Treść opublikowana przez BLIND
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to zakładaj na auto i pokaż jak spryski sikają :>
-
[B5 1Z] A4 TDi
No i super. Ja dorwałem w tej samej cenie.
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Mam w tej chwili weiteci -30 lub -35 (dokładnie nie pamiętam, musze sprawdzić) na sprzedaż. -20 też kiedyś będą na handel, bo chcę założyć jakiś inny zawias..
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Tak dokładnie. Trafił mi się używany z pompkami. Wielkie dzięki za informacje o zbiornikach i pompkach
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
rafalekx koszta przedstawiają się mniej więcej tak: -zbiorniczek 200zl w serwisie, mi udało się kupić używkę z pompkami za 100zl, -pompka wysokociśnieniowa 40-80zl - będę miał taką na sprzedaż, -spryskiwacze od 100 do 400zl, u mnie będą stojące na zderzaku od octavii - zapłaciłem 100zl za nówki (miałem wcześniej wysuwane, ale zbyt duże problemy pojawiły się przy montażu, więc zrezygnowałe, do tego zawór spiętrzający 30zl, węże i chyba wszystko.. Za ori spryki kompletne trzeba dać ok 700zl (mówię o komplecie). U mnie to wyjdzie dużo mniej.. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy..[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 09:04_________________________________________________Mam tylko na chwilę dostęp do neta, więc tylko dwie fotki:
-
[ALL B5] Moje granatowe A4 ;)
Ładny kolorek i super wnętrze.. Ale te lampy wogóle mi tu nie pasują..
-
[B5 AWT] UPDATE
Fajna rejestracja :> dobrze stoi i wygląda ok. Do zobaczenia na wrocławskich drogach
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Dzięki :> opony już na felgach, ale na aucie pojawią się dopiero na święta.. 215/45 8x17: [br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:06_________________________________________________Wiosenne porządki i w końcu jakieś fotki wnętrza: No i komora silnika po zimie: W przyszłym tygodniu będę działał ze spryskami.. Zbiornik już leży w domu..[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 16:42_________________________________________________Fotki jeszcze na setupie zimowym (ostatnie dni).. W przyszłym tygodniu montuje spryskiwacze.. Już wszystko skompletowane: zbiornik, spryskiwacze, pompki itd.. Udało mi się też zakupić komplet sprężyn weiteca narazie fotki na -20mm :helm: niedługo powinno być niżej
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
Bardzo ładne autko.. Przeglądałem temacik kilka miesięcy temu i strasznie spodobały mi się Twoje tylne lampy :> stwierdziłęm, że też takie muszę mieć.. No i mam :> Fajnie wyglądają chromy dookoła szyb, no i oczywiście ramki na zegary - teraz jestem w trakcie poszukiwań.. Powodzenia w użytkowaniu niuni.. Pozdro
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Musimy się umówić na wspólną sesję zdjęciową po świętach
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Wielkie dzięki jak już coś zrobię to dam znać jak wyszło. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
A ten zbiornik od poliftowej A4 podchodzi bez problemu do przed lift? Czy trzeba przerabiać uchwyty lub coś innego, czy tylko mocowanie pompki?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Dzieki slepy :> czekam na info o drugim numerze moja jest z grudnia 1995r.
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Może mi ktoś podać nr zbiorniczka na dwie pompki? Byłbym bardzo wdzięczny.. Byłem w serwisie, ale gość mi powiedział, że jest conajmniej kilka zbiorników pod 2 pompki i nie daje mi gwarancji, że któryś z nich podejdzie do mnie..
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
Widzę, że spotykamy się na kolejnym forum po golfie :> Piękny sedanik - seryjna eska.. Wnętrze koks, bardzo eleganckie. Tylko pozazdrościć.. Powodzenia :>
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Na allegro :>
-
Spoty wrocławskie
Dwa tygodnie temu ktoś mi mówił na spocie, że szuka reflektorów soczewkowych z s4 b5. Proszę o kontakt tą osobę, ponieważ posiadam takie lampki na sprzedaż. Jutro postaram się przyjechać na spota :> pozdro
-
Spoty wrocławskie
tomeks32 daj spokój z używkami:) ja wczoraj odebrałem nowe opony, tyle że leżaki magazynowe, oferta firmy tutaj: http://www.krispol.net/opony-letnie[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 17:07_________________________________________________Najlepiej zadzwoń do nich, bo nie wszystko mają na stronie.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pewnie Trzeniu Teraz znalazłem temat o niuni Trzenia :> dokładnie to auto widziałem pozdro
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
No z tym turbo to chyba żart :> Z kodów wyczytałem, że moja niunia ma zawieszenie -20/-20
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj pod Ikeą w Krakowie widziane piękne czarne B6 w sedanie z bardzo ładnymi ledami i forumowymi ramkami. pozdro
-
Spoty wrocławskie
Nie spodziewałem się takiej frekwencji :> miło było poznać (chociaż niektórych z) was
-
Spoty wrocławskie
Podjadę dziś na 18. Prawdopodobnie Mekto też będzie.
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Tak jest, golf był opisany na vwgolf.pl.. A co tu można pomodzić w silniku..?
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Dzięki za wszelkie komentarze :> teraz trwają poszukiwania opon.. Chce wrzucić 215/45..