Treść opublikowana przez CORNEK
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to kto leci w tą niedziele na wilcze laski 180 km od szczecina na 1/4 mili z pomiarem et, et+rt i v max? klasy są 0-1500 cm3 1500-2000 2000-2500 2500-3500 diesel
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
26.09.2010 wilcze laski klasy są następujące: 1. do 1500 2. od 1500-2000 3. od 2000- 2500 4. od 2500 - 3500 5. pow. 3500 6. klasa diesel turbo wg pojemności x 1,7= klasa Zapisy odbywać się będą w namiocie organizatora . Sam plac zlotu gdzie odbywać się będą konkurencje będzie terenem zamkniętym , wiec dopiero po zapisaniu będzie można wjechać autem, wiec prosimy o wyrozumiałość. Start 20 zł. Obecne będą puchary i nagrody. martinez będziesz na wilczych laskach czy makowicach?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
"na spotkaniu motoryzacyjny 17.10.2010r.(niedziela) Makowice ,,Bmw On Asphalt - Herbst" Jak przystało na Klub którego pasja krąży wokół jednej z najagresywniejszych aut na świecie, musi być szybko i dynamicznie zatem wszem i wobec ogłaszamy, że zbliżająca się impreza będzie inna od wszystkich. Bardzo długi i wymagający od kierowców nie lada umiejętności tor mający długość kilku kilometrów a także wyścigi na 1/4 mili sposobem pucharowym ale nie tylko. Świetna zabawa w której brać udział mogą wszyscy. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku, tych którzy opanowali swoje auta do perfekcji a także tych z Was którzy dopiero poznają motoryzację i pragną doszkolić się w jeździe!! 1. Motorsport Tor 2. 1/4 mili (system pucharowy) + (drogą losowania) " Makowice 17.10.2010, wspólny wyjazd spod Reala na słonecznym o 8:30
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no po prostu bajka wiszę Ci piwo na zlocie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Miałbym prośbę do Kogoś kto ogarnia trochę kompy - tu jest film, czy dałoby się zgrać ten film na dysk i wyodrębnić z niego wyścig od 15 do 24 sekundy?
-
[ALL] Skoda Octavia
Pokazałem samochód również na forum skody i kilku innych i nie ma tam słowa o tym że chcę go sprzedać, napisałem to jedynie tutaj poneważ kilka osób wyraziło chęć posiadania takiego modelu. Naprawdę jak lubisz komuś wpierać to co Ty myślisz i że to jest słuszne i prawdziwe to mi przykro.
-
[ALL] Skoda Octavia
:thumbdown: jak niewiesz Pucek to może nie pisz ? na audi a4 klubie jestem od dawna zalogowany, postanowiłem wkońcu pokazać furę szerszemu gronu, coś mnie jednak tchnęło żeby zmienić samochód jeżeli ten się sprzeda, jeżeli nie to będę nim dalej jeździł.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ma być 26 września w wilczych laskach 1/4 mili z pomiarem czasu profesjonalnym, jak chociaż parę osób ze szczecina będzie jechać to ja też się wybieram, no i 17.10.2010 makowice z bmw klubem (będzie bez pomiaru ale dla chętnych 1/4 mili również), tam też lecę,
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
niewiem jeszcze na ile to prawda ale od kilku osób dowiedziałem się że śniatowa nie będzie ze uwagi na brak kasy, 1/4 mili w szczecinie też została odwołana oficjalnie bo jakiś pozwoleń nie dostali, zostają makowice, pracuje razem z prezesem bmw klubu i tam jak najbardziej impreza ma się odbyć więc najsensowniej będzie się podłączyć :] termin jeszcze podadzą. A co do grilla to sympatyczny pomysł tylko czy frekwencja dopisze...
