mam pytanko czemu tylni seryjnie montowany sobufer w puclce tak cieko mi gra .. radjo mam jvj dobre ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko
AUDI2.5tdi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta