Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CORNEK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CORNEK

  1. to kto leci w tą niedziele na wilcze laski 180 km od szczecina na 1/4 mili z pomiarem et, et+rt i v max? klasy są 0-1500 cm3 1500-2000 2000-2500 2500-3500 diesel
  2. 26.09.2010 wilcze laski klasy są następujące: 1. do 1500 2. od 1500-2000 3. od 2000- 2500 4. od 2500 - 3500 5. pow. 3500 6. klasa diesel turbo wg pojemności x 1,7= klasa Zapisy odbywać się będą w namiocie organizatora . Sam plac zlotu gdzie odbywać się będą konkurencje będzie terenem zamkniętym , wiec dopiero po zapisaniu będzie można wjechać autem, wiec prosimy o wyrozumiałość. Start 20 zł. Obecne będą puchary i nagrody. martinez będziesz na wilczych laskach czy makowicach?
  3. "na spotkaniu motoryzacyjny 17.10.2010r.(niedziela) Makowice ,,Bmw On Asphalt - Herbst" Jak przystało na Klub którego pasja krąży wokół jednej z najagresywniejszych aut na świecie, musi być szybko i dynamicznie zatem wszem i wobec ogłaszamy, że zbliżająca się impreza będzie inna od wszystkich. Bardzo długi i wymagający od kierowców nie lada umiejętności tor mający długość kilku kilometrów a także wyścigi na 1/4 mili sposobem pucharowym ale nie tylko. Świetna zabawa w której brać udział mogą wszyscy. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku, tych którzy opanowali swoje auta do perfekcji a także tych z Was którzy dopiero poznają motoryzację i pragną doszkolić się w jeździe!! 1. Motorsport Tor 2. 1/4 mili (system pucharowy) + (drogą losowania) " Makowice 17.10.2010, wspólny wyjazd spod Reala na słonecznym o 8:30
  4. no po prostu bajka wiszę Ci piwo na zlocie
  5. Miałbym prośbę do Kogoś kto ogarnia trochę kompy - tu jest film, czy dałoby się zgrać ten film na dysk i wyodrębnić z niego wyścig od 15 do 24 sekundy?
  6. CORNEK odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    Pokazałem samochód również na forum skody i kilku innych i nie ma tam słowa o tym że chcę go sprzedać, napisałem to jedynie tutaj poneważ kilka osób wyraziło chęć posiadania takiego modelu. Naprawdę jak lubisz komuś wpierać to co Ty myślisz i że to jest słuszne i prawdziwe to mi przykro.
  7. CORNEK odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    :thumbdown: jak niewiesz Pucek to może nie pisz ? na audi a4 klubie jestem od dawna zalogowany, postanowiłem wkońcu pokazać furę szerszemu gronu, coś mnie jednak tchnęło żeby zmienić samochód jeżeli ten się sprzeda, jeżeli nie to będę nim dalej jeździł.
  8. ma być 26 września w wilczych laskach 1/4 mili z pomiarem czasu profesjonalnym, jak chociaż parę osób ze szczecina będzie jechać to ja też się wybieram, no i 17.10.2010 makowice z bmw klubem (będzie bez pomiaru ale dla chętnych 1/4 mili również), tam też lecę,
  9. niewiem jeszcze na ile to prawda ale od kilku osób dowiedziałem się że śniatowa nie będzie ze uwagi na brak kasy, 1/4 mili w szczecinie też została odwołana oficjalnie bo jakiś pozwoleń nie dostali, zostają makowice, pracuje razem z prezesem bmw klubu i tam jak najbardziej impreza ma się odbyć więc najsensowniej będzie się podłączyć :] termin jeszcze podadzą. A co do grilla to sympatyczny pomysł tylko czy frekwencja dopisze...