-
[ALL] Skoda Octavia
to jeszcze kilka fot: btw fura jest na sprzedaż, przebieg 120 000 prawdziwy, serwisowana od początku do dziś w ASO, wszystko na oryginałach robione. jak ktoś jest zainteresowany to pw
-
[ALL] Skoda Octavia
Długo szukałem auta które będzie w miarę dynamiczne a jednocześnie choć odrobinę praktyczne. Civa właściwie bym nie sprzedawał bo super wyglądał i miał fajne zawieszenie ale 90 KM w EJ9 po prostu było zbyt mało.... Wynalazłem więc takie cudo - Skoda Octavia Combi 1,8T 150 KM & 210 Nm 2001r Elegance Kto trochę siedzi w temacie ten wie, że wariantów 1,8T było kilkanaście i różniły się mocą, osprzętem itp. W moim egzemplażu siedzi bardzo sympatyczny silnik bo dokładnie taki sam jak w montowanych na Niemcy Audi TT. Posiada on turbinę k03s i wtryski 320cc oraz większe kanały ssące w kolektorze podczas gdy zwykłe 1,8T miały turbinę k03 oraz wtryski 280cc. Aktualnie auto ma zmieniony soft i hamownia wypluła 200 KM i 300 Nm. Doładowanie 1,2 bara.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Lista na Kluczewo/Śniatowo/Makowice 1. martinez1980 with Kate terrorist. 2. Djbojus 3. CORNEK
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
po 1 dziękuję Martinezowi że chciało mu się do mnie pzyjechać z napojami testuje je aktualnie a co do mojego fura to mam na pokładzie k03s + 320cc i program, 200 KM i 300 Nm tu masz pojedynek z bmw e36 323 2,5 R6 z czipem i wydechem, shamowane na 186 KM. Generalnie mocno przypaliłem start więc mi odskoczył ale od 150 km/h do 190 cały czas się zbliżałej czyli myślę że w sprzyjających warunkach atmosferycznych spokojnie do objechania. a tu trochę znęcanie się ale pojednek z Audi A6 2,5 TDI 180 KM Quattro
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tyle że w makowicach trzeba miec kontakt no i zapłacić, a kluczewo jest bliżej i za free. Wiadomo że można postać i pogadać, ale jakaś ćwiartka też nie zaszkodzi bo bez tego to okropnie nudno
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja na początku nie skorjarzyłem Audiczki na szczęcie Martinez poznał mnie sympatyczna imprezka, można by zrobić coś podobnego na lotnisku w kluczewie po dstargardem, dużo bliżej niż te makowice i może frekwencja audi by była dobra.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja jadę, wyjazd wspólny jest jak pamiętam o 8:30 rano spod reala na słonecznym.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Było trochę mniej uczestników niz w planach ale dobre i to Poniżej fotogaleria
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
denveco akurat ktoś zaproponował środę i okazało się że wielu osobom pasuje..... jak będzie kolejny zlot to zrobimy w weekend.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ok, zatem krematorium Środa godzina 20:00, Rozumiem że będą na 100 % 1. spiidy 2. TDI99 3. CORNEK (tym razem nie planuje żadnego wypadu w bunkry ) 4. Cysiu ?? 5. Cor72z ?? 6. marecki1978 ?? 7. Ossek ?? 8. denveco ?? 9. Xsystoff ?? Znaki zapytania tam gdzie niewiem czy te osoby wpadną, proszę o uzupełnianie listy :]
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
środa krematorium można spróbować ale nie godzina 18 bo ja np dopiero wteedy kończe pracę, gdzieś 19:30 byłoby dzik albo 20:00- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na krowie kopytko wpadł bym ale 5 września akurat lece na makowice z bmw klub szczecin i pewnie nie zdązymy wrócić do 17 :/- Zachodniopomorskie pogaduchy
spoko luz, bmw klub szczecin jest dogadany z właścicielem, płacą niewielki haracz i są wpuszczani, byłem ostatnio na tym lotnisku z nimi. Zbierali po 10 zł od auta chyba dla tego gościa- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jednak nie dałem rady a nie miałem jak napisać na forum bo nie miałem dostępu do kompa, cały dzień spędziłęm na lotnisku w kluczewie pod stargardem. zwiedziłem wszystkie poniemieckie i poradzieckie bunkry a jest tego na 2 dni łażenia- Zachodniopomorskie pogaduchy
Jak ktoś by chciał to bmw klub szczecin robi zlocik na lotnisku w makowicach 5 września, około 70 km od szczecina. wyjazd Słoneczne(parking obok Reala) 8:30 wyrusza kolumna na Makowice - Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012