Treść opublikowana przez CORNEK
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to już dziś szykować się na 12:00 na kluczewo p.s też bym chętnie skontfontował moje 1,8T z takim 2,0T
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
postaram się być na kluczewie i może na chwilę wpadnę na wały
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a niech to kurzy dziub mam inwenturę w robocie od piątku, jak się wyrobię to będę w niedzielę na kluczewię, a jak nie to albo się spóźnię albo mnie niebędzie :/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
szykujcie maszyny na jutro na 12:00 na chociwel
-
Dobrzy chiptunerzy
kto może zrobić dobry program w 1,8T AUM? pomierzy AFR i EGT? bo byłem w pewnej firmie gdzie wgrali mi gotowca opartego na max doładowaniu 1,2 bara i wykres wygląda okropnie a do tego nie zmierzyli czy program jest bezpieczny i ich hamownia zawyża mocno. Już nie mówie że jest on zbyt brutalny i auto mieli kołami całą jedynkę i dwójkę i nie da się ruszać dynamicznie
-
[ALL B5] Silnik 2,6 v6 i 1.8T
Za 8 koła kupisz starego parcha który później będzie tylko skarbonką żeby go doprowadzić do dobrego stanu :gwizdanie: Nawet za 4999zł kupisz a ile byś chciał za swoją? ja mam mega zadbane 1,8T które jak sprzedam to nie wykluczam kupna a4
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
http://www.bmwklub.szczecin.pl/forum/download.php?id=2043 14.11.2010 godzina 12:00 chociwel drifting 21.11.2010 godzina 12:00 kreska kluczewo
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dla chętnych którzy chcieli by stanąć jeszcze zanim śnieg spadnie na nieoficjalnej kresce, mają być m.in Lancer EVO 10 350 KM, Lancer EVO 400 KM, Golf 6 2,0T 270 KM, Renault Clio Sport 2,0 200 KM jak również przeciętne typu Octavia 1,8T 200 KM to zapraszam. Nie będzie sprzętu do pomiaru czasu bo jest to bardziej spontan spot ale odmierzone 400 m i parę osób kręcących filmiki z przejazdów więc myślę ze jak nie macie co robić w niedziele 21.11.2010 o godzinie 12:00 to można wpaść na lotnisko w Kluczewie pod Stargardem Szczecińskim. Teren głównego pasa startowego gdzie odbywają się imprezy.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak ktoś chciałby stanąć z autkami typu Megane Sport 2,0T 250 KM czy Lancer EVO 10 350 KM oraz parę innych to będzie taka możliwość na lotnisku w kluczewie w tą bądź przyszłą niedzielę, dokładne info podam jutro. Bez sprzętu pomiarowego za to filmiki będą z tego kręcone. Poszukiwane auta 150KM+ Ktoś chętny?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja znam tego co pstrykał, niech wrzuci ;P
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ok to do niedzieli o 18 na kostce :]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to gdzie i o której i kiedy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i co - był ktoś? p.s konrad ty plotkarzu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja niewiem czy dam rade bo akurat wypada dzień kiedy widzę się z moją dziewoją
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
a ile kosztuk,a te instalacje do 1,8T?
-
[B5 AEB] 1,8T Działanie turbo-"kij w mrowisko" prowokacja do myślenia
a ile ładuje normalnie k03s?
-
[ALL] Skoda Octavia
różnica oczywiście będzie............... ale w cenie niestety również
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
szykować sie bo makowice już w tą niedzielę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ja jadę i moi znajomi, start 8:30 real słoneczne
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nooooo i było dużo audiczek i nawet 2 skody combi tak to może być i co tydzień :] żałuje że nie mogłem dłużej posiedzieć ale Dziewoja musiała do domu. A tu fotka z dzisiaj: W przyszłą niedzielę czyli 17 października jest zlot na lotnisku w makowicach 80 km od szczecina, wyjazd o 8:30 spod reala na słonecznym. Ma byuć sporo autek więc kto może uważam że warto się wybrać, ma być jakaś zręcznościówka i ćwiartka (bez pomiaru czasu ale dobra okazja żeby się sprawdzić i jakieś filmiki nakręcić). Wstęp 10 zł od auta.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dnia 9 pażdziernika o godzinie 17:00 w siedzibie V-Tech przu ulicy Golisza w Szczecinie odbędzie sie grupowe Hamowanie aut. Koszt w zależności od liczby osób bedzie wynosił 80 lub 100 zł od auta,
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no to niedziela 10 tego o 20:00 będę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
postaram się być :]lista na wały o 20:00 w sobote: 1. CORNEK
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w tą sobotę? o której i gdzie?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
"Bmw Klub Szczecin serdecznie zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na kolejną zbliżającą się imprezę ,,Bmw On Asphalt - Herbst" kolejne spotkanie w miłym towarzystwie jak zwykle odbędzie się na lotnisku w Makowicach!! Dnia 17.10.2010(niedziela) Pogoda została już zamówiona, przygotowania do zawodów i świetnej rywalizacji idą pełną parą więc nie może nikogo z Was zabraknąć. Rozpoczynamy rano na Wałach Chrobrego stamtąd o godzinie 08:00 wyjeżdżamy na parking pod Realem na Słonecznym następnie kolumną o godzinie 08:30 wyruszamy do Makowic. Nie zabraknie zawodów i wspaniałej rywalizacji!! Wstęp 10 zł" Konkurencje: 1. Motorsport Tor 2. 1/4 mili (system pucharowy) + (drogą losowania) lub jeżeli będzie dużo samochodów podział na klasy wg silnika.