Treść opublikowana przez CORNEK
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ludzie, jutro (niedziela) zlot na kluczewie z torem zręcznościowym i kreską, zbiórka real słoneczne 9:30 a o 11:00 na kluczewie sie wszystko zaczyna, organizuje bmw klub więc będzie kultura. wstęp oczywiście darmowy. przybywajcie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ludzie wpadnijcie na king sajz ćwiartke w tą niedziele na kluczewie i nie będzie problemu z frekwencją :]- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
przyjeżdżajta w niedziele o 21:00 na błonia tam bmw klub zawsze jest ;P- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
popieram- Zachodniopomorskie pogaduchy
kojarzy ktoś czarne a4 b5 avant TDI na blachach ZMY? Ciąłem się dzisiaj z takim na mieszka, pozdro dla kierowcy za miły przejazd- Seat Leon 1.9 TDI
Doszło kilka drobnych zmian jak np: -Program na 138 KM i 305 Nm -Chwilowo czarne kołpaki o wzorze Audi- Które auto do driftu?
Myślę nad tanim autem do jazdy bokiem :] Które z podanych najlepiej się nada Waszym zdaniem? Oczywiście tył będzie wybebeszony do gołej blachy więc powinno to nadrobić pewne niedostatki mocy 1. http://otomoto.pl/bmw-320-C20094390.html BMW 320 2.0 129 KM LPG e30 1990r 2. http://otomoto.pl/bmw-520-zadbane-bmw-520-z-gazem-C20044049.html BMW 520 2.0 129 KM LPG e34 1989r 3. http://otomoto.pl/mercedes-benz-300-C20044405.html Mercedes 300D 3.0 147 KM 1987r Automat 4. http://otomoto.pl/bmw-318-C20211050.html BMW 318 1.8 113 KM e30 1990r- Zachodniopomorskie pogaduchy
5 aut na krzyż, jedna bmka sie zepsuła i po kilku h odpalili, druga była tylko na chwilę...... trzeba chyba kupić poloneza i samemu robić drift :]- Zachodniopomorskie pogaduchy
byłem, była jakaś biała a4 b5, chyba stare a6 combi i nowsze a6 combi ale żadnego z aut nie kojarzę- Zachodniopomorskie pogaduchy
no w tą niedziele na chociwlu o 11:00 do 15:00 ;P- Zachodniopomorskie pogaduchy
rozmawiałem z drifterami, na chociwlu od godziny 10:00 w niedziele tą terazmożna się pojawiać, będą siedzieć gdzieś do 15:00. Ja się wybieram :]- Zachodniopomorskie pogaduchy
Zróbmy jakiegoś spota bo daaaaaawno nie było, jest szansa że w najbliższą niedzielę będzie drift trening na chociwlu to można by tam jakiś grill i te sprawy- Zachodniopomorskie pogaduchy
czyje to S4- Strefa Śmiechu
- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ja nic nie dostałem- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nic łatwiejszego - w tą niedziele 26 o 11:00 na chociwlu jest drift trening więc będzie na co popatrzeć, świetna okazja do tego aby się też spotkać w większym gronie :]- Seat Leon 1.9 TDI
MODEL: mk1, Hatchback, 5 drzwi SILNIK: 1.9 TDI 110 KM i 235 Nm ASV UKLAD DOLOTOWY: seria UKLAD WYDECHOWY: seria ELEKTRONIKA: seria UKLAD NAPĘDOWY: seria ZAWIESZENIE: seria UKLAD HAMULCOWY-seria BODY-KIT: Przyciemnione szyby przód 15%, tył 50% ŚRODEK: seria CAR-AUDIO: radio Seat + oryginalne 8 głośników INNE: ZDJECIA: MOC: Wg dynometu 116 KM i 250 Nm na serii Po dłuższej przerwie pojawił się oczekiwany następca Octavii........ Seat Leon. Zasadniczo miała to być kolejna Octavia lub inne podobne ale z uwagi na rozpadające się egzemplaże na które trafiałem nieoczekiwanie wybrałem właśnie jego: Narazie nie mam więcej zdjęć, jak porobię to uzupełnię temat. Z rzeczy które podobają się bardziej to zdecydowanie twardsze zawieszenie niż miała Octavka, precyzyjniejszy układ kierowniczy i bardziej kubełkowe fotele. Ponadto grubsza kierownica i ładniejszy kokpit.- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wstep 10zl- [INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
