Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. a co to wpadnie ?? jakie i jaki rozmiar
  2. luzik Fiolet - tak jak Stasiu pisał wczoraj młodość ma swoje prawa i młody ma prawo również się ponapinac po prostu poprawia to jego samopoczucie chyba
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. Diman najpierw koła letni załóz a nie na zimowych 17" jezdzisz :polew::polew::polew::polew: ...Maniek Ciebie też to się tyczy!! :polew: Maniek to już w ogóle, polski nimiec, a na takich kółeczkach jeździ, na dodatek KAWALER, Dimana to jeszcze tłumaczy, robi za grosze w polszy, rodzina, dziecko chciałem zamiast komentować, wkleić tego emotikona z bejsbolem, ale jestem tak wyje*any po całym dniu za kólkiem że go nie znalazłem teraz pół godzinki snu i do Polszy na weekend :naughty: Diman, my to sie w końcu poznać musimy i wziąść sie za nich, bo coś tu se za dużo zaczynają pozwalać rezacze dupne :polew: spoko spoko teraz będę trochę częściej przyjeżdżał bo się cieplej robi i małego mogę zabierać, więc będzie okazja się poznać ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- ja ale leży u Krola jak już mówiłem
  5. młodość ma swoje prawa no tu się muszę zgodzić
  6. oj młody młody co ty wiesz o życiu
  7. na giekse :sick3: Mario, iść spuść z krzyża i wróć z nami pogadać :polew:
  8. no ja na pewno hmmm
  9. no więc poczekamy aż się dorobisz potem mi utrzesz nosa
  10. Teraz to cie serio ponioslo bo jakos cie nie pamietam na pierwszych zlotach w krk... pamietam roba murzyna kezora ale ciebie jakos nie to bylo w 2006... ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Ale faktycznie w maks ujowa pogode nie bylem i jest mi wstyd... chyba sie przywitam na katowickich...:polew: no może i tak tylko czytaj co ja napisałem piechty chodziłeś albo u brata za spodnie targałeś młodzieńcze
  11. ja mógłbym jeździć na wszystkie zloty tylko wtedy musiałbym oglądać twój pys a tego nie zniosę No no a te twoje argumenty to brzmia jak kompleksy... no mam trochę kompleksów przy tobie nie mam białych felg
  12. a po za tym smrodzie jak ja jeździłem na zloty to ty jeszcze na piechty zapierniczałeś
  13. ja mógłbym jeździć na wszystkie zloty tylko wtedy musiałbym oglądać twój pys a tego nie zniosę
  14. Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul :polew::polew::polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Damian, Dawid, ja też wezmę swojego, będą Wasze dzieciaczki mieli zabawkę :grin::grin: he no może i by tak mogło być
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak coś mogę cię poratować Jonny Walkerem
  16. Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul :polew::polew::polew::polew::polew::polew: danke za pogaduchy dresiarz musimy się kiedy zgadać na kinder zlota co by tylko pogoda była lepsza nie no jasne to Ci może twoja małą da pod opiekę przywiozę je obie ,przynajmniej bedzie miała zajęcie bo o autach to Ci duzo nie powie:polew: :grin:
  17. Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul :polew::polew::polew::polew::polew::polew: danke za pogaduchy dresiarz musimy się kiedy zgadać na kinder zlota co by tylko pogoda była lepsza nie no jasne to Ci może twoja małą da pod opiekę
  18. dokładnie a co dopiero jak się ożeni to dopiero będzie lać nawet ja z modym sie pokazałem i do 21.00 my się zasiedzieli ale padł jak sznitloch i podziękowania dla Tomka za happy mila zabawka w dechę ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul :polew::polew::polew::polew::polew::polew: danke za pogaduchy dresiarz musimy się kiedy zgadać na kinder zlota
  19. No to decyzja bo nie będę sie specjalnie wybierał na godzinny spot w deszczu ja i Wiktor jedziemy na 100% więc wpadajcie bo jak już powiedziałem obiecałem mu a on już dostaje do głowy w domu ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- a pamiętasz Twojego młodego :polew::polew: a jakże pamiętam ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- zbierac d*py bo zaraz spot ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- dobra ja z małym się zbieramy do zoba pod Areną
  20. widzę bulik że przyrezałeś obrazek
  21. a właśnie sobie chciałem odpuścić a tu takie tłumy się pojawią wiec jednak podjadę ale nie mam pytań dla tego deszczu masakra jakaś
  22. ja się przejadę bo małemu już obiecałem i nie mogę go zawieść bez względu na pogodę OK no i giteś to przynajmniej sami tam nie będziemy a jakby rzeczywiście zaczęło porządnie naparzac deszczem to pojedziemy do tego MCdonald
  23. ja się przejadę bo małemu już obiecałem i nie mogę go zawieść bez względu na pogodę
  24. czyś ty och*jał dzisiaj jest święto ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- jakie forum powietrza trzeba oddychnąc
  25. zobaczymy czy przestanie padać dam znać co z pogodą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.