Treść opublikowana przez CORNEK
-
[ALL] Skoda Felicja Combi 1,9 D 64 KM i 124 Nm GLX 1999r
Była sesja zimowa czas na sesję wiosenno - letnią :]
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Moja dziewczyna gra namiętnie w grę przeglądarkową menelgame. Za kliknięcie w link dostaje "daninę" wystarczy że każdy raz kliknie, od razu mówię że to popularna gra i kliknięcie w link nie wywołuje żadnych wirusów itp Pomóżcie http://warszawa.menelgame.pl/change_please/4532170/ Z góry dzięki
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
jak to jest że nikt mojej feli nigdy nie widzi ;P
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Lanos miał stożek i filtr na odmę ale wywaliłem bo zamiast zwiększać śmoc to ją znacznie odebrał (mimo że izolacja dobrze chroniła od ciepłego).Tak więc fura jest całkowicie seryjna, zastąpiłem jedynie fabryczny wkład filtra powietrza sportową wkładką. czyli chcesz stawać na kresce mając 20 kucy mniej i nic w zanadrzu??
-
Lanos 1.6
z 1.8 20V 125 KM oczywiście chciałbym [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:18_________________________________________________Po małym dopieszczeniu (m.in białe kierunki, nowe alukołpaki )
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja pytam czy jakiegoś wirusa nie masz np na 145 KM ;PA duży zlocik z 1/4 mili będzie na kluczewie 23 kwietnia
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Taka normalna ;P byłby drugi filmik na którym nie trzymam aparatu prowadząc auto ale koledze się wyłączyło nagrywanie ;P tam już ze startu a8 dostało.p.s kazikboy - a co masz dokładnie za silnik i ile koni?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Lanos miał stożek i filtr na odmę ale wywaliłem bo zamiast zwiększać śmoc to ją znacznie odebrał (mimo że izolacja dobrze chroniła od ciepłego).Tak więc fura jest całkowicie seryjna, zastąpiłem jedynie fabryczny wkład filtra powietrza sportową wkładką. czyli chcesz stawać na kresce mając 20 kucy mniej i nic w zanadrzu?? wygrałem dzisiaj na ćwierć z audi a8 2,5 tdi 150 km i 310 nm manual o jakąś długość i z audi a4 2,0 20v 131 km multitronic z rollki do 160 km/h łeb w łeb :]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Lanos miał stożek i filtr na odmę ale wywaliłem bo zamiast zwiększać śmoc to ją znacznie odebrał (mimo że izolacja dobrze chroniła od ciepłego).Tak więc fura jest całkowicie seryjna, zastąpiłem jedynie fabryczny wkład filtra powietrza sportową wkładką.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Najbliżej jest kluczewo w tą niedziele 03.04.2011 o godzinie 12:00, ja lecę i chętnie ustawił bym się na kresce z A4 1.8 20V 125 KM :] ew jakieś 1.9 TDI 110 KM lub 115 też może być
-
Lanos 1.6
z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak :] Hamuj Swojego i dawaj na 1/4 bo jestem ciekaw czy Twój czy mój szybszy
- Lanos 1.6
-
Lanos 1.6
Tak więc stałem się posiadaczem nowego autka: MODEL: Daewoo Lanos SX, 1998r SILNIK: 1.6 16V 106 KM & 145 Nm DOHC UKLAD DOLOTOWY: Zimny dolot ze stożkiem, odizolowany + filtr na odmę UKLAD WYDECHOWY: Chromowana końcówka wydechu z dyfuzorem 80mm ELEKTRONIKA: seria UKLAD NAPĘDOWY: seria ZAWIESZENIE: seria UKLAD HAMULCOWY-seria BODY-KIT: seria ŚRODEK: 2xAirbag, ABS, el szyby, el lusterko, zdalny centralny zamek, halogeny, klimatyzacja, el antena CAR-AUDIO: Kaseciak INNE: brak ZDJECIA: 1. Nowiutki zwykły filtr powietrza Filtron za 14 zł 2. Używany ale wymyty sportowy wkład filtra powietrza, niestety nie wiem jaka to firma ale nie k&n 3. Stożek Pro-Sport odizolowany od silnika + filtr na odmę MOC: fabryka 107 KM i 135 Nm, sportowy wkład filtra powietrza 109 KM i 140 Nm. Wzrósł średni moment i średnia moc, lepiej przebiega też krzywa na wykresie. Na stożku natomiast dostaje się zbyt mało powietrza (mimo że na stożek leci powietrze z dziury w nadkolu) i jest katastrofa z mocą i z momentem - raptem 100 KM i 131 Nm. Film z pomiaru na hamownip.s Wykres który wrzóciłem został poprawiony przez właściciela firmy ponieważ początkowo nie On dokonywał pomiaru i wkradł się mały błąd. Teraz jest wszystko jak trzeba a i moce rzeczywiste :]
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja też ich polecam i montażystę pawła, robił mi audio w octavii, nie było łatwo a mimo to dał radę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mnie niestety nie będzie bo się rozchorowałem i niedziela to jedyny dzień żeby troche wydobrzeć, a szkoda bo mam nowe ramki
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Było super bo dużo ludzi :] Jak mi imageshack zacznie działać to mam ze 3 zdjęcia a narazie Remus Galca
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ostatnio jak miało być ognisko to też zmieniały sie koncepcje na godzinę i miejscówkę i wkońcu przychały 3 auta..... Tak więc zostańmy przy wałach na 18:00 i jeżeli będzie deszcz to się korowodem aut pojedzie na któryś z ustalonych na miejscu parkingów krytych i po sprawie.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ja raczej zajadę
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
kupcie ASG to postrzelamy na jakimś kluczewie czy cuś :]
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to może i ja do felicji założe body kit ala RS4?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
panowie - ma ktoś do dyspozycji auto o mocy do 60 KM?
-
[ALL] Skoda Felicja Combi 1,9 D 64 KM i 124 Nm GLX 1999r
a tak pędzi moje 1,9
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mi 17 już nie będzie raczej pasowała, ale jeśli większość wyrobi się na 17 to może lepiej przełożyć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie kaŻdy kto ma bmke jest z klubu grup w szczecinie jest o ile kojarzę przynajmnej 4, bmw klub szczecin akurat propaguje kulturalny wizerunek tej marki. to tyle na temata co z frekwencją na jutro? :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a to niby czemu bez sensu? nie raz podczas rozmów tutaj wyposiwadano się żeby bmw klub szczecin też zapraszać, byliśmy nie raz na makowicach wspólnie na lotnisku i było wszystko dobrze. Tam są normalni ludzie z którymi jeżdżę od paru lat na wszystkie śniatowa, kluczewa i makowice i złego słowa nie mogę powiedzieć o ich organizacji czy zachowaniu, a im więcej autek to tym lepiej moim zdaniem. Zapytaj np Martineza1980 p.s pracuję w jednej firmie z prezesem bmw klubu szczecin i naprawdę zdziwiła mnie Twoja reakcja. Co złego żeby 2 kluby rozstawiły sobie grille skoro miejsca jest w bród?