Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CORNEK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CORNEK

  1. CORNEK odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    różnica jest 110/235 na 140/305. Czuć w jeździe, a co do planów to myślę czy go nie sprzedać i nie kupić jednak jakiejś benzyny.......
  2. Audi S6 dźwięk wydechu
  3. CORNEK odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    hahaa ja mam podobne wrażenia stamtąd wszystkie tematy jakie napisałem o jakiś zlotach, innych sprawach wylądowały poblkowane w śmietniku, każdy miał tam jakieś ale do czegokolwiek co się napisze.......... przedziwni ludzie.Po stokroć wolę Audi A4 Klub :]
  4. żeby nie deszcz to naprawde malina :] no i przejażdżka S6 czad zdjęcia i flmy w temacie o ognisku zapodaje
  5. bierzcie co macie i 13:00 głębokie
  6. CORNEK odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    gratuluje niezwykle żadkiej wersji i fajnego auta wymień tylko tłumik na jakiś sportowy żeby można było faktycznie słuchać tego VR6
  7. to co pokazales to polanka po prawej no to tam [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:18_________________________________________________Kupiłem dziś Widelce, Noże, Talerze, Rozpałke, drewno
  8. w prawo sie skręca jak na osowo i po lewej jest duża polanka to tam
  9. to przyjedź tym co masz Słuchajcie, generalnie jak rozmawiam z ludźmi to jednak lepsze będzie Głębokie i tam odbędzie się ognisko. Co do korowodu aniołów.... myślę że wały tego dnia mogą być oblężone i obawiam się czy nie stracimy na to zbyt wiele czasu..... tak więc Głębokie godzina 13:00 Niedziela !!! ja zabieram grilla i osprzęt w postaci widelców, tacek i nożyków oraz rozpałki i odrobinę węgla. Do zobaczenia p.s będzie też parę aut z BMW Klub Szczecin więc frekwencja powinna być zacna i auta obu marek napewno będą przyciągały uwagę, jakaś sesja też nie zaszkodzi
  10. 1. CORN - Kluczewo 2.Kazikboy - Kluczewo 3. Maciej - Kluczewo 4. Yamahayzfr13 - Głębokie 5. Cor72z -Głębokie 6. Xsystoff - Głębokie 7. 8. 9.
  11. 1. CORN - Kluczewo 2.Kazikboy - Kluczewo 3. Maciej - Kluczewo 4. każdy kto się wypowiada niech dopisuje się do listy i podaje gdzie chce żeby było
  12. Myślę że juz czas na info o ognisko/grillu Padł pomysł aby zrobić ognisko-grill w następną niedzielę tj. 08.12.2012 o godzinie 13:00. Pytanie tylko czy większość wolała by zadaszony hangar na kluczewie gdzie deezcz i wiatr nie będzie przeszkadzał czy np głębokie? Niezależnie od miejscówki puszczam listę i piszcie gdzie kto by chciał: 1. CORN - Kluczewo 2. 3. 4.
  13. i Szczęliwego Nowego Roku
  14. Panowie - mam do kupienia Audi 80 z 1988r, niezwykle żadka wersja 1.9 8V R4 113 KM i 160 Nm benzyna. Niby 10,5 s do 100 i 196 km/h v max. Samochód ma trochę mankamentów ale cena 500 zł za auto na chodzie jest raczej okazyjna, co sądzicie?
  15. szmaragdowe niefajne bo trzeba auta zostawiać tak jak napisałeś hektar od ogniska, ale głębokie i te miejsca zadaszone do ognicha jak najbardziej lub właśnie kluczewo gdzie byłem juz na ognisku i w takim hangarze naprawde nie przeszkadzają warunki atmosferyczne a i z autami jest co porobić
  16. dziś to już chyba nie ale niezależnie czy deszcz czy nie to na Kluczewie są hangary po samolotach tam równolegle go głównego pasa i tam można do jednego śmiało wejść, zrobić ognicho i nie pada na głowe i nie wieje a samochody stoją sobie przed wejściem kulturalnie......
  17. to co robimy? bo dwóch kolegów moich z audi a4 jakby coś sie działo to by ze mną podjechało..... Myślę że albo opcja chociwel + grill albo może dziewoklicz :>:>:>:>
  18. o ile wyzdrowieję do tej pory to czemu nie
  19. Witam, mam coś nie tak z napięciem w aucie bo jak się daje dużo gazu to rośnie prąd i z czasem pada wzmacniacz. Padł mi wpierw Magnat THE ROCK 400 a potem nowy Ground Zero. Za każdym razem końcówki mocy. Czy montaż kondensatora coś pomorze? czy może macie jakiś inny sposób na ochrone wzmacniacza przed zbyt wysokim napięciem?
  20. CORNEK odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    Zamontowany wskaźnik doładowania turbiny Leon 1.9 TDI 140 KM & 305 Nm Wskaźnik doładowania Boost
  21. hehhee wiem który napinał się całą drogę ale po prostu nie był w stanie nadążyć ;P[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 19:52_________________________________________________Już jutro Piątek 11 listopada czyli Zlot na Kluczewie
  22. No było fajosko :] Galec Ty piracie drogowy ;P
  23. pamiętajcie że 11 listopada zlot na Kluczewie o 11:00
  24. w listopadzie będzie na kluczewie kolejny zlot bmw klubu, jak poznam więcej szczegółów to napiszę to może tam większym gronem się wszyscy zjadą :][br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:53_________________________________________________co do cyklicznych spotów audi to wrogiem jest częsta zmiana godzin i miejsc ;P pamiętam jak byłem latem na ognisku na dziewokliczu i było superaśnie :] można by ustalić któryś dzień w łikend.
  25. gdzie w szczecinie można dorwać tanio zimówki? albo może ma ktoś zbędne 195/65R15 ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.