Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Mikrobusik umyty można jechać po zakupy [emoji16][emoji16][emoji4]
  2. No taki jak na zdjęciu ale tak jak jbl za 1k to nie gra bo porownywalem w sklepie, ale też nieźle sobie radzi
  3. No chyba tak niestety
  4. Nawet nieźle gra zobaczymy jak się spisze
  5. Ja nie pomogę nie mam takich wejść na mieście żeby pohytac [emoji22]
  6. Sprzed grający też pohytany + tablet z netem powinno zagrać chyba że sensei ma profil sprzęt to się schowa prowizorke hehe
  7. Jak wsadzi więcej niż dwie osoby to będą mu wszystkie koła obcierać [emoji16]
  8. Spoko zdzwonimy się jutro i dogadamy temat
  9. Oki to pojedziemy sami luz spotkamy się na miejscu
  10. Nie bo właśnie z Wadowic zjechalem bo skończyłem na ten tydzień robotę i jadę z chaty jutro mam wolne więc się do kogoś dołączę
  11. No to się do was dostosuje pojedziemy razem [emoji6]
  12. No to wracam do chałupy w Wadowicach pogoda wyśmienita po drodze sprawdzę jeszcze zator co t się dzieje i jutro wolne wiec będę przygotowany A poza tym o której się można do kogoś doczepić na ogon żeby samemu nie jechać
  13. Standard w zatorze to wybór chociaż był też epizod z finką [emoji16]
  14. Ja mam głośnik a muze możemy puszczać z youtube mam tableta ze sobą w Wadowicach
  15. Ja mam co nieco do grania więc coś będzie ale sensei mówił że sprzęt ma
  16. Pogoda w zatorze dzisiaj idealna oby tak dalej będę monitorować na bieżąco [emoji16]
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ano dopiero budują
  18. Dokładnie bo jak źle pozamiata to będzie maras i robotnicy nie będą mieć jak pracować i chałupa się opóźni i znowu będziemy musieli czekać na odroczenie parapetuwy [emoji16]
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Niedaleko Miszki jest nowy park wodny
  20. Będzie dobrze [emoji6]
  21. Ja będę teraz w Wadowicach przez 2 tygodnie to sprawdzę pogodę jak się klaruje [emoji16]
  22. Ja też będę jak się wyrobie w domu ale to raczej pewne i coś Stasiu zagadywal może nas odwiedzi na kebaba [emoji16]
  23. Z racji tego, że mój samochód jest starszy niż węgiel to tacy sprzedawcy nie są mi znani [emoji16][emoji16][emoji38]
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Padre tel. Odbierz [emoji38]
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    He następnym razem jak przyjadę to może być już zima

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.