Treść opublikowana przez wodniak
-
[B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
chmielu masz nosa okazało sie ze padł czujnik temperatury, przypadkowa zbieżnośc
-
[B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
ale czy temperatura silnika będzie miała wpływ na prace PD?
-
[B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
po zalaniu do pełna, wyjeżdzeniu połowy i znowu do pełna z dodatkiem specyfiku do czyszczenia pompowtrysków przez kilka dni było ok. Teraz jest problem. Na zimnym silniku pali super na ciełym trzeba dłuuuugo krecic. Jakies sugestie?
-
[B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
wlałem STP pojeździmy zobaczymy. Dzieki za rady. Załuje że nie skonsultowałem się od razu. Poadrawiam
-
[B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
Moze ktos polecić jakis konkretny środek do czyszczenia/smarowania pompowtryskiwaczy?
-
[B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
Witam. Mam pytanie. Moja "mądra" żona zatankowała Audi 1,9 Tdi 115 Km (pompowtryskiwacze). Dopiero co zapaliła sie rezerwa. Cwaniara wlała ok 12 l BENZYNY. Olsnienia dostała od razu na stacji i po radzie koleżanki dolała do pełna ropy. samochód w czasie jazdy działa bez zmian, natomiast czasami ma cięzki odpał. Wyjeździła pół baki i z powrotem do pełna ropą. Jakie mogą być konsekwencje? jest szansa za jak mieszanka sie całkowicie rozrzedzi to wszystko wróci do normy? Poradzcie cos
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
poszukuje oryginalnego pojemnika na lewarek ( w koło) do audi a4 b5 sedan 2000r. od 3 miesiecy szukam na allegro i lipa. Pomocy [email protected]
-
[ALL B6] Jak wygląda podnośnik - lewarek ?
poszukuje oryginalnego pojemnika na lewarek ( w koło) do audi a4 b5 sedan 2000r. od 3 miesiecy szukam na allegro i lipa. Pomocy [email protected]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc. właśnie zmieniam b4 na a4. mam nadzieje ze uzyskam tu duuuzo potrzebnych mi informacji