Treść opublikowana przez BLIND
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Felgi po polerce rantów:
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Jeszcze nie.. I narazie nie zamierzam nic kupować z zawieszenia :>
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Dzięki wszystkim za komentarze. Nad lusterkiem dumałem :> tylko nie wiem czy dwa duże, czy dwa małe :>
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Witam serdecznie, Obecnie moja niunia wygląda tak: Granatowy metalik w sedanie 1.8 20v 125PS mam do tego książkę serwisową.. 3 kluczyki i takie tam miało dwóch właścicieli wcześniej.. Z wyposażenia posiada: ABS, el. szyby, el. lusterka, climatronik, centralny zamek, radio, kilka głośników, 2 poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, immobiliser, kubełkowe fotele, tunel z podłokietnikiem i uchwytem na kubki i to chyba na tyle.. Co zostało zrobione: -lpg sekwencja BRC, -dołożyłem troszkę lepsze radio z bluetooth, sub +wzmak, -autoalarm, -lampy przednie zespolone xenonowe z modelu po 2FL, -spryskiwacze reflektorów, -tylne lampy ledowe, -białe boczne kierunkowskazy, -felgi RH ZW1 8x17 z nowymi oponami 215/45, -zawieszenie -55/-40 nówka sztuka SUPERSPORTa, -kierownica trójramienna z S4. Krótka historia: Zawsze po zakupie auta wymieniam rozrząd, filtry oleje itd. Tak też tutaj poczyniłem.. Na sam początek kołpaxy poszły out.. Zakupiłem komplet ładnych zimówek.. :mrgreen: Zanim zarejestrowałem autko w pokoju już czekały nowe lampy z xenonem na montaż.. Było trochę rzeźby bo trzeba w a4 wycinać kawałek blachy przy błotnikach.. Ale przy pomocy kumpla udało się.. Trochę się wykosztowałem na te lampy, ale było warto Na tył powędrowały lampy po II liftingu.. Po niedługim czasie udało mi się zakupić okazyjnie felgi oraz ledy - podobne do oryginalnych lamp. 25.02.2009r.Buciki na lato już po polerce rantów u kumpla: 04.04.2009r. Jeszcze setup zimowy.. 12.04.2009r. setup letni na zawiasie 1be -20mm 24.04.2009r. nowy kit supersporta -55/-40 23.05.2009r. Fotki na nowym zawiasie: 28.05.2009r. w końcu dorwałem kierownicę z s4 w normalnej cenie: Zapraszam do oceny.
-
[B5 AFN] Moja sliczna
Bardzo fajny kolorek.. Na przód pasowałyby lampki poliftowe.. Jest trochę roboty ale auto będzie wyglądać 10x lepiej.. No chyba że chciałbyś z ringami wersje black to mam takie na sprzedaż..
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Zderzak już na aucie? Jakie fele planujesz na następny sezon? Pozdro
-
[ALL B5] zmiana lamp boscha dzielonych na zespolone po II lifcie NOWE INFO!!!!!!
Do depo pasują na bank z punto II.. Z pierwszym silniczkiem męczyłem się barrrrrdzo długo.. a z drugim poszło jak po maśle :>
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
W końcu znalazłem temacik o Twoim aucie :> spotykamy się teraz na innym forum :> furka piękna.. I mam nadzieję że się pochwalisz jak śmiga.. Wrzuć fotki wnętrza, przecież jest super, nie ma się czego wstydzić, wręcz przeciwnie.. pozdro i do następnego spota..
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
_Bartek_ akurat na 9 jade na wschód do domu, ale jeszcze zrobimy nie jednego :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich serdecznie. Dziś zaliczkowałem swoje pierwsze audi jest to model A4 z silnikim 1.8 125PS. Narazie nie wiem jakie ma oznaczenie silnika, ale już niedługo przedstawie swoje nowe 4 kółka.. Wcześniej jeździłem vw golfem opisanym tutaj: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=91211 pewnie znajdzie się kilka osób które mnie już zna pozdrawiam i do zobaczenia na dróżkach :>