No i zatankowałem na praktycznie pusty bak do pełna biodiesla z bliskiej. Zrobiłem na tym 650 km i zalałem normalnej ropy na BP Jakie odczucia? - spalanie w mieście przy mega ultra eco drivingu na ropie miałem 5.8. Na BioRzepaku przy cięższej nodze 6.4. Uwarzam, że gdybym jeździł tak samo to różnica była by max 0,5 litra albo i nawet nie. - faktycznie rano ciężej trochę odpalało na rzepakubiodieslu i miała ciut gorsze przyspieszenie, za to silnik pracowął ciszej i non stop zaciągałem się przepysznym zapachem frytek Jeździć w zasadzie się da ale teraz jak wlałem normalnej ropki na BP to fura jeździ o wiele zdrowiej :]- [ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
a do felicji 1.9 D 64 KM z 99r silnik AEF nie zaszkodzi bioester z bliskiej?- [INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
Producent podaje na www Bliskiej: "BIO 100 jest biopaliwem produkowanym na bazie olejów roślinnych przeznaczonym do pojazdów z silnikiem diesla. Kierowcom tankującym BIO 100 zalecamy uprzednie sprawdzenie możliwości jego zastosowania u producenta pojazdu. BIO 100 oferowany na stacjach BLISKA pochodzi ze sprawdzonego źródła, którego gwarantem jest największy polski producent paliw. Kupując BIO 100 na stacjach BLISKA mają Państwo pewność, iż paliwo spełnia standardy jakościowe określone dla biopaliw w normie PN EN 14214, obowiązującej na innych rynkach Unii Europejskiej. BIO 100 i konwencjonalny olej napędowy posiadają podobną charakterystykę fizyko-chemiczną. Oferowane przez nas biopaliwo zapewnia korzystny wpływ na pracę i trwałość silnika. Dzięki dobrym właściwościom smarnym paliwo zabezpiecza aparaty wtryskowe przed nadmiernym zużyciem. Wyższa zawartość tlenu w stosunku do tradycyjnego oleju napędowego zapewnia lepsze spalanie a wysoka liczba cetanowa (51) - dobre osiągi silnika. Stosowanie BIO 100 chroni środowisko naturalne. Powoduje znaczne obniżenie emisji szkodliwych substancji i gazów cieplarnianych, zarówno podczas procesu produkcji paliwa, jak i jego użytkowania. Jest bezpieczny dla zdrowia człowieka i dodatkowo biodegradowalny. " Czyli niby bezpiecznie, ekologicznie tylko z czego tak naprawdę to jest i czy może to zaszkodzić silnikowi diesla? i drugi produkt ekodiesel: "Olej napędowy Ekodiesel Ultra oferowany na stacjach BLISKA pochodzi ze sprawdzonego źródła, którego gwarantem jest największy polski producent paliw. Ekodiesel Ultra przeznaczony jest do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym. Ekodiesel Ultra zawiera dodatki uszlachetniające: podwyższające liczbę cetanową i zmniejszające zadymienie spalin, detergenty poprawiające czystość wtryskiwaczy paliwa, przeciwkorozyjne, poprawiające odporność na utlenianie, deemulgujące, biobójcze oraz depresatory. Paliwo dostępne w sieci BLISKA może zawierać również dodatki przeciwpienne. Szczególnie istotne dla ochrony środowiska jest obniżenie zawartości siarki w paliwie Ekodiesel Ultra poniżej 10 mg/kg. Stacje BLISJA, ze względu na właściwości niskotemperaturowe oferują trzy gatunki oleju napędowego Ekodiesel Ultra – B, D i F odpowiadające paliwom klimatu umiarkowanego, a także klasę 2 odpowiadającą paliwu klimatu arktycznego lub surowego klimatu zimowego: " co sądzicie?- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no i rewelacja :] a z ałdi coupe 2,3 mogę z ciekawości stanąć ;P- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
23.04 jest super hiper zlot z 1/4 mili na kluczewie, a jak byś chciał coś wczęsniej to w sumie da się zrobić albo na kremie albo na nowej fajnej miejscówce pod salonem kjiji na struga- Lanos 1.6
objechał na zlocie do tej pory: 1. Audi A8 2.5 TDI V6 150 KM i 310 Nm Manual o długość 2. Audi A4 2.0 20V 131 KM Multitronic z rollki od 20 do 160 km/h łeb w łeb 3. Audi A4 1.8 20V 125 KM na starcie Audi wyskoczyło o metr do przodu i aż do mety odległość się nie zmieniła. 4. BMW e36 318is 1.9 140 KM sedan o długość wygrana lanosa 5. BMW e46 320d 2.0 136 KM Combi o długość maski wygrana lanosa 6. Daewoo Nubira 1.6 115KM (dolot k&n, przelot bez kata, sportowy końcowy) długość wygrana lanosa 7. BMW e36 320 2.0 150 KM sedan do 100 km/h 3 próby i za każdym razem lanos z przodu - Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012