Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BLIND

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BLIND

  1. BLIND odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to zakładaj na auto i pokaż jak spryski sikają :>
  2. BLIND odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No i super. Ja dorwałem w tej samej cenie.
  3. Mam w tej chwili weiteci -30 lub -35 (dokładnie nie pamiętam, musze sprawdzić) na sprzedaż. -20 też kiedyś będą na handel, bo chcę założyć jakiś inny zawias..
  4. Tak dokładnie. Trafił mi się używany z pompkami. Wielkie dzięki za informacje o zbiornikach i pompkach
  5. rafalekx koszta przedstawiają się mniej więcej tak: -zbiorniczek 200zl w serwisie, mi udało się kupić używkę z pompkami za 100zl, -pompka wysokociśnieniowa 40-80zl - będę miał taką na sprzedaż, -spryskiwacze od 100 do 400zl, u mnie będą stojące na zderzaku od octavii - zapłaciłem 100zl za nówki (miałem wcześniej wysuwane, ale zbyt duże problemy pojawiły się przy montażu, więc zrezygnowałe, do tego zawór spiętrzający 30zl, węże i chyba wszystko.. Za ori spryki kompletne trzeba dać ok 700zl (mówię o komplecie). U mnie to wyjdzie dużo mniej.. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy..[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 09:04_________________________________________________Mam tylko na chwilę dostęp do neta, więc tylko dwie fotki:
  6. Ładny kolorek i super wnętrze.. Ale te lampy wogóle mi tu nie pasują..
  7. BLIND odpowiedział(a) na Pablo7 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajna rejestracja :> dobrze stoi i wygląda ok. Do zobaczenia na wrocławskich drogach
  8. Dzięki :> opony już na felgach, ale na aucie pojawią się dopiero na święta.. 215/45 8x17: [br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:06_________________________________________________Wiosenne porządki i w końcu jakieś fotki wnętrza: No i komora silnika po zimie: W przyszłym tygodniu będę działał ze spryskami.. Zbiornik już leży w domu..[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 16:42_________________________________________________Fotki jeszcze na setupie zimowym (ostatnie dni).. W przyszłym tygodniu montuje spryskiwacze.. Już wszystko skompletowane: zbiornik, spryskiwacze, pompki itd.. Udało mi się też zakupić komplet sprężyn weiteca narazie fotki na -20mm :helm: niedługo powinno być niżej
  9. Bardzo ładne autko.. Przeglądałem temacik kilka miesięcy temu i strasznie spodobały mi się Twoje tylne lampy :> stwierdziłęm, że też takie muszę mieć.. No i mam :> Fajnie wyglądają chromy dookoła szyb, no i oczywiście ramki na zegary - teraz jestem w trakcie poszukiwań.. Powodzenia w użytkowaniu niuni.. Pozdro
  10. Musimy się umówić na wspólną sesję zdjęciową po świętach
  11. Wielkie dzięki jak już coś zrobię to dam znać jak wyszło. Pozdrawiam
  12. A ten zbiornik od poliftowej A4 podchodzi bez problemu do przed lift? Czy trzeba przerabiać uchwyty lub coś innego, czy tylko mocowanie pompki?
  13. Dzieki slepy :> czekam na info o drugim numerze moja jest z grudnia 1995r.
  14. Może mi ktoś podać nr zbiorniczka na dwie pompki? Byłbym bardzo wdzięczny.. Byłem w serwisie, ale gość mi powiedział, że jest conajmniej kilka zbiorników pod 2 pompki i nie daje mi gwarancji, że któryś z nich podejdzie do mnie..
  15. Widzę, że spotykamy się na kolejnym forum po golfie :> Piękny sedanik - seryjna eska.. Wnętrze koks, bardzo eleganckie. Tylko pozazdrościć.. Powodzenia :>
  16. Dwa tygodnie temu ktoś mi mówił na spocie, że szuka reflektorów soczewkowych z s4 b5. Proszę o kontakt tą osobę, ponieważ posiadam takie lampki na sprzedaż. Jutro postaram się przyjechać na spota :> pozdro
  17. tomeks32 daj spokój z używkami:) ja wczoraj odebrałem nowe opony, tyle że leżaki magazynowe, oferta firmy tutaj: http://www.krispol.net/opony-letnie[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 17:07_________________________________________________Najlepiej zadzwoń do nich, bo nie wszystko mają na stronie.
  18. pewnie Trzeniu Teraz znalazłem temat o niuni Trzenia :> dokładnie to auto widziałem pozdro
  19. No z tym turbo to chyba żart :> Z kodów wyczytałem, że moja niunia ma zawieszenie -20/-20
  20. Wczoraj pod Ikeą w Krakowie widziane piękne czarne B6 w sedanie z bardzo ładnymi ledami i forumowymi ramkami. pozdro
  21. Nie spodziewałem się takiej frekwencji :> miło było poznać (chociaż niektórych z) was
  22. Podjadę dziś na 18. Prawdopodobnie Mekto też będzie.
  23. Tak jest, golf był opisany na vwgolf.pl.. A co tu można pomodzić w silniku..?
  24. Dzięki za wszelkie komentarze :> teraz trwają poszukiwania opon.. Chce wrzucić 215/45..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.