Treść opublikowana przez CORNEK
-
Seat Leon 1.9 TDI
różnica jest 110/235 na 140/305. Czuć w jeździe, a co do planów to myślę czy go nie sprzedać i nie kupić jednak jakiejś benzyny.......
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Audi S6 dźwięk wydechu
-
LEON CUPRA 2.8
hahaa ja mam podobne wrażenia stamtąd wszystkie tematy jakie napisałem o jakiś zlotach, innych sprawach wylądowały poblkowane w śmietniku, każdy miał tam jakieś ale do czegokolwiek co się napisze.......... przedziwni ludzie.Po stokroć wolę Audi A4 Klub :]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
żeby nie deszcz to naprawde malina :] no i przejażdżka S6 czad zdjęcia i flmy w temacie o ognisku zapodaje
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
bierzcie co macie i 13:00 głębokie
-
LEON CUPRA 2.8
gratuluje niezwykle żadkiej wersji i fajnego auta wymień tylko tłumik na jakiś sportowy żeby można było faktycznie słuchać tego VR6
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to co pokazales to polanka po prawej no to tam [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:18_________________________________________________Kupiłem dziś Widelce, Noże, Talerze, Rozpałke, drewno
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w prawo sie skręca jak na osowo i po lewej jest duża polanka to tam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to przyjedź tym co masz Słuchajcie, generalnie jak rozmawiam z ludźmi to jednak lepsze będzie Głębokie i tam odbędzie się ognisko. Co do korowodu aniołów.... myślę że wały tego dnia mogą być oblężone i obawiam się czy nie stracimy na to zbyt wiele czasu..... tak więc Głębokie godzina 13:00 Niedziela !!! ja zabieram grilla i osprzęt w postaci widelców, tacek i nożyków oraz rozpałki i odrobinę węgla. Do zobaczenia p.s będzie też parę aut z BMW Klub Szczecin więc frekwencja powinna być zacna i auta obu marek napewno będą przyciągały uwagę, jakaś sesja też nie zaszkodzi
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
1. CORN - Kluczewo 2.Kazikboy - Kluczewo 3. Maciej - Kluczewo 4. Yamahayzfr13 - Głębokie 5. Cor72z -Głębokie 6. Xsystoff - Głębokie 7. 8. 9.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
1. CORN - Kluczewo 2.Kazikboy - Kluczewo 3. Maciej - Kluczewo 4. każdy kto się wypowiada niech dopisuje się do listy i podaje gdzie chce żeby było
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Myślę że juz czas na info o ognisko/grillu Padł pomysł aby zrobić ognisko-grill w następną niedzielę tj. 08.12.2012 o godzinie 13:00. Pytanie tylko czy większość wolała by zadaszony hangar na kluczewie gdzie deezcz i wiatr nie będzie przeszkadzał czy np głębokie? Niezależnie od miejscówki puszczam listę i piszcie gdzie kto by chciał: 1. CORN - Kluczewo 2. 3. 4.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
i Szczęliwego Nowego Roku
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie - mam do kupienia Audi 80 z 1988r, niezwykle żadka wersja 1.9 8V R4 113 KM i 160 Nm benzyna. Niby 10,5 s do 100 i 196 km/h v max. Samochód ma trochę mankamentów ale cena 500 zł za auto na chodzie jest raczej okazyjna, co sądzicie?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
szmaragdowe niefajne bo trzeba auta zostawiać tak jak napisałeś hektar od ogniska, ale głębokie i te miejsca zadaszone do ognicha jak najbardziej lub właśnie kluczewo gdzie byłem juz na ognisku i w takim hangarze naprawde nie przeszkadzają warunki atmosferyczne a i z autami jest co porobić
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dziś to już chyba nie ale niezależnie czy deszcz czy nie to na Kluczewie są hangary po samolotach tam równolegle go głównego pasa i tam można do jednego śmiało wejść, zrobić ognicho i nie pada na głowe i nie wieje a samochody stoją sobie przed wejściem kulturalnie......
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to co robimy? bo dwóch kolegów moich z audi a4 jakby coś sie działo to by ze mną podjechało..... Myślę że albo opcja chociwel + grill albo może dziewoklicz :>:>:>:>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
o ile wyzdrowieję do tej pory to czemu nie
-
[INNE] Padające końcówki mocy we wzmacniaczach - jak zaradzić temu?
Witam, mam coś nie tak z napięciem w aucie bo jak się daje dużo gazu to rośnie prąd i z czasem pada wzmacniacz. Padł mi wpierw Magnat THE ROCK 400 a potem nowy Ground Zero. Za każdym razem końcówki mocy. Czy montaż kondensatora coś pomorze? czy może macie jakiś inny sposób na ochrone wzmacniacza przed zbyt wysokim napięciem?
-
Seat Leon 1.9 TDI
Zamontowany wskaźnik doładowania turbiny Leon 1.9 TDI 140 KM & 305 Nm Wskaźnik doładowania Boost
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hehhee wiem który napinał się całą drogę ale po prostu nie był w stanie nadążyć ;P[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 19:52_________________________________________________Już jutro Piątek 11 listopada czyli Zlot na Kluczewie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No było fajosko :] Galec Ty piracie drogowy ;P
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
pamiętajcie że 11 listopada zlot na Kluczewie o 11:00
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w listopadzie będzie na kluczewie kolejny zlot bmw klubu, jak poznam więcej szczegółów to napiszę to może tam większym gronem się wszyscy zjadą :][br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:53_________________________________________________co do cyklicznych spotów audi to wrogiem jest częsta zmiana godzin i miejsc ;P pamiętam jak byłem latem na ognisku na dziewokliczu i było superaśnie :] można by ustalić któryś dzień w łikend.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
gdzie w szczecinie można dorwać tanio zimówki? albo może ma ktoś zbędne 195/65R15 ;P