Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak wygląda podnośnik - lewarek ?


proton2

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem moją niunię bez podnośnika i szkoda byłoby zostać gdzieś na drodze w razie problemów z kołem. Przejrzałem allegro w poszukiwaniu odpowiedniej sztuki, jednak są między wystawionymi lewarkami drobne różnice, a jako, że nie widziałem takiego podnośnika "na żywo", to nie wiem który zakupić.

Znalazłem m.in. aukcję http://moto.allegro.pl/item300437797.html . Czy taki będzie pasował do A4 B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki w B7, także do B6 też będzie pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi zrobić fotke jak jest schowany lewarek do tej skrzyneczki??

Bo kupiłem lewarek ogrinalny i nie potrafie go tak wlożyć aby można było ten pojemnik zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem z włożeniem do skrzyneczki, to prawdopodobnie masz inny. ja też kupiłem auto bez lewarka - załatwiłem sobie inny, ori audi, ale do skrzyneczki również się nie mieści, wiec jeździ na kole zapasowym

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie mecze jak mam go wlozyc spowrotem :polew: :polew: :polew:

Jutro zrobie fotke i wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie mecze jak mam go wlozyc spowrotem :polew: :polew: :polew:

Jutro zrobie fotke i wkleje.

hmmm w sedanie jest inaczej niż w Avancie :) :gwizdanie:

jutro rano postarm sie pstryknąć i wkleje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak z tą fotką bo mnie się lewarek wala bo bagażniku .... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś do czego jest ten taki metalowy "haczyk" i ta plastikowa "rurka"?? :mysli: Wiecie co mam na myśli? jest to razem z lewarkiem i śrubokrętem w tej puszce co jest lewarek schowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastykowa rurka :decayed:

pomaga w natrafieniu na otwory w piaście

jak sciągniesz koło bo np. złapałes kapcia, to ją wkrecasz sobie w miejsce sruby a potem zakładasz koło i plastykowa rurka przechodzi ci przez otworek w feldze co Ci ułatwi trafienie szpilkami w otowry ich przenzaczenia,

przykrecisz dwie czy tam trzy szpilki i sobie odkrecisz tą "plastykową rurke" :naughty: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 20:50_________________________________________________

I jak z tą fotką bo mnie się lewarek wala bo bagażniku .... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

hmmm zapomniałem kurcze :gwizdanie: dziś wkleje fotke moze wyjdzie jakieś zdjecie :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 20:53_________________________________________________Oto obiecane fotki :

c7b9a4e77e32d251.jpg

4ce7d843be6855b6.jpg

62d43b51826317a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w Avancie to jest wypas.. :naughty:

W sedanie to jest dopiero problem wsadzic i ulozyc podnosnik. Jak ktos chce to tez mam fotke z sedana jak to ma lezec.. :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. U mnie nie ma takiego wypasu. Ja mam podnośnik po prawej w takim zamykanym pudełku, a po lewej, w podobnym box-ie, klucze. To wypełnienie z pianki też jest ale spełnia tylko funkcję miejsca na ewentualny hak i dystansu pomiędzy zapasem, a tą przykręcaną plastikową pokrywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma takiego wypasu. Ja mam podnośnik po prawej w takim zamykanym pudełku, a po lewej, w podobnym box-ie, klucze. To wypełnienie z pianki też jest ale spełnia tylko funkcję miejsca na ewentualny hak i dystansu pomiędzy zapasem, a tą przykręcaną plastikową pokrywą.

hmmm pewnie dlatego tak masz bo masz koło zapasowe a Ja nie posiadam takowego tylko zestaw naprawczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapytaj w ASO tam z pewnością mają :naughty:

________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...