Treść opublikowana przez jaro333
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
Może sterowniki złe bo biorę od vag polski 2.5 bo innych nie mam.
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
Ja mam XP z sp3 i też lipa , brak mi pomysłów.
-
[B5 AFN] Pytanie o Turbo w AFN
Witam. Mam też problem z vagiem , interfes działa tylko z polskim vag 2.5 i też nie mogę tego opanować, logi też czekają
-
[B5 AFN] Śmierdzące spaliny i dymienie + prośba o sprawdzenie logów
Witam. Oczywiście oleju ubywa ale to raczej nie jest olejowe dymienie , to raczej zła mieszanka paliwo powietrze. Coś mi to pachnie przepływką.
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
Witam ponownie . Mam programik vagcom3.11 ale niestety nie mogę uruchomić go , wywala com ok ale inetrfejs sie nie łaczy, przypominam że interfejs jest od vag polski. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Naprawa maglownicy za pomocą zestawu naprawczego. Pomocy.
Witam. Czy ktoś może naprawiał sam maglownicę KOYO od A4 1996r? chodzi mi o likwidowanie stukania czyli luzów na listwie ale od razu można ją uszczelnić bo w zestawie jest kpl tulejek, oringów i simeringów. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 22:50_________________________________________________Witam. Czy naprawde nikt tego nie robił? Pozdro.
-
[B5 AFN] Śmierdzące spaliny i dymienie + prośba o sprawdzenie logów
Jest sens robienie logów z niedziałajacym ERG?
-
[B5 AFN] Śmierdzące spaliny i dymienie + prośba o sprawdzenie logów
Witam. Nabyłem 4A 96 , mam kilka niedomagań , pierwszą z nich jest dymienie w jasnym kolorze , a przy około 3000obr. to jest oblok , spalinu śmierdzące jak z starego stara 28 wszystko na biegu jałowym , podczas jazdy jest jeszcze ok. spalin nie wąchałem :> Dodam że ERG nie działa ,uszkodzony czujnik N18, ale jak działał powyższe objawy też były. Proszę o pomoc , wiem wiem , logów nie robiłem.
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
Witam. Podeślijcie mi prosze vaga w wersji pełnej z codem aktywacji. Dzięki Pozdro.
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
Dzięki. Podana wersja z linku jest pełna , czy z ograniczeniami?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 13:02_________________________________________________I jeszcze jedno , proszę o mała i dokładna instrukcję robienia logów statycznych i dynamicznych w A4 AFN i jak to zapisać w odp. formie do analizy(dla zielonych ) dzięki.
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
Dzieki. to wpadłem z tym zakupem. Co mam kupić ?[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 22:44_________________________________________________W opisie jest: odczyt kodów błędów ze sterowników, sprawdzenie czujników, - kasowanie kodów usterek / inspekcji olejowych, kodowanie podzespołów, - diagnostykę silnika, ABS, klimatyzacji, skrzyni biegów, licznika i innych podzespołów - wykonanie adaptacji przepustnicy, aktywacji tempomatu, regulacji xenonów, - kodowanie kluczy, wysterowanie centralnego zamka, de/aktywacja AIR-BAG, - przeprowadzanie nastaw podstawowych, test elemetów wykonawczych, - wiele innych czynności serwisowych. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 22:49_________________________________________________Proszę o porady czy mam kupić inny interfejs czy wystarczy sam program vag-com 4.... , bo interfejs jest kkl ODB2 i myslałem że taki wystarczy , kwastia jest chyba w programie? Prosze o rozjaśnienie mi tematu.
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
Witam. Kupiłem polski vag 2.5 i nie wiem czy można nim robić wszystkie testy, zmiany , logi ,jeżeli ktoś taki ma i robinp. logi proszę o pomoc bo nie wiem jak to ugryść. Nie wiem czy się nie wygłupiłem z takim zakupem ( interfejs z programem 2.5). Pozdrawiam.
-
[B5 AFM] Naprawa klimatyzacji
Witam. Naprawiam klimę , była urwana rurka od parownika , zmieniłem parownik ale nie wiem czy w jakiś sposób trzeba przeczyścić rurki , odwadniacz i sprężarkę , nie wiem ile było jężdzone z ta nieszczelnością, proszę o porady.Dzięki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.