Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co to wpadnie ?? jakie i jaki rozmiar
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luzik Fiolet - tak jak Stasiu pisał wczoraj młodość ma swoje prawa i młody ma prawo również się ponapinac po prostu poprawia to jego samopoczucie chyba
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman najpierw koła letni załóz a nie na zimowych 17" jezdzisz :polew::polew::polew::polew: ...Maniek Ciebie też to się tyczy!! :polew: Maniek to już w ogóle, polski nimiec, a na takich kółeczkach jeździ, na dodatek KAWALER, Dimana to jeszcze tłumaczy, robi za grosze w polszy, rodzina, dziecko chciałem zamiast komentować, wkleić tego emotikona z bejsbolem, ale jestem tak wyje*any po całym dniu za kólkiem że go nie znalazłem teraz pół godzinki snu i do Polszy na weekend :naughty: Diman, my to sie w końcu poznać musimy i wziąść sie za nich, bo coś tu se za dużo zaczynają pozwalać rezacze dupne :polew: spoko spoko teraz będę trochę częściej przyjeżdżał bo się cieplej robi i małego mogę zabierać, więc będzie okazja się poznać ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- ja ale leży u Krola jak już mówiłem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
młodość ma swoje prawa no tu się muszę zgodzić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj młody młody co ty wiesz o życiu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na giekse :sick3: Mario, iść spuść z krzyża i wróć z nami pogadać :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja na pewno hmmm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no więc poczekamy aż się dorobisz potem mi utrzesz nosa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz to cie serio ponioslo bo jakos cie nie pamietam na pierwszych zlotach w krk... pamietam roba murzyna kezora ale ciebie jakos nie to bylo w 2006... ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Ale faktycznie w maks ujowa pogode nie bylem i jest mi wstyd... chyba sie przywitam na katowickich...:polew: no może i tak tylko czytaj co ja napisałem piechty chodziłeś albo u brata za spodnie targałeś młodzieńcze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mógłbym jeździć na wszystkie zloty tylko wtedy musiałbym oglądać twój pys a tego nie zniosę No no a te twoje argumenty to brzmia jak kompleksy... no mam trochę kompleksów przy tobie nie mam białych felg- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a po za tym smrodzie jak ja jeździłem na zloty to ty jeszcze na piechty zapierniczałeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mógłbym jeździć na wszystkie zloty tylko wtedy musiałbym oglądać twój pys a tego nie zniosę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul :polew::polew::polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Damian, Dawid, ja też wezmę swojego, będą Wasze dzieciaczki mieli zabawkę :grin::grin: he no może i by tak mogło być- Spoty Katowice i okolice
jak coś mogę cię poratować Jonny Walkerem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul :polew::polew::polew::polew::polew::polew: danke za pogaduchy dresiarz musimy się kiedy zgadać na kinder zlota co by tylko pogoda była lepsza nie no jasne to Ci może twoja małą da pod opiekę przywiozę je obie ,przynajmniej bedzie miała zajęcie bo o autach to Ci duzo nie powie:polew: :grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul :polew::polew::polew::polew::polew::polew: danke za pogaduchy dresiarz musimy się kiedy zgadać na kinder zlota co by tylko pogoda była lepsza nie no jasne to Ci może twoja małą da pod opiekę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie a co dopiero jak się ożeni to dopiero będzie lać nawet ja z modym sie pokazałem i do 21.00 my się zasiedzieli ale padł jak sznitloch i podziękowania dla Tomka za happy mila zabawka w dechę ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul :polew::polew::polew::polew::polew::polew: danke za pogaduchy dresiarz musimy się kiedy zgadać na kinder zlota- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to decyzja bo nie będę sie specjalnie wybierał na godzinny spot w deszczu ja i Wiktor jedziemy na 100% więc wpadajcie bo jak już powiedziałem obiecałem mu a on już dostaje do głowy w domu ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- a pamiętasz Twojego młodego :polew::polew: a jakże pamiętam ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- zbierac d*py bo zaraz spot ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- dobra ja z małym się zbieramy do zoba pod Areną- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę bulik że przyrezałeś obrazek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a właśnie sobie chciałem odpuścić a tu takie tłumy się pojawią wiec jednak podjadę ale nie mam pytań dla tego deszczu masakra jakaś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się przejadę bo małemu już obiecałem i nie mogę go zawieść bez względu na pogodę OK no i giteś to przynajmniej sami tam nie będziemy a jakby rzeczywiście zaczęło porządnie naparzac deszczem to pojedziemy do tego MCdonald- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się przejadę bo małemu już obiecałem i nie mogę go zawieść bez względu na pogodę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyś ty och*jał dzisiaj jest święto ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- jakie forum powietrza trzeba oddychnąc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zobaczymy czy przestanie padać dam znać co z pogodą - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE