Treść opublikowana przez diman
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Mikrobusik umyty można jechać po zakupy [emoji16][emoji16][emoji4]
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
No taki jak na zdjęciu ale tak jak jbl za 1k to nie gra bo porownywalem w sklepie, ale też nieźle sobie radzi
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
No chyba tak niestety
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Nawet nieźle gra zobaczymy jak się spisze
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Ja nie pomogę nie mam takich wejść na mieście żeby pohytac [emoji22]
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Sprzed grający też pohytany + tablet z netem powinno zagrać chyba że sensei ma profil sprzęt to się schowa prowizorke hehe
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Jak wsadzi więcej niż dwie osoby to będą mu wszystkie koła obcierać [emoji16]
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Spoko zdzwonimy się jutro i dogadamy temat
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Oki to pojedziemy sami luz spotkamy się na miejscu
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Nie bo właśnie z Wadowic zjechalem bo skończyłem na ten tydzień robotę i jadę z chaty jutro mam wolne więc się do kogoś dołączę
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
No to się do was dostosuje pojedziemy razem [emoji6]
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
No to wracam do chałupy w Wadowicach pogoda wyśmienita po drodze sprawdzę jeszcze zator co t się dzieje i jutro wolne wiec będę przygotowany A poza tym o której się można do kogoś doczepić na ogon żeby samemu nie jechać
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Standard w zatorze to wybór chociaż był też epizod z finką [emoji16]
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Ja mam głośnik a muze możemy puszczać z youtube mam tableta ze sobą w Wadowicach
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Ja mam co nieco do grania więc coś będzie ale sensei mówił że sprzęt ma
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Pogoda w zatorze dzisiaj idealna oby tak dalej będę monitorować na bieżąco [emoji16]
-
Spoty Katowice i okolice
Ano dopiero budują
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie bo jak źle pozamiata to będzie maras i robotnicy nie będą mieć jak pracować i chałupa się opóźni i znowu będziemy musieli czekać na odroczenie parapetuwy [emoji16]
-
Spoty Katowice i okolice
Niedaleko Miszki jest nowy park wodny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie dobrze [emoji6]
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Ja będę teraz w Wadowicach przez 2 tygodnie to sprawdzę pogodę jak się klaruje [emoji16]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też będę jak się wyrobie w domu ale to raczej pewne i coś Stasiu zagadywal może nas odwiedzi na kebaba [emoji16]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z racji tego, że mój samochód jest starszy niż węgiel to tacy sprzedawcy nie są mi znani [emoji16][emoji16][emoji38]
-
Spoty Katowice i okolice
Padre tel. Odbierz [emoji38]
-
Spoty Katowice i okolice
He następnym razem jak przyjadę to może być już zima