  10. CORNEK odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    to jeszcze kilka fot: btw fura jest na sprzedaż, przebieg 120 000 prawdziwy, serwisowana od początku do dziś w ASO, wszystko na oryginałach robione. jak ktoś jest zainteresowany to pw
  11. CORNEK opublikował(a) temat w Inne marki
    Długo szukałem auta które będzie w miarę dynamiczne a jednocześnie choć odrobinę praktyczne. Civa właściwie bym nie sprzedawał bo super wyglądał i miał fajne zawieszenie ale 90 KM w EJ9 po prostu było zbyt mało.... Wynalazłem więc takie cudo - Skoda Octavia Combi 1,8T 150 KM & 210 Nm 2001r Elegance Kto trochę siedzi w temacie ten wie, że wariantów 1,8T było kilkanaście i różniły się mocą, osprzętem itp. W moim egzemplażu siedzi bardzo sympatyczny silnik bo dokładnie taki sam jak w montowanych na Niemcy Audi TT. Posiada on turbinę k03s i wtryski 320cc oraz większe kanały ssące w kolektorze podczas gdy zwykłe 1,8T miały turbinę k03 oraz wtryski 280cc. Aktualnie auto ma zmieniony soft i hamownia wypluła 200 KM i 300 Nm. Doładowanie 1,2 bara.
  12. Lista na Kluczewo/Śniatowo/Makowice 1. martinez1980 with Kate terrorist. 2. Djbojus 3. CORNEK
  13. po 1 dziękuję Martinezowi że chciało mu się do mnie pzyjechać z napojami testuje je aktualnie a co do mojego fura to mam na pokładzie k03s + 320cc i program, 200 KM i 300 Nm tu masz pojedynek z bmw e36 323 2,5 R6 z czipem i wydechem, shamowane na 186 KM. Generalnie mocno przypaliłem start więc mi odskoczył ale od 150 km/h do 190 cały czas się zbliżałej czyli myślę że w sprzyjających warunkach atmosferycznych spokojnie do objechania. a tu trochę znęcanie się ale pojednek z Audi A6 2,5 TDI 180 KM Quattro
  14. tyle że w makowicach trzeba miec kontakt no i zapłacić, a kluczewo jest bliżej i za free. Wiadomo że można postać i pogadać, ale jakaś ćwiartka też nie zaszkodzi bo bez tego to okropnie nudno
  15. ja na początku nie skorjarzyłem Audiczki na szczęcie Martinez poznał mnie sympatyczna imprezka, można by zrobić coś podobnego na lotnisku w kluczewie po dstargardem, dużo bliżej niż te makowice i może frekwencja audi by była dobra.
  16. ja jadę, wyjazd wspólny jest jak pamiętam o 8:30 rano spod reala na słonecznym.
  17. Było trochę mniej uczestników niz w planach ale dobre i to Poniżej fotogaleria
  18. denveco akurat ktoś zaproponował środę i okazało się że wielu osobom pasuje..... jak będzie kolejny zlot to zrobimy w weekend.
  19. Ok, zatem krematorium Środa godzina 20:00, Rozumiem że będą na 100 % 1. spiidy 2. TDI99 3. CORNEK (tym razem nie planuje żadnego wypadu w bunkry ) 4. Cysiu ?? 5. Cor72z ?? 6. marecki1978 ?? 7. Ossek ?? 8. denveco ?? 9. Xsystoff ?? Znaki zapytania tam gdzie niewiem czy te osoby wpadną, proszę o uzupełnianie listy :]
  20. środa krematorium można spróbować ale nie godzina 18 bo ja np dopiero wteedy kończe pracę, gdzieś 19:30 byłoby dzik albo 20:00
  21. na krowie kopytko wpadł bym ale 5 września akurat lece na makowice z bmw klub szczecin i pewnie nie zdązymy wrócić do 17 :/
  22. spoko luz, bmw klub szczecin jest dogadany z właścicielem, płacą niewielki haracz i są wpuszczani, byłem ostatnio na tym lotnisku z nimi. Zbierali po 10 zł od auta chyba dla tego gościa
  23. jednak nie dałem rady a nie miałem jak napisać na forum bo nie miałem dostępu do kompa, cały dzień spędziłęm na lotnisku w kluczewie pod stargardem. zwiedziłem wszystkie poniemieckie i poradzieckie bunkry a jest tego na 2 dni łażenia
  24. Jak ktoś by chciał to bmw klub szczecin robi zlocik na lotnisku w makowicach 5 września, około 70 km od szczecina. wyjazd Słoneczne(parking obok Reala) 8:30 wyrusza kolumna na Makowice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.